Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » Lepota i Zdravlje » Lepota » Kristali i silikonske kapi za kosu
Kristali i silikonske kapi za kosu






702
poruka na forumu
172 1634



post # 1 | 28.08.2012 , 1:10 AM

Vec duze vreme koristim kristale za kosu i iskreno ne vidim nikakvo negativno dejstvo,cak sta vise vidim i promene na bolje. Sad slucajno cackam na netu i naidjem kako nije dobro koristiti kristale niti silikonske kapi za kosu a nikako da nadjem zbog cega je stetno koristiti ih. Pa me zanima jel neko od vas koristi to i kakva su iskustva sa tim...

Nema tog ljudskog bića koje u ovozemaljskom životu može da ima sve što poželi,osim u snovima.Laku noć.









577
poruka na forumu
548 3795



post # 2 | 30.10.2012 , 5:22 PM

Ja vec dugo koristim kristale koje proizvodi Derik. Odusevljena sam njima! Sa jojobom su, kosa se ne masti kao sa ostalim kapima a i jako dugo traju.Probajte! Stvarno su super! I mislim da to ne moze da ti steti vec samo da koristi. Ja sam plava i krajevi su mi poprilicno suhi a kad stavim njih kosa mi bude meka.
Ja ne mogu ni da zamislim da napravim frizuru bez silikona...navucena sam na njih...Koristim nekad i Redkenove silikone i savrseni su,jedina im je mana sto meni ne mogu biti ni cijelu sedmicu...
Mada ja mislim i skoro sam sigurna da ipak postoji razlika izmedju silikona i kristala.. :D

Jedva čekam novu godinu..... :((((haha !







Sijam i u mraku :)
3165
poruka na forumu
757 3522



post # 3 | 30.10.2012 , 11:54 PM

razlike postoje, ali opet je bolje stavljati bilo šta nego nista... pogotovo devojke koje stalno koriste presu ili se feniraju... koristim sve i svašta za kosu... koristila sam i silikonske kapi, ali od njih mi se kosa brze mastila, jer mi je prirodno masan koren glave, zato sad koristim neke kristale u spreju i super mi je... ja ne vidim nikakvu stetnost, osim ako ne odgovara ne cijem tipu kose... posto je moja mama frizer, stalno kupuje te preparate i ja onda obaveznho izsprobam na svojoj kosi pa vidim sta mi odgovara...

''Na internetu možeš biti bilo ko. Žalosno je što većina biraju da budu idioti.''
''Kad naidjem na neku prepreku u životu, preskočim je. Pa se vratim i preskočim je još jednom. U inat.''




Forum » Lepota i Zdravlje » Lepota » Kristali i silikonske kapi za kosu
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: