Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » Lepota i Zdravlje » Sport i rekreacija » Kako smrsati?
Kako smrsati?






4
poruka na forumu
0 0



post # 1 | 26.01.2013 , 5:15 AM

Imam 17 godina,87 kilograma visok sam 183 cm.....molio bi nekog koji se razume u dijete i u vezbe,koji je smrsao na taj nacin,nek mi napise,sta sve treba jesti,koliko jesti,koliko je potrebno biti fizicki aktivan itd....Hvala unapred :)

Lukic









400
poruka na forumu
56 795



post # 2 | 26.01.2013 , 5:51 AM

za dorucak, jedna jabuka ili pomorandza, bilo koje voce, moze i banana, rucak salata neka sa tunjevinom ili isto voce, uvece proteini, tj neko meso ili 2 kuvana jaja, meso do 200grama, bez hleba, ili eventualno jedna kriska hleba, a pre vecere pojesti cetvrtinu grepfruta i ujutru uz dorucak solja zelenog caja. izbegavati grickalice kao sto su CIPS, SMOKI, KOKICE, COKOLADICE!
Fizicke aktivnosti:
ponedeljak: 15min dzoging
utorak: 20min
sreda: 30 min
cetvrak: 30 min
petak: 20 min
subota: 15 min
nedelja, odmor uz istezanje misica, tako prvih 3 do 4 nedelja.
striktno se drzati ovog rezima ishrane, a jos striktnije vezbi, jer suprotnom sucaju nista...
obavezno je posle svakog dzoginga uraditi 5 serija po 10 trbusnjaka, 5 serija po 5 skleka, 5 serija po 10 cucnjeva.

To je pocetnicki program koji preporucuju nutricionisti i treneri, ja kao sportista ti to preporucujem ako ti treba i ako zelis da postujes ovaj program, ili ako ti nesto nije jasno, obrati mi se na PP, kada se ispuni program za pripremu fizickih aktivnosti, napisacu ti novi...


Poruku je menjao/la ure3808 - Subota, 26.01.2013, 5:59 AM

When you wanna succeed as bad as you wanna breathe, you will successful!







Sijam i u mraku :)
3165
poruka na forumu
757 3522



post # 3 | 26.01.2013 , 3:17 PM

Nikad mi nije bilo jasno zašto u svaku dijetu za doručak trpaju voće, a govore kako je doručak najvazniji? Zna se šta se jede za doručak... Voće može da se jede za užinu... Večera jedno 3-4h pre spavanja... Smanjiš porcije i eto rezultata... Mada po ovim podacima koje si dao, ti treba da smršaš oko 5kg, što nije puno, pa tako da ove vežbe što je napisao ure3808 su sasvim dovoljne tako da mislim da ti dijeta i ne treba... samo malo povedeš računa o ishrani, manje masno, više bareno, i vežbe, vežbe, vežbe :)

''Na internetu možeš biti bilo ko. Žalosno je što većina biraju da budu idioti.''
''Kad naidjem na neku prepreku u životu, preskočim je. Pa se vratim i preskočim je još jednom. U inat.''










275
poruka na forumu
487 4191



post # 4 | 26.01.2013 , 3:20 PM

Svi kazu da voda je dobra za mrsavljenje ali da se unosi u velikim kolicinama i naravno fizicka aktivnost

Uvek postoji u zivotu neko ko je malo losiji od tebe a uveren da je malo bolji od tebe i tada nastaju sve nevolje ! ! !









3390
poruka na forumu
1181 12635



post # 5 | 26.01.2013 , 3:40 PM

Quote (don_petar)
Svi kazu da voda je dobra za mrsavljenje ali da se unosi u velikim kolicinama i naravno fizicka aktivnost


Ja sam se malo ugojio posle svih ovih praznika, slava i tkt, najbolje je trcanje za mrsavljenje i da loces vodu ko lud! :D Ja napunim flasu od 2l stavim u frizider jer vise volim hladnu, i preko tih 2l popijem mozda jos nekoliko casa ovako... i ima rezultata, samo da smanjis obroke i da se drzis vezbi, pored trcanja malo trbusnjaci sklekovi i za mesec dana ima da vidis rezultate... U pocetku ce ti biti malo teze da se odviknes od slatkisa i grickalica ali posle 3-4 dana prodje te zelja za slatkisima, samo treba da budes uporan... Mada ne valja ni naglo da prekines slatko, jer je to bomba za organizam, moras polako da navikavas, ako obicno pojedes celu cokoladu odjednom prepolovi, pojedi pola i tako svaki dan sve manje dok te ne prodje zelja... Tako sam ja radio... :)








2963
poruka na forumu
797 10239



post # 6 | 26.01.2013 , 3:48 PM

Trcanje + redovno jedes + ne preterujes sa ishranom tj neprejedas se, i to ti je najbolji lek i za mrsavljenje, i ujedno za jacanje imuniteta... Kardio vezbe ako ne svaki, onda bar svaki drugi dan...

:P









4
poruka na forumu
0 0



post # 7 | 27.01.2013 , 2:30 PM

HVALA :D

Lukic









85
poruka na forumu
1226 2720



post # 8 | 27.01.2013 , 3:20 PM

Bavi se bilo kakvim sportom ( rekreativno ) , manje jedi ... vishe se krechi, koristi vozilo samo kad je jako potrebno ... et' to je to ... uglavnom morash hektolitre znoja prolijevat , nije lako al' tako je :D


Poruku je menjao/la Lap-T0P - Nedelja, 27.01.2013, 3:21 PM

potpis : ...................









780
poruka na forumu
22 296



post # 9 | 30.03.2013 , 12:40 PM

nista nemoj jesti dugo dugo i smrsaces 20 kg






Forum » Lepota i Zdravlje » Sport i rekreacija » Kako smrsati?
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: