Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: Marko  
Forum » Film & TV » Serije » Camelot [2011]
Camelot [2011]




Par reči o sebi
4884
poruka na forumu
295 1518



post # 1 | 12.10.2011 , 8:53 PM




Slučajno sam na FaceBook Ads video seriju Kamelot, koja se prikazuje na HBO-u. Završena je prva sezona. Ja sam odgledao prvu epizodu i sviđa mi se. Evo o čemu se radi:
Quote (HBO)
Posle iznenadne smrti kralja Utera, Britanijom preti da zavlada haos. Kada čarobnjak Merlin predvidi mračnu budućnost, postavlja za kralja mladog i impulsivnog Artura, Uterovog nepoznatog sina i naslednika, koji je od rođenja odgajan kao običan čovek. Ali Arturova hladna i ambiciozna polusestra Morgana će se boriti sa njim do kraja, sazivajući natprirodne sile da bi mu preotela krunu u ovoj epskoj borbi za vlast. Ovo su istinski mračna vremena za kralja Artura kome je Ginevra jedina svetla tačka u tom surovom svetu. Suočen sa dubokim moralnim izborima, izazovom ujedinjenja kraljevstva razorenog ratom i zaslepljen obmanom, Artur će biti na nezamislivom iskušenju. Zaboravite sve što znate… Ovo je priča o Kamelotu koja do sada nije ispričana.

IMDb ocena je 6,9/10
Žanr je epska fantastika, a po IMDb-u - Drama, Fantazija i Istorijska
Od onoga što sam uspeo da odgledam, sviđa mi se. Ne znam da li će biti druge sezone.
Glume:
Jamie Campbell Bower
Joseph Fiennes
Eva Green
Tamsin Egerton
Peter Mooney

Interesuju me vaši utisci o seriji. Je l' vam se sviđa, je l' je gledate(je l' ste je gledali)...


Fajlovi: 5205535.jpg (58.0 Kb)


Forum » Film & TV » Serije » Camelot [2011]
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: