Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: Marko  
Forum » Film & TV » Serije » Serije (problem nacionalnih razmjera...)
Serije






98
poruka na forumu
6 48



post # 1 | 23.03.2012 , 7:47 PM

Prezivjjeli smo latino amerikance,spance,talijane pa sada i turke... Sjetim se Kasandre,esmeralde i ... pa eto pomislim na sta se gubi vrijeme.

Koliko se sjecam mi smo evo ima vjekova protjerali turke sa nasih prostora ali iz televizora necemo nikad.Anilizirao sam uticaj serije kako se manifestuje na ljude,primer :moja mama...Dok je gledala seriju "Kad lisce pada",zena nije susila obraza...Plac je bio konstantan skoro godinu dana koliko je i serija trajala.Tek zanimljiv dogadjaj slijedi: serija se zavrsila prije nekih par dana,ulazim u kucu i zaticem majku u suzama.To je traumaticno djelovalo na mene.Pomislio sam da se desilo nekome nesto od ukucana ali nisam bio u pravu.Moja majka je plakala dok je serija trajala a kada se zavrsila ona je plakala sto se zavrsila govoreci kroz plac: "bilo je malo epizoda".... Tada sam okrenuo novu stranicu zivota...Shvatio sam da moja majka vise nije psihicki stabilna zena i da vjerovatno nije sposobna da me izdrzava.Zena gleda serije....

Srecom je to bar imalo dobar uticaj na mene , zaposlio sam se..... HVALA TI ALI RIZA STO SI MI PROSIRIO VIDIKE... moramo priznati da je covjek umro sa stilom :)

Luka Cicmil (heruvim)









2462
poruka na forumu
299 2356



post # 2 | 23.03.2012 , 10:28 PM

Quote (Niksicanin01)
Shvatio sam da moja majka vise nije psihicki stabilna zena i da vjerovatno nije sposobna da me izdrzava.Zena gleda serije....

Hahah :D

Uglavnom turske serije,filmovi itd. su filmovi koji ljude navode na plač. Moji roditelji su nekada davno gledali turske filmove i plakali.Čak i ljudi kamenih srca su gledali i plakali. A onda kasnije je to postao standard. I da nije tužno ljudi će plakati jer "misle" da je tužno.

Uglavnom uticaj serija se nikada,ali nikada, neće promjeniti. Možda posle Turaka budemo gledali Kineze ili serije iz Afrike. To je tipično za nas. Uglavnom ko voli neka izvoli. Ja nisam za.








545
poruka na forumu
58 414



post # 3 | 23.03.2012 , 10:30 PM

Supernatural zakon, kakve sapunice :D

<3 Bancy <3









2427
poruka na forumu
345 2552



post # 4 | 23.03.2012 , 10:36 PM

Serija ko serija, ne valja ni jedna.. U svakoj neka ženska oko sebe vrti dva-tri frajera bilo sa izbačenim poprsjem ili sa oštrim jezikom.. u drugom slučaju, jedni na druge pucaju pa glavni glumac tako popije 2-3 metka za jednu epizodu...
shits








73
poruka na forumu
2 47



post # 5 | 23.03.2012 , 10:42 PM

[size=15]NO COMMENT[font=Impact][color=blue][bgcolor=gray]








576
poruka na forumu
34 295



post # 6 | 24.03.2012 , 0:45 AM

Quote (By_The_Way_)
Uglavnom turske serije,filmovi itd. su filmovi koji ljude navode na plač. Moji roditelji su nekada davno gledali turske filmove i plakali.Čak i ljudi kamenih srca su gledali i plakali. A onda kasnije je to postao standard. I da nije tužno ljudi će plakati jer "misle" da je tužno.

Uglavnom uticaj serija se nikada,ali nikada, neće promjeniti. Možda posle Turaka budemo gledali Kineze ili serije iz Afrike. To je tipično za nas. Uglavnom ko voli neka izvoli. Ja nisam za.

Slazem se imam samo da dodam da mrzim serije iz razliga jer me kraj jedne natera da gledam i drugu i onda moram da tempiram vreme da je odgledam mada je to i taktika da bi ljudi gledali. to da li je spanska ili neka druga nema veze nevolim gledati ali ipak razumem one koi to vole ;)

>>> NEMAM LEVU CIPELU <<<









72
poruka na forumu
15 194



post # 7 | 27.04.2012 , 3:33 AM

Gledate Oguz, je l to neka krema za osip na dupe?








310
poruka na forumu
34 246



post # 8 | 27.04.2012 , 1:26 PM

pre sam gledala sve serije spanske , italijanske , indijske , turske jer nisam imala internet ...............ali sada samo moj tata gleda tajna starog mosta i sulejmana velicanstvenog.


Forum » Film & TV » Serije » Serije (problem nacionalnih razmjera...)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: