Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: Ammir, CryTek  
Forum » PC Igre » Problemi » Warcraft 3 Problem !!!
Warcraft 3 Problem !!!






780
poruka na forumu
22 296



post # 1 | 26.09.2012 , 4:51 PM

Kako da igram warcraft 3 ili frozen throne ili reign of chaos u battle.net?
Bio sam skinuo sve patcheve i gledao na youtube ali ne moze.Tako da ako mozete da mi
pomognete oko ovoga i da mi postavite sve linkove za skidanje tih patcheve,programa,svega...
:D :D :D :D :D :D :D :D :D :D


Poruku je menjao/la Deniro_Bre - Sreda, 26.09.2012, 4:52 PM












24
poruka na forumu
0 11



post # 2 | 26.09.2012 , 6:54 PM

ja igram preko garene ali tamo je uglavnom dota a mozes da kreiras koju hoces mapu

Added (26 Sep 2012, 6:54 PM)
---------------------------------------------
http://intl.garena.com/

http://www.youtube.com/watch?v=8U7G2dckQro









780
poruka na forumu
22 296



post # 3 | 26.09.2012 , 8:50 PM

E imam to i nece jer mi ne radi D3D ali igram warcraft 3 reign of chaos i frozen throne preko OpenGl-a.
I trazi mi d3d jer ga ne ukljucuje preko shortcuta nego preko exe a meni je shortcut na opengl a exe nemoze tako da mi to izbaci.Ali mogu da igram ja wc3 reci mi ako moze da se podesi da bude opengl ili mi samo pokazi za battle.net












2992
poruka na forumu
1796 7915



post # 4 | 26.09.2012 , 8:55 PM


Premesteno u PC Igre » Problemi





Warcraft 3 sam igrao aktivno godinu ipol dana, evo sad nekoliko meseca pauziram, retko ponekad se ukljucim sa prijateljima.

Uglavno, u ovome se razumem veoma dobro.

Na warcraft 3 mozes igrati:
- Rpg ~ razne vidove na mape, mozes praviti tvoje izgradbe, vojsku, max mozes imati 3 heroja itd.
- Dota (defense of the ancients) ~ imas pravo na jedan heroj koga moze zajacati sa iteme, takodje mozes pustati 4 vidove na magije, 1, 2, 3 i ulty (to je najaca magija svakog heroja).

Online sam igrao "warcraft 3" na 3 razlicne platforme: garena, battle net i darer.

Ukoliko nemas neko iskustvo sa igru, onda preporucujem da joj igras na garenu posto na ove druge platforme, ukoliko napustis igru pred kraja, dobices mesec dana ban na profilu + ip ban.

Na garenu je malo drugacije, imas veliku broj soba i svaka od njih vodi svoju politiku (ukoliko napustis igru pred kraja u jednu sobu, jos uvek mozes igrati u neku drugu) i neces dobiti ban tvog profilu nit ip ban.








780
poruka na forumu
22 296



post # 5 | 26.09.2012 , 9:00 PM

Jel mozes da mi kazes kako da igram preko garene ali u opengl jer ja mogu da igram wc3 u opengl ali u gareni on mi uzima .exe a ne .lnk i zato nmg a sve sam uradio-registrovao se,logovao se,i kada stisnem start izbaci mi da moram u opengl :D












2992
poruka na forumu
1796 7915



post # 6 | 26.09.2012 , 9:12 PM

Za pocetak skini poslednju verziju pec-a i ekstrakt u folder gde se nalazi tvog wc3 :)



Forum » PC Igre » Problemi » Warcraft 3 Problem !!!
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: