Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: Ammir, CryTek  
Forum » PC Igre » Problemi » Prince of Persia The Forgotten Sands problem
Prince of Persia The Forgotten Sands problem






3891
poruka na forumu
137 1064



post # 1 | 02.05.2013 , 11:32 AM

Imam problem sa ovo igrom dok igram ovu misiju.

Na zidovima sa strane imaju dva kruga,na jedan se popnem i pritisnem ga,cim pritisnem taj prvi krug drugi se automacki odkljuca posto je iza resetaka i na njega se popnem i pritisnem ga,odmah se aktivira jedna sip na koju se popnem i ona se malo spusti da se jedna vrata otvore (zaokruzio sam ih crvenom bojom) ali ona se ne otvaraju da li neko zna u cemu je problem ?

I prije 1 godinu sam instaliro ovu igru isti ovakav problem,i sad ponovo je skinem opet isti problem do cega je ? :D


Fajlovi: 0724026.jpg (124.2 Kb)






Acta NoN Verba / Djela ne riječi.
7673
poruka na forumu
1498 10468



post # 2 | 02.05.2013 , 12:37 PM

Probaj ubit lika ovog gore. lol
Jesi gledo po yt ? koji je dio misije :)
Imo sam "slican" problem sa Resident Evil , kada dodjem do sela ubi magla i nista se ne vidi. :) Promjenio sam crack i nije bilo magle. :) Probaj i s' tim' :)

http://www.extracafe.rs/avatar/22/679664.jpg
http://www.extracafe.rs/avatar/87/050459.jpg

My Father was always in a good spirits,
he loved Football. It makes me a bit
sad because if he could enjoy seeing
me now, what I have achivet, that
would be a hight in his life.

BUT I AM SURE THAT
HE WATCHES OVER ME
FROM ABOVE.

CRISTIANO RONALDO ➐










215
poruka na forumu
5 114



post # 3 | 02.05.2013 , 2:42 PM

Da znam za taj problem. imao sam isti..moras da promenis crack..ali moraces ja mislim da pocnes igru ispocetka..

Nothing Special.









621
poruka na forumu
382 3516



post # 4 | 02.05.2013 , 3:01 PM

Quote (Hitman-)
Imam problem sa ovo igrom dok igram ovu misiju. Na zidovima sa strane imaju dva kruga,na jedan se popnem i pritisnem ga,cim pritisnem taj prvi krug drugi se automacki odkljuca posto je iza resetaka i na njega se popnem i pritisnem ga,odmah se aktivira jedna sip na koju se popnem i ona se malo spusti da se jedna vrata otvore (zaokruzio sam ih crvenom bojom) ali ona se ne otvaraju da li neko zna u cemu je problem ? I prije 1 godinu sam instaliro ovu igru isti ovakav problem,i sad ponovo je skinem opet isti problem do cega je ?


Verovatno crack ili pogledaj da nema neki update da se skine, i meni je bilo tako samo drugacija situacija sa vratima. Sve uradim i nece da se otvore XD , pa onda jedan zid koji kad pritisnes taj krug priblizi se drugom zidu i onda ono skaces zid od zid a zid se nije priblizio i jos ja gledam nista se ne otvara tj ne desava xD ali taj problem sam bio resio tako sto sam izasao iz igre skroz i ponovo pokrenuo dok sa vratima morao sam update i novi crack.

Pitaj bez pitanja da li smes nesto da me pitas :)









3891
poruka na forumu
137 1064



post # 5 | 02.05.2013 , 8:57 PM

Ako nekome nije probolem da mi nadje krek,posto mene mrzi traziti.

Ja sam uz igru dobio SKIDROW.

:D








882
poruka na forumu
27 382



post # 6 | 02.05.2013 , 9:32 PM

I ja sam imao problema sa tom igricom neka vrata mi se nisu isto tako tela otvoriti al na starom kompu pokusao sam sa zamenom kreka al se nesecam zasto nije htelo znam da sam se jako razljutio i obrisao igricu.













3891
poruka na forumu
137 1064



post # 7 | 02.05.2013 , 10:06 PM

Hvala momci skino sam crack fix i sad radi savrseno.

Evo link sa crack fix,pa ako je neki imao isti problem ovo ce mu pomoci

Zabranjeni linkovi... pogotovo torent. Admin


Forum » PC Igre » Problemi » Prince of Persia The Forgotten Sands problem
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: