Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » Lepota i Zdravlje » Stanje duha » Bori se ne odustaj
Bori se ne odustaj






4532
poruka na forumu
946 4023



post # 1 | 19.02.2013 , 2:27 PM

Available to users only

Da li smatrate da se za sve u zivotu vredi boriti isplati ponovno pokusati ?
Pa cak i onda kad su nam sanse vise puta izigrane .

Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)










834
poruka na forumu
212 1454



post # 2 | 19.02.2013 , 5:55 PM

sve zavisi sta je kome sreca,nekome je sreca sto ima dobar brak ,nekome je sreca sto ima dobar posao ,meni je sreca sto mi meteor nije pao na glavu .....u zivotu treba biti uporan ,jedino ako se radi o ljubavi ...tju ne vredi biti uporan ,ako druga strana smatra da si naporan ..sreca nije vjecna kao ni nesreca... :D








4532
poruka na forumu
946 4023



post # 3 | 19.02.2013 , 9:38 PM

vuk-samotnjak:D ala si opisao svaka cast

Ja bi rekla za sve se isplati i vredi boriti zivot je vecita borba za necim pa makar to bila najmanja sitnica
Do sad sam se borila i rukama i nogama ali ne po svaku cenu
Zadovoljna sam skorom pa svime hvala bogu ne ocekujem i ne trazim mnogo a borim se da pomognem drugima iako kazu netreba hvala.

Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)










1449
poruka na forumu
105 688



post # 4 | 20.02.2013 , 10:28 AM

vucko je zakon
pametno pise \ nadam se i da dela tako B)

!!!









2462
poruka na forumu
299 2356



post # 5 | 20.02.2013 , 11:36 AM

Život je jedan i život treba da živimo onako kako mi to želimo.

Boriti se treba,ali samo za vrijedne stvari.
Moji roditelji ulažu u kuću gdje živimo zadnjih 10 godina. Ove godine su odlučili da se žele preseliti i šta sada ? Zašto da stvaram nešto,ako mi možda nekada neće ni trebati ?
Ja nikada neću ulagati u gluposti kao što je kuća,imanje. Ulagaću u sebe i voditi borbe koje su vezane samo za moje dobro..








1333
poruka na forumu
533 3782



post # 6 | 23.07.2014 , 4:30 PM

Quote Srcemoje ()
Da li smatrate da se za sve u zivotu vredi boriti isplati ponovno pokusati ? Pa cak i onda kad su nam sanse vise puta izigrane .

Znm da se svakako vredi boriti za ono što vas čini srećnim, za šta ćete se boriti ako ne za to...Naravno, tu ne ulaze neke neljudske stvari jer danas čoveka svakakve gluposti čine sretnim.Nzm, moje poverenje i ljubav je izigrano više puta, sada se samo plašim te ljubavi jer se bojim da mi se to opet ne ponovi, ali za ljubav ću se uvek boriti, valjda jednom naleti osoba koja je spremna da se bori kao i ja...


Forum » Lepota i Zdravlje » Stanje duha » Bori se ne odustaj
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: