Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » Lepota i Zdravlje » Lepota » Kako smrsaviti u nogama
Kako smrsaviti u nogama






4750
poruka na forumu
495 2877



post # 1 | 30.04.2012 , 7:17 PM

Savjeti ako želite smršaviti u nogama su sljedeći:

Dobre tenisice za trčanje. Nikako cipele, štikle i ostalo.
Lagana trenerka za hladnije dane ili kratke hlaće i majica za toplije dane.
Dobra volja da svaki dan izađete na svježi zrak.
Sada kada ste pripremili sve što vam treba izađete van i prvih tjedan dana si zadate šetanje od 20 - 25 minuta.
- kada ste završili s prvim tjednom šetanja, onda je na redu idući tjedan 10 minuta šetanja+10minuta skroz laganog trčanja+10minuta šetnje.
- treći tjedan je program sljedeći 5minuta šetanja+20minuta laganog trčanja+5minuta šetanja
- sljedećih pet tjedana ponovite program = 5minuta šetanja+20minuta laganog trčanja+5minuta šetanja

Ukoliko ovo izvedete u narednih 8 tjedana vaše noge će biti mršavije za koji centimetar.

Nasao sam ovo na netu nadam se da ce nekome pomoci








219
poruka na forumu
57 643



post # 2 | 30.04.2012 , 8:12 PM

a najgore sto su meni noge u misicima pa izgledaju da su debele, jer prepjesacim ko niko ziv svaki dan... kako misice ukinuti ahahahah :D



Njega moze samo jedna zena u zivot da vrati :)










58
poruka na forumu
612 3547



post # 3 | 27.10.2012 , 11:42 PM

Quote (demonlog)
a najgore sto su meni noge u misicima pa izgledaju da su debele, jer prepjesacim ko niko ziv svaki dan... kako misice ukinuti ahahahah

ahahha
nema potrebe ukanjati...muskarac je lepse da ima misice na nogama.jer zamisli sad situaciju,gore razvijen a noge kao cackalice....nista ruznije

dobra tema..








896
poruka na forumu
89 981



post # 4 | 28.10.2012 , 1:50 AM

Super......ovakve teme su super Dejan, svidja mi se tema :D :D :D :D to je za one koji zele smrsati tako da,ko zna jos po nesto neka pise :)
gj








10395
poruka na forumu
4891 18209



post # 5 | 08.03.2013 , 11:19 PM

Ma ne mogu ja to ovog dana ovako, pa 5 min nesto setam drugog dana, pa treceg dana nesto sesto... shocked Isto i ono kad citam glupe dijete pa kad pise prvog dana jedite to, to i to, pa za rucak ovo, pa za veceru ono, pa drugi dan nesto deseto... shocked Zbunim se i samo se tako jos vise unervozim.
Ako hocete da smrsate, izbacite neki period kaloricnu hranu a kad kazem kaloricnu mislim na pljeskavice, strudle, palacinke i ostalu preukusnu ali nezdravu hranu. Jedine piletinu, ribu, umesto belog jedite crni hleb (em je mnogo zdraviji, em zasiti), onda... naravno, voce i povrce i salate se podrazumeva svaki dan... ako bas ne mozete bez slatkisa jedite med ili 2-3 kockice crne cokolade... pijte dosta tecnosti i dovoljno je to trcanje od minimum pola sata i bicete fit... ;)
Naravno, Boze moj, pa i ja jedem s vremena na vreme i pljesku i pomfrit i pizzu i cokoladu, ziva smo bica... ali ne cesto... :)








2332
poruka na forumu
1535 10625



post # 6 | 09.03.2013 , 0:03 AM

Slatkisi su stetniji od pomfrita i mesa.
Dakle prvo se kanite cokolade,a meso mozete piletinu... a to beli i crni hleb... istoo :D oba su stetna :p mesite kuci hleb :D  najbolji je.Ako imate orbitrek ili bilo koji drugi staticni bicikl... to moze pomoci.. ali ne da smrsate u nogama vec da pretvorite salo u misic.











3390
poruka na forumu
1181 12635



post # 7 | 09.03.2013 , 12:56 PM

Jednostavno trcis, svake nedelje produzavas, ako si ove trcao 3km sledece 4, pa sledece 5, ja sam tako smrsao bas ekstra ali ne smrsao u smislu da sam kao grana ne valja ni to, vec od trcanja imas misic brate samo takav... :D








411
poruka na forumu
326 425



post # 8 | 09.03.2013 , 1:35 PM

niko da napise istezanje. pogotovo jutarnje, jos pre nego sto ustanete iz kreveta. takodje, i posle tusiranja, posto onda koza postane mekanija, a misici se opuste.


Poruku je menjao/la Kokiko92 - Subota, 09.03.2013, 1:35 PM








10395
poruka na forumu
4891 18209



post # 9 | 09.03.2013 , 2:42 PM

Quote (Nikolakuzzz)
Slatkisi su stetniji od pomfrita i mesa.

Od mnogo masnog mesa (mislim na crveno) moze da te strefi infarkt. ;) Naravno, ovo se odnosi na one ljude koji su mnogo gojazni i koji imaju povisen krvni pritisak.
I slatkisi su stetni takodje jer sadrze taj prosti secer i tu masnocu. 

Quote (Nikolakuzzz)
a to beli i crni hleb... istoo oba su stetna mesite kuci hleb  najbolji je.

Nije tacno. I crni i beli imaju skoro pa isti broj kalorija, samo sto je crni zdraviji (sadrzi ta vlakna koja su potrebna organizmu) i zasiti a beli ni jedno ni drugo. Ugljeni hidrati su potrebni coveku i najbolje je preko 2-3 kriske crnog hleba na dan da se unose. 
A ovaj hleb sto umesi mama ili baka je isto kao beli, jeste on ukusan ali nema nista u sebi sto bi zdravo hranilo organizam.

Nego ti si Nikola visok i mrsav, ovo za tebe ne vazi. ;) Ti mozes da jedes sta zelis jer ti je takav metabolizam. A ja sam niska i sve sto pojedem ono se lepi za mene i onda pokusavam da se hranim zdravo i da treniram sto cesce. I variram sa kilazom, od 50 do 55 kila, sad sam tu negde 53... ali ne dam se... ruganje

Lepo sam trebala da budem nutricionista, a ja zapela ekonomija pa ekonomija. :D








4532
poruka na forumu
946 4023



post # 10 | 09.04.2013 , 5:22 PM

Trcanje,Brozo hdanje sa stapovima,skijanje,Bicikli

Znaci ni jedna dijeta nece doprimeti mrsavljenu samo u nogama osim sport.

Nemoj odustati od onog koga volis,jebeš život ako se ne boriš.
Slomi mi srce slomicu ti glavu
;)










33
poruka na forumu
28 216



post # 11 | 09.04.2013 , 8:20 PM

I vijačaa...:D zakon...:D 
Uže za preskakanje...:D:D...
Odlična stvar..:D yes yes

Kocka do kocke,kockica







velikoStopaloobdukcija uma
1098
poruka na forumu
755 2949



post # 12 | 09.04.2013 , 10:40 PM

jednostavno lagano se prijaviti u najblizi njemacki koncentracioni logor,plakati pored ograde i zuditi za mars i slicnim cokoladicama,garantujem anoreksican izgled nogu,nema na cemu

studirati filozofiju smotaliteta travologije u rizlogiji je smjesno jer ja se bavim velikoStopaloobdukcijom uma i zato vas molim da obratite paznju kako se ponasate,hvala



Forum » Lepota i Zdravlje » Lepota » Kako smrsaviti u nogama
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: