Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » Lepota i Zdravlje » Lepota » Lepota lica: stvari koje mozda niste znali
Lepota lica: stvari koje mozda niste znali






2477
poruka na forumu
63 201



post # 1 | 10.05.2011 , 4:30 PM

Lepota lica: stvari koje mozda niste znali
I jastuk je vazan
Kako podmladiti kozu lica? Kako sacuvati zdrav ten, izbeci podocnjake...

1. Lek za dan posle. Ako idete na spavanje a da prethodno niste skinuli sminku koza vaseg lica bice starija za cetiri dana. Ako vam se to ipak desi, ujutru, posle ciscenja lica piling kremom odstranite izumrle celije a zatim naparite lice. Na taj nacin koza ce se lakse osloboditi toksina.

2. Vecernja nega lica. Kada uvece ne nameravate da izlazite, stavite nocnu kremu barem sat pre odlaska na spavanje kako bi je koza bolje upila.

3. Jastuk. Treba da bude visok 5 do 10 cm kako bi se izbeglo da vrat bude u neprirodnom polozaju i da bi se odrzala cirkulacija u krvnim sudovima lica. Da biste se ujutru probudili sa svezim tenom, koristite hidratantnu nocnu kremu.

4. Brinu vas podocnjaci i dzepovi ispod ociju? Nakvasite dva jastucica vate, zaledite ih u hladnjaku a onda ih stavite na udubljenje oko ociju. Posle nekoliko minuta, hladna obloga ce ublaziti natecenost koze i reaktivirati mikrocirkulaciju. cak ce i podocnjaci biti manje primetni.

5. Hladan mineralni tus. Posle umivanja poprskajte lice i vrat hladnom mineralnom vodom i pustite da se lice samo osusi. Koza lica ce nakon toga biti cvrsca i elasticnija. Inace, da biste ocuvali elasticnost koze, koristite vitaminske kreme i maske.

6. Povratite prirodni sjaj koze. Ostavite cigarete. Pusenje ubrzava pojavu bora oko ociju i usana jer suzava krvne sudove smanjujuci dotok krvi i kiseonika, vitalnih sastojaka epiderma. Redovno cistite kozu i pazite na ishranu. Izbegavajte suhomesnate proizvode.

7. Zbogom gradsko bledilo. Provedite vikend na otvorenom, idite u duge setnje i vasa koza ce se osveziti. Ako nemate vremena za setnje, osvezite kozu uz pomoc vitaminskih krema a kada se sminkate obavezno stavite malo rumenila.

8. Ne zanemarujte obrve. Svakog dana cetkicom ocesljajte obrve na gore i ka spoljnoj strani i fiksirajte ih specijalnim gelom. Pre toga iscupajte dlake koje strce i definisite liniju obrva. Ako je potrebno, krejonom naglasite njihovu formu.












1888
poruka na forumu
73 477



post # 2 | 06.06.2011 , 6:09 PM

Ponosim se sto sam muskarac,zene mng trebaju da vode brigu o svakakvim stvarima a mi ne bas.. smile

ΠΑΟΚ Παρτιζάν ίδιο χρώμα με την ίδια πίστη
Партизан у срцу!










1388
poruka na forumu
153 250



post # 3 | 06.06.2011 , 8:49 PM

Quote (G0ga)
Ponosim se sto sam muskarac,zene mng trebaju da vode brigu o svakakvim stvarima a mi ne bas..

pa dobro nije bas tako....i muskarci trebaju da neguju lice,ako ni sa cim onda bar sa kremom.....tako je i sa zenama....ja koristim samo kremu i nista vise....opet zavisi od toga kako kakvu kozu ima....
pusti ti ovo sto pisu....ima svakakvih gluposti....


Poruku je menjao/la JASMINA88 - Ponedeljak, 06.06.2011, 8:50 PM











1888
poruka na forumu
73 477



post # 4 | 06.06.2011 , 10:24 PM

Pa al opet..vi se sminkate,unistavate lice sa svakakvim ulepsavajucim sredstvima i to.. smile

ΠΑΟΚ Παρτιζάν ίδιο χρώμα με την ίδια πίστη
Партизан у срцу!










1388
poruka na forumu
153 250



post # 5 | 07.06.2011 , 2:16 AM

pa to si u pravu,ali kad uvece skinm sva ta cuda,krema je sasvim dovolja za negu...nekad i nju preskocim da mi se malo pore otvore i uhvate vazduh... biggrin









♡ Visca el Barça ♡
2899
poruka na forumu
5196 19101



post # 6 | 29.12.2012 , 2:44 AM

(DarkoCure)
Nakvasite dva jastucica vate, zaledite ih u hladnjaku a onda ih stavite na udubljenje oko ociju. Posle nekoliko minuta, hladna obloga ce ublaziti natecenost koze i reaktivirati mikrocirkulaciju. cak ce i podocnjaci biti manje primetni.

ovo moram probati! :D

Svi se prave fini, svi igraju prljavo. °°°









267
poruka na forumu
180 789



post # 7 | 12.01.2013 , 4:22 PM

Ne moras....i bez toga si lepa.... ;)








2963
poruka na forumu
797 10239



post # 8 | 25.02.2013 , 2:01 PM

Quote (@len)
Ne moras....i bez toga si lepa....
op op, neko ti se udvara Mimaaaaaaaaa... :D

:P



Forum » Lepota i Zdravlje » Lepota » Lepota lica: stvari koje mozda niste znali
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: