Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 3 of 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Forum » Lepota i Zdravlje » Lepota » Bubuljice po licu
Bubuljice po licu






9
poruka na forumu
10 35



post # 41 | 27.06.2012 , 5:17 PM

Pastom za zube,meni pomoglo ;) vjerujte

:)









3
poruka na forumu
0 0



post # 42 | 28.06.2012 , 4:47 PM

Evo me posle 10ak dana od koriscenja Acne intenziv! Ljudi mogu vam reci da je preparat fenomenalan!! Neverovatnom brzinom sve izlazi van! jeste da je malo ruzno jer sve to izbija i bude malo naizgled gora situacija nego sto je bila, ali se vec posle par dana polako skida... Rekli su mi da nikako ne istiskam, sto mi je malo teze da se suzdrim, al se stvarno trudim! Javicu sta se dalje desava, mozda ce nekom znaciti moje iskustvo! :D








153
poruka na forumu
3 34



post # 43 | 19.07.2012 , 5:53 AM

meni samo ima po nosu niđe više :D

Nemam potpis :D xD







♡ Visca el Barça ♡
2899
poruka na forumu
5196 19101



post # 44 | 22.08.2012 , 1:01 AM

Quote (pajper)
Pastom za zube,meni pomoglo vjerujte

s tim samo gore napravis :)
odes u apoteku i fino uzmes kremu i.gel za ciscenje lica ;) i proce brzo :)

Svi se prave fini, svi igraju prljavo. °°°









4
poruka na forumu
0 0



post # 45 | 07.09.2012 , 3:57 PM

Quote
Pastom za zube,meni pomoglo vjerujte
:)
Pored toliko kozmetičkih preparata za bubuljice, ne znam zašto bi neko koristio pastu za zube!?
Najednostavnije je svakodnevno umivanje penom za čišćenje natural clear. I što manje grickalica, slatkiša, fastfood-a.








1
poruka na forumu
0 0



post # 46 | 10.09.2012 , 1:06 PM

Ja sam imala isto problem sa bubuljice i tako sam srecna sto za to pricam u proslost. Toliko sam godina prosla u nervozi, unistili su mi pouzdanje, nisam htjela od kuci da izlazim. Upotrebljavala sam svih losiona i krema zapakovanih u lepih kuticima toliko para sam bacila i opet nisto. napravila sam sve testove: proverila sam jajnici, hormoni, tiroidna zlezda, alergo test ... i jos ne znam sta vise i hvala bogu sve je bilo u redu ali nikako da nadgem lek za njima. Bila sam i na kozmeticar ali tamo samo su mi iskopali lice i ostali mi ozoljci ma katastrofa. Kad sasvim slucajno sam srela drugarica iz srednoj skoli koju nisam je videla par godina i rekla mi je prava stvar. rekla mi je za jedan losion za cistenje licu koi ima samo u jednu apoteku u gradu, oni imaju takvi stvari obicno sto su unikatne i ne proizvode se u veliki serije, ali to je bio moj spas. Samo sto sam ocistila lice osetila sam razliu. neverovatna moc cistenje, sve mi je izaslo, moja koza zaiste pocela da dise ja sam to osetila, prelep osecaj. Bubuljice su mi nestali za 5 dana nisam mogla verovat. Nisam se bojala vise ni da stavim puder na lice jer posle to ovaj losion sve izvadi. SAVRSENO. znam da je na baza cloramfenikol ali ima tu i jos nesto ali proizvodac to ne kaze, ne izdaju recept. Prije sam probala isto drugi losioni cloramphenikol od razni firme kao doktors i jos nekoh firma ali nista sve to katastrofa ali ovaj je sasvim drugaciii ovaj ima jos nesto magicno sto mi resio taj problem. To je resilo moj problem i problem moje drugarice. Stvarno savrsheno neshto. Ja sam iz Skopje, ako neko zanima ja mogu pitat dali oni to izvezuju i u vas grad. Pozzz svima i ja vam svima zelim da svi resite taj problem jer znam kako je nosite se snjim.

uspeshni se onie koi ne se otkazuvaat lesno :)









1
poruka na forumu
0 0



post # 47 | 10.09.2012 , 2:47 PM

kako sam cuo... i razredna u skoli prica... pasta za zube pomaze za bubuljice... uvece pred spavanje se namaze na bubuljicu i sutra dan je cela isusena, preksutra cela je nema... meni to pomaze... za 4-5 dana skoro da nema vise... :D


Poruku je menjao/la PROTO9 - Ponedeljak, 10.09.2012, 2:51 PM






Sijam i u mraku :)
3165
poruka na forumu
757 3522



post # 48 | 03.10.2012 , 9:06 PM

pasta za zube pomaže, ali samo kad su te gnojne bubuljice... Ja moram da kažem da evo već tri meseca, dva puta dnevno, koristim Dove sapun za osetljivu kožu i upola su mi se smanjile bubuljice tj crvenilo...
Ovoko izgleda pakovanje, samo sto je ovo plavo, na ovom za osetljivu je zeleno... i pazite da ne pomešate jer ima isto neki zeleni dove go fresh...


Fajlovi: 6889860.jpg (7.7 Kb)
''Na internetu možeš biti bilo ko. Žalosno je što većina biraju da budu idioti.''
''Kad naidjem na neku prepreku u životu, preskočim je. Pa se vratim i preskočim je još jednom. U inat.''










577
poruka na forumu
548 3795



post # 49 | 03.10.2012 , 10:07 PM

Svi smo razliciti nikom isto ne odgovara .

Jedva čekam novu godinu..... :((((haha !



Forum » Lepota i Zdravlje » Lepota » Bubuljice po licu
  • Page 3 of 3
  • «
  • 1
  • 2
  • 3
Search: