Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » Lepota i Zdravlje » Sport i rekreacija » Ova kapsula je Đokoviću donela titule
Ova kapsula je Đokoviću donela titule






978
poruka na forumu
107 1318



post # 1 | 05.09.2011 , 0:14 AM



Čak 57 pobeda, devet titula (2 Gren slema) i samo 2 poraza tokom 2011. godine stoje iza Novaka Đokovića, prvog tenisera na ATP listi. A, u svemu tome mu je pomogla neverovatna kapsula pod nazivoma „CVAC Pod“.

Sportisti se stalno trude da poboljšaju fizičku aktivnost i ojačaju telo na različite načine kako bi dostigli savršenu formu, osvojili medalje, trofeje, prva mesta… u tu svrhu sada su počeli i u kapsulu da ulaze. I to ne bilo koje nego “CVAC Pod”, kapsulu koja košta 75.000 dolara, a kojih ima samo 20 na svetu.

Ova kaspula u obliku jajeta je u stvari komora sa kiseonikom pod pritiskom i izgleda veoma futuristički, možemo da kažemo da liči na lični svemirski brod.

Komora je posebna ne samo zbog toga što je koristi Novak Đoković, koji u njoj provodi 20 minuta, tri puta nedeljno, već i zbog toga što simulira stanja na visokim nadmorskim visinama, poboljšava cirkulaciju, vid, brzinu reagovanja, izdržljivost i snagu, a takođe i povećava broj crvenih krvnih zrnaca.

Na vlastitu incijativu sam banovan ali vratio sam se...
Ako vas nesto zanima, obratite mi se putem privatnih poruka.
Ako mi planirate ostvati reputaciju, bilo pozitivnu ili negativnu sa pitanjem ili negodovanjem, uradite to ali me obavjestite putem poruke jer u 99% slucajeva to ne vidim...










2670
poruka na forumu
288 3086



post # 2 | 03.10.2011 , 11:27 PM

Kad sam poceo da citam pomislio sam da se radi o kapsuli u obliku tablete koja se pije, medjutim kad pomenu svemirski brod shvatih da je u pitanju nesto gde se ulazi . . . . tongue

a cek jel to nesto kao priroda sto stworila, ili covek stvorio?









Sijam i u mraku :)
3165
poruka na forumu
757 3522



post # 3 | 04.10.2011 , 2:13 AM

ma jeste sad, i baba je devojka.... dok ne krenes da vezbas nema nista...

''Na internetu možeš biti bilo ko. Žalosno je što većina biraju da budu idioti.''
''Kad naidjem na neku prepreku u životu, preskočim je. Pa se vratim i preskočim je još jednom. U inat.''










8879
poruka na forumu
844 4320



post # 4 | 04.10.2011 , 7:33 AM

Quote (MarijanaBK1)
ma jeste sad, i baba je devojka.... dok ne krenes da vezbas nema nista...

respect smile

Ko si ti?







Zajebavam sistem
4792
poruka na forumu
765 REP OFF



post # 5 | 04.10.2011 , 11:28 AM

igortehno , Moram da ti kazem da gresis....zestoko gresis...To sta Djokovic radi ove sezone zasluzan je samo on, a ne neka kapsula wacko Da bi imao uspeha, moras vredno da radis... 10 % je talenat, a 90 % je rad...Pre podne trenig, zdrava ishrana, malo teretana, posle podne trening..tako svaki dan i covek je tu gde jeste... 1. je na svetu zahvaljujuci svom naporu i radu, a ne zbog neke kapsule u obliku jajeta wink

Kakav spid, kakav eks, bolje gandza onda seks









4290
poruka na forumu
228 2087



post # 6 | 04.10.2011 , 11:43 AM

Quote (Mortal)
10 % je talenat, a 90 % je rad
istina, respect
Samo on je zaslužan za svoje uspehe, a kapsula je tu kao i teretana ili spa, relaksacija, poboljšanje zdravlja, tela i duha.
Jok, Nadal ili Federer su bedni, jadni oni, nemaju para za istu ovakvu kapsulu. Ko zna ko je sve koristi od sportista pa nisu prvi na svetu.








890
poruka na forumu
188 235



post # 7 | 04.10.2011 , 12:39 PM

Mortal, upravu si ali svaka cast igortehno, sto je ovoliko pisao












978
poruka na forumu
107 1318



post # 8 | 04.10.2011 , 2:02 PM

Quote (Mortal)
igortehno , Moram da ti kazem da gresis....zestoko gresis...To sta Djokovic radi ove sezone zasluzan je samo on, a ne neka kapsula Da bi imao uspeha, moras vredno da radis... 10 % je talenat, a 90 % je rad...Pre podne trenig, zdrava ishrana, malo teretana, posle podne trening..tako svaki dan i covek je tu gde jeste... 1. je na svetu zahvaljujuci svom naporu i radu, a ne zbog neke kapsule u obliku jajeta


Da, u pravu si, ali recimo bez vjezbanja i raznih sprava ni Novak ne bi bio Novak.. Uostalom gdje ces bolju reklamu za odredjen proizvod od one u kojo Novak licno koristi istu! biggrin

Na vlastitu incijativu sam banovan ali vratio sam se...
Ako vas nesto zanima, obratite mi se putem privatnih poruka.
Ako mi planirate ostvati reputaciju, bilo pozitivnu ili negativnu sa pitanjem ili negodovanjem, uradite to ali me obavjestite putem poruke jer u 99% slucajeva to ne vidim...










507
poruka na forumu
25 327



post # 9 | 04.10.2011 , 2:13 PM

Quote (Mortal)
Moram da ti kazem da gresis....zestoko gresis...To sta Djokovic radi ove sezone zasluzan je samo on, a ne neka kapsula wacko Da bi imao uspeha, moras vredno da radis... 10 % je talenat, a 90 % je rad...Pre podne trenig, zdrava ishrana, malo teretana, posle podne trening..tako svaki dan i covek je tu gde jeste... 1. je na svetu zahvaljujuci svom naporu i radu, a ne zbog neke kapsule u obliku jajeta wink

TAKO JE!!!








15
poruka na forumu
2 -4



post # 10 | 06.01.2012 , 10:50 AM

U pitanju je hiperbaricna komora,mnogi sportisti je koriste...
http://sport.blic.rs/Tenis....-komoru


Poruku je menjao/la freeblood - Petak, 06.01.2012, 10:51 AM

~KARATE WA SENTE DE ARU~









3460
poruka na forumu
141 1063



post # 11 | 06.01.2012 , 1:04 PM

igortehno, Nije mu pomoglo! :D

Sam je r ek a o , to bi bilo varanje :)

♥KADA JE TESKO UVEK SE SETIM ZVEZDA JE NAJBOLJA NA PLANETI♥









114
poruka na forumu
10 116



post # 12 | 09.01.2012 , 5:52 PM

:DDDDDDDDD

Svi Psi Idu U Raj :D









3390
poruka na forumu
1181 12635



post # 13 | 09.01.2012 , 5:55 PM

Neverujem da mu je ova kapsula pomogla, Djoković stvarno vredno vezba i njegovi rezultati se mogu i videti, on je broj 1 i nadam se da će zadržati to mesto dugo, želim mu sve najbolje i u 2012 ali neverujem da mu je kapsula pomogla :D


Forum » Lepota i Zdravlje » Sport i rekreacija » Ova kapsula je Đokoviću donela titule
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: