Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Forum » Lepota i Zdravlje » Lepota » Make up
Make up






8879
poruka na forumu
844 4320



post # 21 | 02.03.2011 , 8:23 AM

e kada smo kod ociju, one mene mnogo zezaju
probala sam puder, ne radi, probala sam hladnu vodu, nece..
pa sta da radim?
spavam po 8-9 pa cak i 10 i 12 h...
i dalje nece...
plasim se kad budem isla u ISP da cu imati jos vece podocnjake ( tamo deca se porazbolevase od nesanice )

Ko si ti?









904
poruka na forumu
96 378



post # 22 | 07.03.2011 , 11:19 PM

Quote (DxD)
e kada smo kod ociju, one mene mnogo zezaju
probala sam puder, ne radi, probala sam hladnu vodu, nece..
pa sta da radim?
spavam po 8-9 pa cak i 10 i 12 h...
i dalje nece...
plasim se kad budem isla u ISP da cu imati jos vece podocnjake

Ma ima svasta od preparata, meni je hladna hoda spas kad se probudim natecena ( od premora i malo spavanja ) ali za tamne podocnjake imas more vitaminskih krema, a imas i korekor za podocnjake, to kad ides negde, pokriva super












8879
poruka na forumu
844 4320



post # 23 | 08.03.2011 , 1:24 PM

Quote (sandra1000)
Ma ima svasta od preparata, meni je hladna hoda spas kad se probudim natecena

da...
ali ja ne znam koliko puta vodi koristim i nista!
ni spavanje ne pomaze.. sad

Ko si ti?









577
poruka na forumu
548 3795



post # 24 | 25.10.2012 , 9:49 PM

Svaka žena ima svoje ''posebne metode i trikove u rukavu'' što se tiče šminke ...
. Prije nego li počnem stavljati sjenilo, ispod donjeg kapka laganim potezom nanesem puder u prahu. Što se tiče usana ako ih želite učiniti većima i punijima nanesite na njih svjetliji ruž, a na sredinu donje usnice stavite prozirnog sjajila. Ukoliko su vaše usnice deblje, a želite ih učiniti vizualno tanjima i sitnijima onda je idealni izbor ruž u nijansama zagasito crvene ili tamno ljubičaste boje.Prilikom nanošenja ruža pripazite da šminka ne dođe do vaših zuba, jer bi to moglo dovesti do kontraefekta.I zaista nije ni malo lijepo za vidjeti.Žene obično puder za lice ili podlogu nanose samo na lice, no to je pogrešno i stvara neprirodan izgled. Kod nanošenja pudera na lice uvijek mokrom spužvicom nanesite malo pudera i na vrat te dekolte.Naravno da pod ovim ne podrazumjevam da imate više pudera na sebi nego odjeće što je kod mnogih čest slučaj.Pri odabiru sjenila vodim se pravilom da svijetlije nijanse vizualno povećavaju i otvaraju oko, dok tamnije čine suprotno. Kombinirajte maksimalno dvije nijanse na očima, a nanošenjem baze za sjenilo spriječiti ćete nakupljanje sjenila u pregibu kapka i produžiti mu postojanost.Uvijek mi je problem da istaknem oči jer su sitne ali slijedeći ova pravila uvijek postignem željeni efekat.Što se tiče maskare samo pazim da je en stavim mnogo pa da se trepavice ne skupe u jednu :)

Jedva čekam novu godinu..... :((((haha !









4290
poruka na forumu
228 2087



post # 25 | 31.10.2012 , 10:29 PM

Za dan koristim Niveinu toniranu kremu, maskaru i labelo.
Uvece kada je izlazak u pitanju onda je to uglavnom smokey eyes a na usne nude karmin ili sjaj, to najvise volim.]
Moji favoriti koje svima preporucujem su:

Puderi


Baza za lice


Puder u kamenu


Maskara


Moj omiljeni karmin :)
Revlon Nude Attitude


Fajlovi: 0973445.jpg (52.4 Kb) · 7812222.jpg (42.4 Kb) · 2060146.jpg (43.6 Kb) · 1804119.jpg (9.4 Kb) · 2917756.jpg (9.6 Kb) · 7336122.jpg (12.6 Kb) · 2258685.jpg (15.1 Kb)


Forum » Lepota i Zdravlje » Lepota » Make up
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Search: