Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

Forum » Lepota i Zdravlje » Sport i rekreacija » Kako se ugojiti?
Kako se ugojiti?






1520
poruka na forumu
180 1265



post # 21 | 18.02.2012 , 0:20 AM

Jaoj, ljudi, ja sam sve to jeo i nista. Mislim da smo mi onaj fazon kada i nasa pantljicara ima pantljicaru. :D

Zajedno sa Leksi, nema me vise ovde, a vi znate ko je odgovoran za to. Hvala im, jer sam tako shvatio da: "Glupog coveka je nemoguce poraziti argumentima."
A vi cete se setiti one: "Kad izgubimo nesto, tek onda shvatimo koliko nam je to nesto ustvari znacilo."
P.S. You want a piece of me?! :)










265
poruka na forumu
47 378



post # 22 | 18.02.2012 , 1:28 AM

phahahha... dodji kod moje keve... :D
ne da ces se ugojiti, nego ne znam :D
i... zalices sto si hteo da se ugojis :D

The world will look up and shout: "Save us!", and I'll whisper: "No."









148
poruka na forumu
58 929



post # 23 | 18.02.2012 , 1:58 AM

Samo ti druze....jedi lezi-jedi lezi...msm trpaj u sebe koliko mozes.....xDD

<3 Bayern Munchen <3









2462
poruka na forumu
299 2356



post # 24 | 18.02.2012 , 3:41 AM

Glupi metabolizam. :D

Pokušaj jesti manje,a više puta. Ili ćopaj lol Mene to goji kao ništa. A ako ništa doktoru i to je to.








123
poruka na forumu
5 14



post # 25 | 26.03.2012 , 9:29 PM

Quote (Kudra)
Ja ti preporucujem teretanu ali dzabe ti ako neces jesti ,neces se ni udebljati...Nemoj dzabe bacati pare na proteine kad samo 2 obroka imas,jer je to dodatak prehrani a ne zamjena..Kupi neke vitamine i minerale tipa centravit,abc plus od natural wealtha njih imas u apoteci,kupi beviplex on ce ti povecati apetit.Moras jesti i jesti,ali kvalitetno.Sto vise budes jeo ubrzace ti se metabolizam i imaces apetit stalno.I ja sam bio mrsav ali imao sam 3 obroka i neku uzinu,pa sam krenuo u teretanu polako povecavao i sad imam 6 nekad i vise obroka,nesto izmedju jos pojedem i uvjek sam gladan.I udebljo sam se ali kvalitetno...A tvoje pitanje "kako se ugojiti" mi vise vuce na salo nego misicnu masu!A whey+dextrozu mozes piti,to ti je osnova,nece skoditi sto nemas 18 god nemam ni ja!


Dobrim delo je savet ok,prva stvar koju trebas da uradis je da povecas obroke na 5,6 kvalitetnih obroka za tvoju kilazu kreni sa nekih 30 gr proteina i nekih 60 gr UH,moja preporuka ako zelis bas dobiti na kilazi su GAINERI,znam sad da ce neko reci da su oni puni secera ali u tvom slucaju ti je to i potrebno cak stavise u toku dana po jedan JUNK obrok ti nece smetati,ako zelis treninzi mogu ako ne ne moraju sa ovakvom ishranom ces dobiti "KILAZU" ,OMEGA 3,vitamin c,magnezijum,kalcijum,multivitamini su uvek dobrodosli,a ako se nema kesa poradi na ishrani kako sam napisao i kilaza bi se trebala poboljsati,nadam se da sam malo pomogao,ako te jos nesto zanima pitaj slobodno na PM..pozdrav

Added (26 Mar 2012, 9:29 PM)
---------------------------------------------
Da dodam da mozes slobodno sa svojih 16 godina bez ikakve bojazni da ces zaostati u rastu ili nekih drugih gluposti deformiteti i slicno poceti baviti se dizanjem tegova (fitness,bodybuilding) samo pametno i polako sa tezinama i sve ce biti ok,konji se mere po snazi a ljudi po pameti ;)









714
poruka na forumu
119 927



post # 26 | 13.04.2012 , 0:33 AM

Lako lol teshko je smrshati :D

Dođu, tako vremena, kada pametan zaćuti, budala progovori, a fukara se obogati.









6612
poruka na forumu
1056 7133



post # 27 | 13.04.2012 , 0:36 AM

Pređi bre na domaću hranu. Ništa zdravije, ništa bolje za organizam. I ja sam imao problema sa tim, ali rešenje ti je da počenš piti jaja, dvoje dnevno. Za početak možeš i 1 dok se malo ne navikneš na ukus. A istovremeno radi sklekove, ali sporo. Nemoj nikuda žuriti. I videćeš mase. Samo nemoj tražiti rezultati prve sedmice. Videćeš nakon 2 meseca extra rezultate. ;)








714
poruka na forumu
119 927



post # 28 | 13.04.2012 , 0:39 AM

Auuuu shto nam je ovaj Dragan pametan lol lol lol

Dođu, tako vremena, kada pametan zaćuti, budala progovori, a fukara se obogati.









6612
poruka na forumu
1056 7133



post # 29 | 13.04.2012 , 0:40 AM

[off]
Quote (WinterLady)
Auuuu shto nam je ovaj Dragan pametan

Pre vi se nazvalo iskustvo. :) Ne baš tako slično, jer meni je falilo samo 6 kg do normalne težine u odnosu na visinu. [/off]








714
poruka na forumu
119 927



post # 30 | 13.04.2012 , 0:44 AM

Ja bi mu ipak preporuchila sex tri puta dnevno mesto obroka i odma ce mu se povecati mishicna masa lol a i zhelja za klopom lol :p

Dođu, tako vremena, kada pametan zaćuti, budala progovori, a fukara se obogati.









74
poruka na forumu
11 70



post # 31 | 13.04.2012 , 1:08 AM

Nije ti losa ideja da krenes da vezbas.Ja sam takodje imala problem sa kilazom, onda sam krenula da dizem tegove i apetit mi se povecao, cesce sam gladna i mogu mnogo vise da pojedem.Idi u teretanu ili kupi tegove i za 2 meseca videces poboljsanje, a ujedno i ojacas. ;)

Volimo hašiš, oči nam se cakle! *__*









228
poruka na forumu
9 89



post # 32 | 17.04.2012 , 3:00 PM

CIi22 kako vec, moze i gainer ali i nije toliko kvalitetno...
I mali je to unos UH i proteina, pa neko to unosi covece i po obroku jednom...

Slusaj druze , ako zelis da ti pomognem,moraces mi odgovoriti na nekoliko pitanja

evo samo prvo da navedem cist primer sam ti ja,

Pre 3ipo godine ,bio sam prvi srednje :D 172 visok , i 49kg :D aha leshina mrtva :D A sada ravno 70kg Keramika svugde :)

Krenuo u teretanu da vidim oce li pomoci,no sve sam radio na slepo nit sam jeo sta treba nit trenirao kako treba, posle uclanim se na jedan od B B foruma i vremenom kada sam stekao iskustvo da spoznajem svoje telo ..itd i naucio skroz gradju i ponasanje ljudskog organizma i tipove ljudi... bio sam Admin neko vreme dok nisam zbog neke svadje i banovan na tom forumu , no da ne duzimo

Postoje 3 tipa ljudi,EKTOMORF ENDOMORF MEZOMORF

TI si EKTOMORF kao i ja, lake kosti,tesko dobijas na kilazi i prirodno suv i bez imalo vode i masti u sebi,

Kreni oD ISHRANE! moras poboljsati unos UGLJENO HIDRATA I PROTEINA I KVALITETNIH MASTI!!

Napisacu ti tacno sve sta i kako
ali mi moras reci
1. KAda ustajes
2.Koje su ti aktivnosti tokom dana, skola itd itd
3. Cime se jos bavis pored /posao/skola
4. Sta jedes u toku dana i koliko
i kada ides na spavanje...
Ajde pa kad mi to odgovoris mocicu da ti sastavim sve

I nap mi u tom postu visinu i tezinu da ne salltam sad o5 nazad








123
poruka na forumu
5 14



post # 33 | 19.05.2012 , 3:24 PM

Quote (Dzontras)
CIi22 kako vec, moze i gainer ali i nije toliko kvalitetno...
I mali je to unos UH i proteina, pa neko to unosi covece i po obroku jednom...

30 gr proteina i 60 gr UH po obroku razmisli malo nisam glup da napisem da je to za ceo dan!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!






velikoStopaloobdukcija uma
1098
poruka na forumu
755 2949



post # 34 | 23.05.2012 , 0:47 AM

pa zamoliti svabe da vas umesto u logor odvedu do obliznje fabrike testenina u italiji i tamo odsluziti logorovanje kao svaki posteni ljudi,srecni ali debeli

studirati filozofiju smotaliteta travologije u rizlogiji je smjesno jer ja se bavim velikoStopaloobdukcijom uma i zato vas molim da obratite paznju kako se ponasate,hvala









1176
poruka na forumu
102 1216



post # 35 | 23.05.2012 , 1:00 AM

Jesti.

Nije nase ono sto nam je sudjeno.Nego ono za sta se izborimo....









37
poruka na forumu
0 0



post # 36 | 23.05.2012 , 10:08 AM

Mlada si.Godine ce uciniti svoje.Ocekujem za 10 godina pitanje kako smrsati.








68
poruka na forumu
2 0



post # 37 | 23.05.2012 , 12:48 PM

Kupi onu najvecu Nuttelu i imas da se ugojis iz prve :) :)








219
poruka na forumu
57 643



post # 38 | 23.05.2012 , 1:12 PM

tjestenina, tjestenina i opet tjestenina... ništa osim navedenog ti neće pomoći...

:p



Njega moze samo jedna zena u zivot da vrati :)










6
poruka na forumu
0 0



post # 39 | 23.05.2012 , 5:39 PM

ja imam isti problem samo sto sam ja visok 1.90 a imam 68kg.....
B)

N.Šarkočević









545
poruka na forumu
58 414



post # 40 | 23.05.2012 , 5:51 PM

Jedi sta god stignes...

<3 Bancy <3



Forum » Lepota i Zdravlje » Sport i rekreacija » Kako se ugojiti?
Search: