Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » Lepota i Zdravlje » Lepota » Kako se resiti podocnjaka
Kako se resiti podocnjaka






139
poruka na forumu
27 728



post # 1 | 19.05.2012 , 6:07 PM

Lice je prvo što primetimo na ljudima tako da nije ni čudo što najviše pažnje posvećujemo njegovom negovanju i ulepšavanju. Ljudi troše mala bogatstva na ublažavanje bora, osvežavanje i izjednačavanje tena. Međutim, oči su te koje ljudi prvo primete.Zato podočnjaci, kesice i crni kolutovi ispod očiju imaju uticaj na naš sveukupni izgled.

Evo par nacina kako da se resite podočnjaka...Ako neko zna jos neki način neka napiše

SPAVAJTE DOVOLJNO
Ne ostajte budni do kasno u noć i spavajte najmanje osam sati dnevno. Spavanje nije zdravo samo za oči već i za ceo organizam.

STARI DOBRI KRASTAVAC
Krastavci su nezamenljivi u lečenju nateklih očiju, mnogo bolji od bilo koje kreme.
Zato ih uvek imate u frižideru. Narežite krastavac na okrugle kriške i držite ih na očima oko 15 minuta svako jutro. Jabuke i krompir mogu se koristiti kao alternativa krastavcu.

MASAŽA ULJEM
Masirajte područje oko očiju bademovim ili maslinovim uljem. To vraća elastičnost koži i smanjuje pojavu sitnih bora. Maslinovo ulje je dobro i za negu trepavica. Produžava ih više od bilo koje maskare na tržištu.

ČAJ JE REŠENJE
Hladna vrećica zelenog čaja ili onog od kamilice idealna je dopuna tretmanu sa krastavcima. Držite ih 15 minuta odmah pošto ste skinuli krastavce.

LEDENA TERAPIJA
Tretman ledom odličan je protiv podbulosti. Uzmite nekoliko kockica leda, zamotajte ih u krpu i stavite na oči. Držite 10-15 minuta.

NIŠTA BEZ VITAMINA
Jedite hranu bogatu vitaminom A. Ne samo da će vam poboljšati vid već će delovati povoljno na celokupno zdravlje vaših očiju. Pijte sok od brusnice ili mladog ječma sve dok otoci ne splasnu, a podbulost ne nestane.











334
poruka na forumu
69 766



post # 2 | 19.05.2012 , 6:53 PM

ma bre brale lepo uzmes zenski puder za lice i toliko ja sam imao Fajt Dan Pre male mature i lik kako me zwiznuo pored oka nasminka me dobro pa ja sutra dan uxwatim kewin puder i premazem celo lice i swe prekrijem ali zato sutra dan posle male mature sam mu raswirao Wugla :D








139
poruka na forumu
27 728



post # 3 | 19.05.2012 , 7:06 PM

Quote (klipsy)
ma bre brale lepo uzmes zenski puder za lice i toliko ja sam imao Fajt Dan Pre male mature i lik kako me zwiznuo pored oka nasminka me dobro pa ja sutra dan uxwatim kewin puder i premazem celo lice i swe prekrijem ali zato sutra dan posle male mature sam mu raswirao Wugla


hahahahahhaha,zanimljivo,mada puder nije resenje za podocnjake :D











4290
poruka na forumu
228 2087



post # 4 | 19.05.2012 , 7:50 PM

Sve je to lepo, i voće i čaj i krastavci i masaže, ali bez korektora - ništa, mo'š da se slikaš. :D






Sijam i u mraku :)
3165
poruka na forumu
757 3522



post # 5 | 19.05.2012 , 7:56 PM

meni nista to ne pomaze, tako da sam se pomirila sa sudbinom da imam podocnjake... :/

''Na internetu možeš biti bilo ko. Žalosno je što većina biraju da budu idioti.''
''Kad naidjem na neku prepreku u životu, preskočim je. Pa se vratim i preskočim je još jednom. U inat.''










4290
poruka na forumu
228 2087



post # 6 | 19.05.2012 , 8:06 PM

MarijanaBK1, kako bre pomirila? :o
To ne prihvatam! lol
Uzmeš korektor uvek malo svetliji od pudera, ali ne mnogo i on će ti posvetliti taj deo oko očiju i prikriti podočnjake.
Uzmi ovaj, mislim da je najbolji.
Samo potraži odgovarajuću nijansu, ali mislim da je ova najbolja.


Evo ista nijansa ali jeftinija varijanta.


Fajlovi: 7679106.jpeg (4.8 Kb) · 9597542.jpg (27.9 Kb)






velikoStopaloobdukcija uma
1098
poruka na forumu
755 2949



post # 7 | 10.06.2012 , 5:46 PM

jednsotavno,starom svemirskom transmesarskom medicinom primjene antiterapiskih kanala koje je smislio americki sizofrenik dr.mr.opr.uvz.london koji je usavrsio metodu indijanaca na matrenjem knjizevnom jeziku u narodu zvanu kao odlazak kod siromasnog bjelog ocnjaka...ustane se ujutro rano,popije se caj od kamilicine nane,ako je vani haldno mzoe i jakna da s eobuce i krene se u sumu na terapiju kod londona i njegovog bjelog ocnajka,leo pokucas dobar dan,dobar dan mene boli nesto ispod ociju,st aje to,hocu pomoc..vazi,tmaan sam nesto razmilsjao o vama gospodjo pacijentu,molim vas idite u susjednu prostoriju iskinite sve sa sebe,molim doktore,da,da,skinite sve sa sebe,pa dobro...odete u sobu,svucete kombinezon sa sebe i vratite s eu prvu prostoriju gde sjedi doktor i nesto pise,ja sam spremna doktore,ahaa dobro,idite tamo molim vas i lezite pod ocnjaka...ovu terapiju je praktikovao punih niz kratkih godina a pred sam kraj zivota umro je od smrti a niej dobio nobelovu nagradu,eto tako

studirati filozofiju smotaliteta travologije u rizlogiji je smjesno jer ja se bavim velikoStopaloobdukcijom uma i zato vas molim da obratite paznju kako se ponasate,hvala









1
poruka na forumu
0 0



post # 8 | 10.06.2012 , 6:24 PM

sto vise Konjak piti yes






velikoStopaloobdukcija uma
1098
poruka na forumu
755 2949



post # 9 | 14.06.2012 , 8:55 PM

motornom testerom uz prigusene zvuke zaba iz obliznejg kineskog restorana

studirati filozofiju smotaliteta travologije u rizlogiji je smjesno jer ja se bavim velikoStopaloobdukcijom uma i zato vas molim da obratite paznju kako se ponasate,hvala









1291
poruka na forumu
106 1817



post # 10 | 14.06.2012 , 9:53 PM

Ja samo znamkako ih dobiti xD :D :D :D

1.Pre postavljanja komentara procitajte Pravila Foruma!
2.Koristite pretragu pre otvaranja nove teme!
3.Pogledajte moje opise igara ovde.

Did I ever tell you the definition of insanity !?










211
poruka na forumu
175 866



post # 11 | 27.06.2012 , 3:21 PM

Quote (CryTek)
Ja samo znamkako ih dobiti xD :D

Slazem se xD

Love is composed of a single soul inhabiting two bodies. A kiss is a lovely trick designed by nature to stop speech when words become superfluous.
I have found the paradox, that if you love until it hurts, there can be no more hurt, only more love.










896
poruka na forumu
89 981



post # 12 | 07.09.2012 , 11:33 PM

Moja drugarica ima izrazene podocnjake....brt kad bi je neko pogledao reko bi "Ova je narkomanka" :D :D :D :D Ovo bi joj pomoglo...cool






Soldier of Jah Army
1208
poruka na forumu
551 3237



post # 13 | 22.10.2012 , 8:28 PM

naspavati se :D

Be my love?







Sijam i u mraku :)
3165
poruka na forumu
757 3522



post # 14 | 22.10.2012 , 10:50 PM

Marija_Nikola, ma prekrijem ja njih korektorom i puderom, ali je poenta kad se ne šminkam ( a u poslednje vreme se baš slabo šminkam)...

''Na internetu možeš biti bilo ko. Žalosno je što većina biraju da budu idioti.''
''Kad naidjem na neku prepreku u životu, preskočim je. Pa se vratim i preskočim je još jednom. U inat.''










4290
poruka na forumu
228 2087



post # 15 | 25.10.2012 , 8:22 PM

Krema protiv hemoroida kazu da pomaze. :D
Ko je spreman da rizikuje neka pokusa.
Kozmeticarka se kune da deluje. lol
Ja jos nisam probala.








577
poruka na forumu
548 3795



post # 16 | 25.10.2012 , 9:32 PM

Ja imam par savjeta za žene , pošto mi nanosimo svakodnevno šminku i to uspijemo prikriti dobro ali ako smo u situaciji da moramo da budemo ''prirodno lijepe'' onda to može da predstavlja problem , recimo na plaži ,na bazenu , kad su temperature veće ljeti pa se ne da baš svima šminkati barem ne meni osjećam da se sve topi ... ili kad smo u nekoj kućnoj atmosferi , derneku i slično ...Dobro je znati da svake večeri morate skinuti šminku, najbolje uljem ili organskim proizvodima za skidanje šminke. Iznenadit ćete se koliko ste svježiji izgled postigli ako se ne probudite s maskarom na licu. Prije spavanja nanesite masku za lice. Maska će tijekom noći njegovati vaše lice, ali i otopiti ostatke šminke i prljavštine koju ćete skinuti jutarnjim umivanjem. Tokom dana, naravno, možete staviti već dobro poznate vrećice čaja koje će vam smiriti kožu i spriječiti bilo kakve iritacije. a možete čak uzimati i neke vitamine naravno na prijedlog ljekara . :)

Jedva čekam novu godinu..... :((((haha !









1830
poruka na forumu
280 1781



post # 17 | 25.10.2012 , 9:47 PM

Jedan najbolji ranije u krevet :p :p :p mada i drzanje kamilice al sa zatvorenim ocima :p :p :p









Jedna je SANDRA AFRIKA
942
poruka na forumu
289 3512



post # 18 | 25.10.2012 , 9:58 PM

a ovo treba meni samo sto cu ja potrosit kilo krastavca za 1 upotrebu XD

Kad moj te poljubac ko pice udari, u zoru ceka te soba u ludari !



Forum » Lepota i Zdravlje » Lepota » Kako se resiti podocnjaka
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: