Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » Lepota i Zdravlje » Stanje duha » U afektu
U afektu






904
poruka na forumu
96 378



post # 1 | 18.03.2011 , 1:54 AM

"Univerzalno i efikasno opravdanje za bilo koji propust, glupost ili zlo koje napravis. Izaziva citav spektar reakcija, od sazaljenja do jos jednog afekta"

Sta se to sa nama desava kad nesto sto nam u malom mozgu nije bilo jednostavo "izleti" iz nasih usta i pokosi sve sto stoji pred nama... afekat- suzenje svesti, pomracenje ili...












191
poruka na forumu
11 89



post # 2 | 26.03.2011 , 3:36 AM

Los dah nuke nuke

Added (26 Mar 2011, 3:36 Am)
---------------------------------------------
Salim se:D , ali mislim da rijetko ko zna odgovor posto gotovo ne moguce znati sto se nalazi u podsvesti, a i na covjeka utice mnogo stvari na koje nikad ne bih pomislili.


"one man's fun is another's hell"









1065
poruka na forumu
225 1145



post # 3 | 10.04.2011 , 7:17 AM

Nepromisljenost je to.Naravno kada smo nervozni nemamo vremena za razmisljanje da li cemo nesto reci ili uraditi sto bi nekog uvredilo,ali to su trenuci nepaznje kada smo necim izritirani.Kada mene neko razbesnni obicno kazem svasta zbog cega se u vecini slucajeva kajem posle...











3239
poruka na forumu
372 2298



post # 4 | 10.04.2011 , 11:54 AM

Au to mi se svakodnevno desava posebno na poslu kad nesto ne ide joj kad krenem pa nikoga ne preskocim, jbg posle mi krivo al lako se iznerviram i u trenutku ni ne razmisljam jednostavno izleti.... sad

Geek Perspective - tech news and reviews from Geeks point of view









1289
poruka na forumu
165 539



post # 5 | 10.04.2011 , 2:47 PM

meni se stalno desava da planem i reknem nesto sto nemislim .Posle mi bude zao jer uvjek povredim nekoga dragog












poruka na forumu
REP OFF



post # 6 | 11.04.2011 , 6:08 AM

Iskrenost-kakva vrlina... biggrin








15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 7 | 07.06.2011 , 2:09 PM

Zaista se trudim da budem maksimalno miran. Vec godinama je tako. Zato sto znam da sam nezgodan u afektu i iz mene tece prljava bujica ruznih ,nepristojnih i skarednih reci,kletvi i bogohuljenja. Nekada sam pravio u afektu velike stete.I sebi i drugima. Sada sam miran i stalozen.
Moj recept je-duboko udahni,sacekaj da prodje prvi talas vrucice koja te obuzima,pa stalozenim glasom odgovori ono sto imas.
Za sada mi pomaze. U zadnjih petnaestak godina. smile

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?









2595
poruka na forumu
281 2890



post # 8 | 09.10.2011 , 2:02 AM

Quote (sladja1)
meni se stalno desava da planem i reknem nesto sto nemislim .Posle mi bude zao jer uvjek povredim nekoga dragog


meni se to jednom desilo pre nedelju dana i jos se nisam pomrio sa drugom kome sam rekao to sto sam rekao








978
poruka na forumu
107 1318



post # 9 | 09.10.2011 , 2:32 AM

Quote (badule)
Zaista se trudim da budem maksimalno miran. Vec godinama je tako. Zato sto znam da sam nezgodan u afektu i iz mene tece prljava bujica ruznih ,nepristojnih i skarednih reci,kletvi i bogohuljenja

Da ne pisem isto, kao da sam ja to rekao smile

Na vlastitu incijativu sam banovan ali vratio sam se...
Ako vas nesto zanima, obratite mi se putem privatnih poruka.
Ako mi planirate ostvati reputaciju, bilo pozitivnu ili negativnu sa pitanjem ili negodovanjem, uradite to ali me obavjestite putem poruke jer u 99% slucajeva to ne vidim...








Mallena
1779
poruka na forumu
960 7696



post # 10 | 11.06.2012 , 10:42 AM

Ne poznajem afekt sa moje strane, ali zato moja koza veoma dobro prepoznaje afekt drugih ljudi na sebi!

"Ne režite mi krila, ja ipak znam da letim tamo gdje se najteže leti, po realnosti!"









790
poruka na forumu
58 477



post # 11 | 11.06.2012 , 10:44 AM

ono sto ljudi kazu u afektu to zaista i misle. Nemojte da vas zavara kad kazu, nisam tako mislio. da nije tako mislio/la ne bi ni rekao/la.

Slušam neke pesme ljubavne koje me podsećaju na dane naše neproživljene stvarnosti, susretanja u snovima, vetrova što milovali su nam lica, Meseca što se nije ni pokušavao skrivati pred naših licima, podsećaju me na sve ono u čemu se kriješ ti. A ja te pronalazim svakog trena. Da bih bio s tobom, da bi disali ovaj isti vazduh i noćnim svetlima obavili tajne naše ljubavi
I hteo bih ti izgovoriti sve te reči koje znam da pripadaju tebi. Ljubavi moja, da, tako te zovem. Noću kad sklopim oči, preda mnom se pojaviš ti, onako lepa. Najprije mi se oči zacakle i dah stane, a onda se srce prepusti prekrasnim talasima koji jednostavno zarobe moju dušu.








Mallena
1779
poruka na forumu
960 7696



post # 12 | 11.06.2012 , 10:55 AM

Quote (OgnjenR23)
ono sto ljudi kazu u afektu to zaista i misle. Nemojte da vas zavara kad kazu, nisam tako mislio. da nije tako mislio/la ne bi ni rekao/la.


tuga tuga tuga tuga tuga tuga tuga tuga tuga tuga tuga tuga tuga tuga tuga tuga tuga tuga tuga tuga tuga tuga tuga tuga tuga tuga tuga tuga tuga tuga tuga

"Ne režite mi krila, ja ipak znam da letim tamo gdje se najteže leti, po realnosti!"









4116
poruka na forumu
1026 5825



post # 13 | 11.06.2012 , 2:41 PM

Quote (OgnjenR23)
ono sto ljudi kazu u afektu to zaista i misle. Nemojte da vas zavara kad kazu, nisam tako mislio. da nije tako mislio/la ne bi ni rekao/la.


Tako je!
Dokaz je moja sestra. Koja mi svasta izgovori.
I onda kad se smire strasti i poljubi me, sapne mi na uho: Vestice, sve sto sam ti rekla sam i mislila.

Tako da, ta rec afekt, je samo izgovor da se umiri osoba kojoj je izreceno stosta.

~~ Ubi me prejaka rijec! ~~
~~ Nista se ne zavrsava, sve se menja! ~~










790
poruka na forumu
58 477



post # 14 | 11.06.2012 , 2:46 PM

To je kao da posle sexa kazes, nista nisam osetila, ili osetio :D

Slušam neke pesme ljubavne koje me podsećaju na dane naše neproživljene stvarnosti, susretanja u snovima, vetrova što milovali su nam lica, Meseca što se nije ni pokušavao skrivati pred naših licima, podsećaju me na sve ono u čemu se kriješ ti. A ja te pronalazim svakog trena. Da bih bio s tobom, da bi disali ovaj isti vazduh i noćnim svetlima obavili tajne naše ljubavi
I hteo bih ti izgovoriti sve te reči koje znam da pripadaju tebi. Ljubavi moja, da, tako te zovem. Noću kad sklopim oči, preda mnom se pojaviš ti, onako lepa. Najprije mi se oči zacakle i dah stane, a onda se srce prepusti prekrasnim talasima koji jednostavno zarobe moju dušu.










4116
poruka na forumu
1026 5825



post # 15 | 11.06.2012 , 2:47 PM

OgnjenR23, upravo tako! Bravo za poredjenje.

~~ Ubi me prejaka rijec! ~~
~~ Nista se ne zavrsava, sve se menja! ~~










790
poruka na forumu
58 477



post # 16 | 11.06.2012 , 2:50 PM

LEKSI Nego sta :D

Slušam neke pesme ljubavne koje me podsećaju na dane naše neproživljene stvarnosti, susretanja u snovima, vetrova što milovali su nam lica, Meseca što se nije ni pokušavao skrivati pred naših licima, podsećaju me na sve ono u čemu se kriješ ti. A ja te pronalazim svakog trena. Da bih bio s tobom, da bi disali ovaj isti vazduh i noćnim svetlima obavili tajne naše ljubavi
I hteo bih ti izgovoriti sve te reči koje znam da pripadaju tebi. Ljubavi moja, da, tako te zovem. Noću kad sklopim oči, preda mnom se pojaviš ti, onako lepa. Najprije mi se oči zacakle i dah stane, a onda se srce prepusti prekrasnim talasima koji jednostavno zarobe moju dušu.










140
poruka na forumu
542 883



post # 17 | 11.06.2012 , 3:06 PM

uh mrzim kada mi se to dogodi, ali ako baš pretjeram ispričam se... i istina je u tom trenutku stvarno kažeš baš ono što misliš samo ne umotano u celofan i pristojno nego onako iskreno iz dubine duše...e jbg... istina boli

:)



Forum » Lepota i Zdravlje » Stanje duha » U afektu
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: