Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » Lepota i Zdravlje » Sport i rekreacija » Lokal patriotizam
Lokal patriotizam






381
poruka na forumu
24 281



post # 1 | 07.07.2012 , 2:23 PM

Da li volite svoj grad? Da li svako treba da navija za svoj grad ili cela Srbija treba da navija za zvezdu i partizan?

SrB-IjA-KiNg*









15404
poruka na forumu
2409 REP OFF



post # 2 | 07.07.2012 , 2:55 PM

Da,volim svoj grad.
Svako treba da voli svoj grad ali i da voli svaki drugi grad. Mozda samo malo manje nego sto voli svoj.
Inace sam oduvek voleo Partizan,ali mi je Ofk Beograd bio bas ok.
A ma koliko volio svoj grad, lokalni fk Jedinstvo iz Stare Pazove uopste ne gotivim.

Koji covek je covek,ako ne cini svet boljim?







Soldier of Jah Army
1208
poruka na forumu
551 3237



post # 3 | 07.07.2012 , 3:36 PM

ne,ne volim grad,volim ovaj citav jebeni svjet kakav god da bio :D
shits happens everywhere,ma da ovdje na ovom balkanu i nije tako lose kao sto nam se cini,trebali bi napraviti da nam se politicka desavanja i te podjele ne uplicu u zivot previse,al stas pogledajte mentalitet naroda starijeg i mladjeg.
kad bi svi shvatili da lupanje praznih prica protiv ovih glavonja na vlasti ne pomaze i kad bi digli guzicu i uradili nesto napravili bi balkan boljim....za kolko se japan oporavio od onih zemljotresa!? nama da se desilo ostalo bi tako zauvjek a oni su izgradili drzavu ponovo za jako malo kratkog vremena zahvaljujuci ljudima koji su digli guzicu i uradili nesto a ne kukali i lupali u prazno....

zato kazem vam,zajebite te podjele po gradu,drzavi,klubu,vjeri...zivimo na jednoj planeti zemlji koja je postala malena i koja ce se uskoro okrenuti protiv nas jer je unistavamo polako,a trebamo je cuvati ovu svu prirodu oko nas...mi nemamo kud drugo otici...ako mozete otici sa ove planete slobodno se djelite ako ne razmislite sta vam preostaje...
ratovi se ne vode da bi nekom bilo dobro,vec da bi svima bilo gore

malo duzi post,imam onaj rasta moment inspiracije :D lol :D

Be my love?



Forum » Lepota i Zdravlje » Sport i rekreacija » Lokal patriotizam
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: