Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Archive - read only
Forum moderator: Marko  
Forum » Film & TV » Tražim Film » Predlozite neki istoriski Film..
Predlozite neki istoriski Film..






16
poruka na forumu
0 0



post # 1 | 09.08.2012 , 4:57 PM

Predlozite mi neki dobari istoriski film :)








123
poruka na forumu
169 2743



post # 2 | 09.08.2012 , 6:02 PM

21 Jump street, Collector..

imala je samo jednu manu, branila mi da idem u kafanu.
kada umrem ne zovite popa neka mene konobar zakopa!










2992
poruka na forumu
1796 7915



post # 3 | 09.08.2012 , 9:05 PM

Preporucujem Troy:


Poruku je menjao/la GHosT_R1DeR - Petak, 10.08.2012, 6:35 PM








792
poruka na forumu
183 1143



post # 4 | 10.08.2012 , 5:07 PM

The Flowers of War (2011)

Nova ratna drama poznatog kineskog reditelja Žana Žimoa, poznatog po akcionim ostvarenjima Hero i Kuća letećih bodeža je po piratskim stranicama udarila još dosta ranije ove godine, ali smo mi nekako bili rezervisani prema ovom naslovu, bez obzira što u njemu dominira jedan od naših omiljenih živih glumaca Kristijan Bejl. Ipak, odbrojavanju je došao kraj i film smo pogledali i to sa dosta negodovanja, mnogo više zato što je film ratni – naša daleko najmanje omiljena tema, nego zato što je film loš.
Džon Miler je Amerikanac u ratu zahvaćenoj Kini koji je otišao tamo kao grobar (jer iz nekog razloga zapadnjake je mogao da sahrani samo zapadnjak), ali našavši se u negostoljubivoj ratnoj zoni sklanja se u katoličku crkvu u kojoj se ubrzo nalazi i hor crkvenih devojčica, ali i grupa prostitutki, tražeći bezbednu zonu. Miler se pretvara da je sveštenik pokušavajući da spase klinke i ribe…
Iako naš lik prelazi iz jedača govana u spasitelja i heroja kroz svojstveno katoličko iskupljenje, mada nama bezbožnicima tu i dalje fali jasan motiv uprkos sjajnoj izvedbi Kristijana Bejla. Kao i svaki Žan Žimoov film i ovo osvarenje obiluje sjajnim vizuelnim zahvatima, koloritetu u scenografiji i napetosti koja ne prestaje, iako narativno film jeste dosta razvučen. Iako nam je tema skandalozno jednostrana za dva i po sata filma, kvalitet reditelja je i dalje prevagnuo…

U trgovinama kostima širom SAD-a stoji upozorenje na Batmanovom kostimu ~ Ne omogućava korisniku da leti!










48
poruka na forumu
1 18



post # 5 | 12.08.2012 , 7:01 PM

Sigurno se neces pokajati ako pogledas film:300



Ili ako si gledao, isto dobar 1911 Revolution sa Jackie Chan-om(nije komedija :D )



Forum » Film & TV » Tražim Film » Predlozite neki istoriski Film..
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: