Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: Ammir, CryTek  
Forum » PC Igre » Problemi » Imam problem sa tastaturom
Imam problem sa tastaturom






792
poruka na forumu
53 326



post # 1 | 11.06.2013 , 7:07 PM

Imam Windows XP.Problem je kada igram neku igru npr. GTA San Andreas i drzim ALT ili ga samo stisnem,komp. pocne da mi se restartuje.Jos kada stisnem npr. CTRL ALT i DELETE (kad mi nesto zakoci a nmg da izadjem) on mi se automatski ugasi,kao precica za Turn Off.Dalje ALT i F4 onda mi se isto ugasi.I kada refreshujem na F5 isto tako refreshujem na Print Scrn. (ono dugme gde uslikam nesto).Da li mogu to da podesim negde u kompu za tastaturu?Trazio sam u Control Panel ali tamo nema nista da se podesava,precice itd.Ako neko zna kako ovo da resim jer stvarno me nervira,cesto se desava da slucajno stisnem ili trebam u igri neka kaze :D











390
poruka na forumu
20 673



post # 2 | 11.06.2013 , 7:11 PM

da ti se mozda ne pregrejava racunar, jer sam primetio da koristis dugme ALT uglavnom kad ti zablokira racunar.








792
poruka na forumu
53 326



post # 3 | 11.06.2013 , 7:35 PM

ERROR404, Ne,ne,ne....Npr. posto prelazim Call of Duty United Offensive pa moram da drzim ALT da bi trcao brze onda mi se restartuje komp. ne mislim sam da se restartuje kao kad stisnem ono dugme nego me izbaci na pozadinu i bude slika kao kad se gasi komp. samo sto mi se restartuje.Ili nesto ne valja sa tastaturom ili ja nisam nesto podesio





Forum » PC Igre » Problemi » Imam problem sa tastaturom
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: