Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: Ammir, CryTek  
Forum » PC Igre » Problemi » Sleeping Dogs (problem)
Sleeping Dogs






647
poruka na forumu
22 461



post # 1 | 29.09.2012 , 10:07 PM

Kad instaliram igru i krekujem je i hocu da pokrenem otvori mi prozor i bjelu sliku i nista se ne desava.Sta da radim









Smiley
654
poruka na forumu
586 3137



post # 2 | 29.09.2012 , 10:41 PM

Dosta ljudi ima taj problem sa tom igricom,neki kazu da se update driveri za graficku,neku pak kazu da se to desava jer ti mozda Windows nije na C particiji . . . Jedino ti ostaje da se strpis jos neko vrijeme dok ne nadju FIX za taj problem ...

Nismo se tražili, samo smo se našli... A sada tako nađeni kao da se opet tražimo. Možda je to smisao ljubavi, ta lepota neizvesnosti... Čekanje na nedočekano, nadati se u beznađu, grliti se bez zagrljaja, ljubiti se bez poljubaca, prožimati se u mislima... I spoznaja da smo tu negde. Tako blizu a tako daleko...









2992
poruka na forumu
1796 7915



post # 3 | 28.10.2012 , 8:01 AM

Ovo je problem gde njemu primenis patch. Znaci sa klikovanje ~update10to14..
Dakle, nemoj ga klikati. Samo kopiraj fajlove iz update folder i crack folder.
Nemoj da primenis (apply) patch... samo kopiraj cjelu stvar.
I posle pokreni igru :)








49
poruka na forumu
2 32



post # 4 | 10.06.2013 , 6:34 PM

Hmmm skidao sam i full i ripovanu verziju i imao isti prob-pokrenem HKShip.exe i ništa.Negdje sam pročit'o da treba pokrenut preko steama pa mi ni to nije radilo i onda sam igru instalirao na desktop i sada normalno radi.
i kao što XAVI_PG kaže mnogi imaju taj prob pa nezz probaj i ti skinut steam pa preko njeg pokrenut a ako ništa onda probaj k'o ja :D


Forum » PC Igre » Problemi » Sleeping Dogs (problem)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: