Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » Lepota i Zdravlje » Lepota » Meseceva dijeta
Meseceva dijeta




Par reči o sebi
4884
poruka na forumu
295 1518



post # 1 | 20.07.2011 , 12:52 PM

Leto je počelo – pravi trenutak da svoju težinu dovedete do optimalne. A kako? Lako – Mesečevom dijetom.

Za uticaj Mesečevih mena na prirodu, životinje i ljude, znali su još preistorijski ljudi. Savremena nauka je to potvrdila: tokom mena u čovekovom organizmu aktiviraju se određeni enzimi - oni deluju tako što ubrzavaju izbacivanje toksina, a, istovremeno, utiču na taloženje ugljenih hidrata i masti. Dakle, sve zavisi od toga šta tokom mene unosite u organizam – a najpreporučljivije je potpuno gladovanje.

Jedna dijeta traje 24 sata. Ako ne možete u potpunosti da se uzdržite od jela, možete uzeti voćnu salatu (bez šećera) ili salatu od povrća prelivenu maslinovim uljem, ali u malim količinama. Zabranjena su alkoholna i gazirana pića, veštački voćni sokovi, slatkiši i cigarete. Osobe kojima bubrezi slabije rade, trebalo bi da piju manje vode. Mogu se konzumirati čaj i kafa (bez šećera i mleka), a oni sa oboljenjima želuca trebalo bi da se uzdrže i od kafe.
Tokom jedne mene izgubićete do dva kilograma. Između mena nadoknadićete kilogram. Na taj način mršavite postepeno i organizam neće pretrpeti šok (što je često slučaj kod ostalih dijeta). Tako, recimo, za šest meseci možete bez napora smršati 12 kilograma.

Napomena:
Ovo su proračuni za vreme uticaja Mesečevih mena, koji se razlikuju od onih koji se mogu naći na različitim sajtovima ili u crkvenim kalendarima. Ti drugi proračuni sami po sebi su tačni, ali – oni daju samo vrhunac mena, i ne bave se njihovim uticajem.
Osobe koje pate od anemije ili imaju nizak krvni pritisak, ne bi smele da gladuju.
Dijeta nema uspeha ako patite od hormonalnih poremećaja.
Ne preterujte sa unošenjem vode, već je konzumirajte po potrebi.
Najbolje je da prvu dijetu započnete kad je pun ili mlad Mesec.



Fajlovi: 0987613.jpg (48.3 Kb)








65
poruka na forumu
6 2



post # 2 | 26.07.2011 , 1:06 PM

decko dali si ti normalan.cuj meseceva dijeta.tih 2 kile sto izgubis je voda.o gubitku masti nema price.e kad bi znao kolko treba da se radi kardio treninga da bi se skinulo 2 kile masti.drugo da bi telo pocelo da sagoreva masti moramo ga prevariti sa visokim unosom proteina posto je za mrsavljenje potreban kaloriski deficit.znaci da bi se smrsalo treba oznojiti guzicu a ne gledati u mesec i cekati da ti salo nestane.

hyfr







Par reči o sebi
4884
poruka na forumu
295 1518



post # 3 | 28.07.2011 , 11:39 AM

LoL, čoveče, ja ne primenjujem tu dijetu, ali dijeta je efektivna, tako barem kažu.








65
poruka na forumu
6 2



post # 4 | 28.07.2011 , 9:21 PM

lazu ljudi lazu.ili ti prodaju maglu.

hyfr









1948
poruka na forumu
188 1476



post # 5 | 28.07.2011 , 10:03 PM

hahhhhhhhhhhhhhahha oj jesam se ismijao hahahha srbija brate lud si skroz hhahahha








10
poruka na forumu
0 0



post # 6 | 12.08.2011 , 8:10 PM

Samo voda nista od topljenja sala ta 2/3 kila se vracaju za 2/3 dana i nista








978
poruka na forumu
107 1318



post # 7 | 12.08.2011 , 9:32 PM

Quote (shonebogi)
decko dali si ti normalan.cuj meseceva dijeta.tih 2 kile sto izgubis je voda.o gubitku masti nema price.e kad bi znao kolko treba da se radi kardio treninga da bi se skinulo 2 kile masti.drugo da bi telo pocelo da sagoreva masti moramo ga prevariti sa visokim unosom proteina posto je za mrsavljenje potreban kaloriski deficit.znaci da bi se smrsalo treba oznojiti guzicu a ne gledati u mesec i cekati da ti salo nestane.

Nemam skoro nista ovdje da dodam, to je obican jo jo efekat i gubitak je samo u vodi... nema mrsanja bez vizicke aktivnosti i ravnomjerne ishrane...

Na vlastitu incijativu sam banovan ali vratio sam se...
Ako vas nesto zanima, obratite mi se putem privatnih poruka.
Ako mi planirate ostvati reputaciju, bilo pozitivnu ili negativnu sa pitanjem ili negodovanjem, uradite to ali me obavjestite putem poruke jer u 99% slucajeva to ne vidim...










4290
poruka na forumu
228 2087



post # 8 | 05.12.2011 , 8:27 PM

Ovo je ISTINA!
Meni je prabaka rekla za Mesečevu dijetu i mi u porodici ovo pratimo.
Ne da bih smršali ne znam koliko već čisto čišćenje organizma.
I ako se gubi voda i to je bitno, gube se toksini a i za nas žene, celulit.
I inače, gubi se od 3-4 kg za 24 sata. Malo li je?
I KG. SE NIKAD NE VRAĆAJU!
Bar u mom slučaju.
Ja praktikujem ovu dijetu i preporučila bih je! yes






Par reči o sebi
4884
poruka na forumu
295 1518



post # 9 | 13.08.2012 , 1:29 AM

Ne postoji dijeta za mršavljenje bez fizičke aktivnosti.


Forum » Lepota i Zdravlje » Lepota » Meseceva dijeta
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: