Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

Forum moderator: Marko  
Forum » Film & TV » Serije » Vampirski dnevnici (Od 14 Novembra na Prvoj)
Vampirski dnevnici




Zajebavam sistem
4792
poruka na forumu
765 REP OFF



post # 81 | 14.12.2011 , 4:00 AM

MolderFBI, Pocinje ti serija xD

Kakav spid, kakav eks, bolje gandza onda seks









2670
poruka na forumu
288 3086



post # 82 | 14.12.2011 , 11:25 AM

pa nije cekao sam do, pola 4 i nije je bilo :( bila neka turska :(











3239
poruka na forumu
372 2298



post # 83 | 14.12.2011 , 4:25 PM

MolderFBI, ako se ne varam juce bilo finale sezone i pojavila se nova zloca :p :D

Geek Perspective - tech news and reviews from Geeks point of view









10395
poruka na forumu
4891 18209



post # 84 | 14.12.2011 , 6:30 PM

MolderFBI, pa mi cemo ti ovde prepricati, kazi nam sta si zadnje gledao i napisacemo ti :)
Davor, danas se zavrsila sezona zato sto se u ponedeljak nije emitovala pretposlednja epizoda u prvoj sezoni zvog reprize one emisije "Izadji na crtu" pa se danas tek pojavila nova zloca, a sutra tek pocinje 2. sezona tj. ako su je otkupili a mislim da jesu :)








2670
poruka na forumu
288 3086



post # 85 | 15.12.2011 , 1:11 AM

KATRIN SE VRAILA??

Danas sam gledao, i taman ona krenula da se ljubi sa Dejmonom, ja swe wreme mislio da je to Elena, i taman sam krenuo da je psujem i wredjam sto wara Stefana, kad odsece owom prste, i kad ovaj rece "Katrin to si ti?" ja htedoh da padnem u komu, e samo mi je jos ona falila. . . A sta je sa owim Dejmõnom bree sto je sad owako dobar, sad me izludjuje postaje cool i totalno je otkacen :p. . .
ubise Anu baš mi je zao, onaj Elenim brat, bas nema srece, a bas je debil sto se preobrazio ...

@tanja, hwala ... pa nzm. nisam gledao prekljuce i juce sam malo gledao pocetak, mada nisam primetio da se nesto puno toga dogodilo :p

e ova Boni, jao e smara bre uzas, vestica!











3239
poruka na forumu
372 2298



post # 86 | 15.12.2011 , 1:14 AM

MolderFBI, i sada kada krenu reprize lol

Geek Perspective - tech news and reviews from Geeks point of view









2670
poruka na forumu
288 3086



post # 87 | 15.12.2011 , 1:45 AM

ama Davore ne malerisi mi vise. . . e ako nisu odkupili drugu sezonu, msm stwarno cu te politi benzinom i zapaliti :p









Zajebavam sistem
4792
poruka na forumu
765 REP OFF



post # 88 | 15.12.2011 , 1:53 AM

Quote (MolderFBI)
e ako nisu odkupili drugu sezonu

Gledaj na netu...a da..nemas komp.. ahahahhahaahahahahahaha xD

Kakav spid, kakav eks, bolje gandza onda seks









2670
poruka na forumu
288 3086



post # 89 | 15.12.2011 , 1:18 PM

@Mortal, jao sto si zloca. . . . crkni bre :p











1174
poruka na forumu
60 419



post # 90 | 15.12.2011 , 2:43 PM

MolderFBI, mislim sta da ti kazem idi u igraonu 50-100 dinara 1 h taman da odgledas epizodu :)
ili kupi laptop (preporucujem) pa gledaj ko covek :)

ExtraCafe Public -----> 193.104.68.8:27028
ExtraCafe Deathrun -----> 193.104.68.8:27074










2670
poruka na forumu
288 3086



post # 91 | 16.12.2011 , 1:06 AM

Ma imam lap-top, uzeo sam od drugarice, dala mi dok ne poprawim komp, . . . neg nmg. da prikacim net, nmg. da nabijem wirless antenu, nema rupa, a ne moze ni wi-fi kartica da se ubaci u taj lap-top star 10god. . .
jedino da uzmem mobilni net, al onda bi bio pod ugoworom 2god. pa mi se ne isplati, jer cu poprawim komp uskoro, a posle mogu samo da se slikam za licnu kartu sa tim mobilnim modemom :p











3239
poruka na forumu
372 2298



post # 92 | 16.12.2011 , 1:29 AM

Quote (MolderFBI)
jedino da uzmem mobilni net, al onda bi bio pod ugoworom 2god


u vipu je ugovor na 3 meseca :)

Geek Perspective - tech news and reviews from Geeks point of view









2670
poruka na forumu
288 3086



post # 93 | 16.12.2011 , 3:26 AM

Jao pa ja cu poludeti. . .
pocela je 2sezona, tako da Mortale i Davore crknite :p

to je dobro, a ono sto je lose. . . Je to sto taman sam zavoleo Dejmona, kad ono, fuksa totalno ga sad mrzim, uh kako ga ne podnosim swinja jedna nezahwalna, zasto je morao da ubije Dzeremija? srecom imao je prsten, ali to ne menja stwar ipak ga je ubio, jao swinja, uh sto wolim sto mu Katrin rekla u lice da ga nikad nije wolela, trebali ste mu wideti facu, bas mi ga nesto bese zao, ali ako je, ma ako je bre zasluzio je, bezobraznik jedan zlocasta, nek crkne u samoci. . . E Elena ga wise ne podnosi jao sto mi je drago, ma Boni je lepo rekla Dejmon drolja, ostaje drolja. . . ma Boni za predsednicu!

Eh sto me iznerwirala Katrin, sto ubila Kerolajn, jao kako mi je zao :( bas sam je woleo, tako je lepa i slatka , narawno tanja je lepsa, ali poenta je da je umrla i nema je wise :( dusa moja plava, vise je nema :(

_____
@Davor ozb, e a kazi mi, jel ima neko ogranicenje na vipu? jao e sutra idem do vipa. . . da se raspitam detaljnije. . . hawala puno bre! . . . ima nade za mene :p

Added (16 Dec 2011, 2:18 AM)
---------------------------------------------
JAOOO SAD SAM SE SETIO , PA KEROLAJN JE POPILA KRW OD DEJMONA, a owa retardinja Katrin je ubila, sto znaci da ce Kerolajn postati wampirarasticna, i jaoo tragedija. . . ostao sam u soku

Added (16 Dec 2011, 2:26 AM)
---------------------------------------------
o Boze a ja se bas pitam zasto je Katrin rekla Kerolajn "Cao ja sam Ketrin, a owu poruku ces preniti braci Salvator" pa kako da joj prenese ako crkne, sad sam se setio da je pila krw , komica. . . Jao pa tek sad povezujem, uzas, uzas, sve zanimljivije postaje!












3239
poruka na forumu
372 2298



post # 94 | 16.12.2011 , 3:34 AM

Quote (MolderFBI)
@Davor ozb, e a kazi mi, jel ima neko ogranicenje na vipu? jao e sutra idem do vipa. . .


imas 5 Gb brzi net kada potrosis spusta ti se brzina na 200 kb/s sto je uzas al mozes na ec i ostale sajtove ne mozes serije i youtube mislim mozes al duze ucitava nego sto traje serija...

U svakom slucaju bolje ista neg nista dok imas tih 5 Gb car si brzina 5Mb/s :)

to je paket neograniceno 5 imas i skuplje i jeftinije ovaj izadje 1100 mesecno...

Quote (MolderFBI)
E Elena ga wise ne podnosi jao sto mi je drago, ma Boni je lepo rekla Dejmon drolja


e nek spjlerisem al bas da ti kazem kada dodju originali bas ce taj Damon i Katrin da se fajtaju s njima i spasavaju sve a Stefan i ekipa ko neke sekaperse samo kukaju :p

Geek Perspective - tech news and reviews from Geeks point of view









2670
poruka na forumu
288 3086



post # 95 | 16.12.2011 , 4:11 AM

@Davor, znaci da vidim da li sam ukapirao, net je neogranicen i nema nikakwa dodatna placanja i sl. . . imam limit 5gb. u brzoj tarifi koja je 5mb/s,.. . . kada potrosim tih 5gb. upadam u nizu brzinu 200kb/s ali je net i dalje ne ogranicen i mogu ga koristiti koliko hocu, samo sa manjom brzinom. . . i swakog meseca dobijem ponowo 5gb. brz itd. . . jel tako?
dobro to uopste nije lose?
Mada owaj lap top je dosta spor, tako da ce mi u swakom slucaju biti znatno sporiji net bez obzira sto je 5mb/s

a da te pitam, kada isteknu 3meseca? posle wise nisam u obawezi da placam redowno, jel tako?

e to je super, ma do ponedeljka, ima da imam net, ako je swe tako kao sto si rekao, mada sutra idem do vipa da se raspitam jos malo, e hwala, na info!

@Davor, koji bre sad originali, ma daj bre, Stefan i Elena da kukaju, ma da, da, oni tako hrabri ,.. ma sigurno :p ma sta ste se uhwatili za tog Dejmona msm koma, ma videcete vi!


Poruku je menjao/la MolderFBI - Petak, 16.12.2011, 4:23 AM











3239
poruka na forumu
372 2298



post # 96 | 16.12.2011 , 4:32 AM

Quote (MolderFBI)
@Davor, znaci da vidim da li sam ukapirao, net je neogranicen i nema nikakwa dodatna placanja i sl. . . imam limit 5gb. u brzoj tarifi koja je 5mb/s,.. . . kada potrosim tih 5gb. upadam u nizu brzinu 200kb/s ali je net i dalje ne ogranicen i mogu ga koristiti koliko hocu, samo sa manjom brzinom. . . i swakog meseca dobijem ponowo 5gb. brz itd. . . jel tako?


da tako je :)

Quote (MolderFBI)
a da te pitam, kada isteknu 3meseca? posle wise nisam u obawezi da placam redowno, jel tako?


moras da javis mesec ranije odnosno da otkazes recimo koristis 2 meseca i kaze da od sledecega neces vise znaci platis ta 2 i 3 ( imas net tokom tog meseca ) a mozes i nastvaiti uglavnom mesec dana unapred moras da najvis i gotov ugovor..

Quote (MolderFBI)
@Davor, koji bre sad originali, ma daj bre, Stefan i Elena da kukaju, ma da, da, oni tako hrabri ,.. ma sigurno ma sta ste se uhwatili za tog Dejmona msm koma, ma videcete vi!


Prvi vampiri i najstariji od koji je sve pocelo najaci i bukvalno neunistivi nista ih ne moze ubiti... :p

Geek Perspective - tech news and reviews from Geeks point of view









2670
poruka na forumu
288 3086



post # 97 | 16.12.2011 , 1:52 PM

@davor, odoh do vipa :p

@ma da, da pa odakle sad oni? pa sta sad oni hoce . . . ma jao e nemoj da mi kazes :p











2
poruka na forumu
0 0



post # 98 | 18.12.2011 , 0:56 AM

Tako su sve iskomplikovali u trećoj sezoni,da je to strašno!Jedva čekam nastavak od 5 januara da vidim šta će se izdešavati sa Stefanom i Klausom!






Zajebavam sistem
4792
poruka na forumu
765 REP OFF



post # 99 | 18.12.2011 , 3:10 AM

Quote (makbo)
da vidim šta će se izdešavati sa Stefanom i Klausom!

I da li ce Dejmon konacno biti sa Elenom.. :D Cekam to vec celu 2. sezonu i nista da uradi :D

Kakav spid, kakav eks, bolje gandza onda seks









161
poruka na forumu
82 376



post # 100 | 18.12.2011 , 4:32 AM

jaoooo ja se nadam da Dejmon nece biti sa Elenom, nisu oni jedno za drugo ali bih volela da se on zaljubi ali u potpuno drugu osobu :D






Forum » Film & TV » Serije » Vampirski dnevnici (Od 14 Novembra na Prvoj)
Search: