Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: Ammir, CryTek  
Forum » PC Igre » Problemi » Ne radi mi mis !!!
Ne radi mi mis !!!






792
poruka na forumu
53 326



post # 1 | 12.08.2013 , 3:58 PM

Treba mi pomoc oko ovog USB misa.
Meni kad nije ukljucen Wireless internet (mislim to mi je i jedini) ,onda prekida mis npr. sad radi 5 minuta i onda stane,a svetli crvena lampica na misu.Kada iskljucim internet onda ne koci uopste mis!!!
Moram da iskljucujem internet zbog igrica,kad dodje vreme da idem na net onda sere mis pa moram preko MouseKeys sto je jako sporo.
Treba mi net za Counter Strike 1.6 i Call Of Duty ali meni zeza mis pa ne mogu da igram,i stvarno me nervira!!
Pomoc oko ovoga ako se nekom ovo desilo pa je resio.Ja kontam da je to zbog interneta ali ne znam kako to da prekinem !!!!!!!!!!!!!











85
poruka na forumu
2 12



post # 2 | 06.09.2013 , 0:11 AM

Mozda je problem do sistema, mozda kad ti ukljucis internet neki proces pocne da radi nesto i tako optereti sistem previse pa se javlja neko bagovanje misa. Ne znam kakav racunar imas, isprobaj taj mis na drugom nekom racunaru ako imas ili odnesi kod nekoga ako nemas drugi. Da li je i mis bezicni ? Mozda dolazi u konflikt sa signalom interneta ako su oba na 2.4GHz i blizu jedan pored drugog. Probaj da promenis i USB port u koji ukljucujes, moze biti i do njegove neispravnosti, a mozda je i ploca neispravna.






LUD?
167
poruka na forumu
17 130



post # 3 | 17.09.2013 , 10:26 PM


dali si proverio drajvere za mis i wirles? ja msm da bi njima trebao jedan fin update :)











792
poruka na forumu
53 326



post # 4 | 09.10.2013 , 8:40 PM

Ovih mesec dana mi nije zezao,ajd update cu kad bude ponovo





Forum » PC Igre » Problemi » Ne radi mi mis !!!
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: