Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: Ammir, CryTek  
Forum » PC Igre » Tražim igru » Medieval II Total War + Kingdoms (Trazim igricu Z4 PC)
Medieval II Total War + Kingdoms






2
poruka na forumu
0 0



post # 1 | 09.08.2012 , 3:24 PM

Ako neko moze da mi da full ime igre ili link za download.
Evo Ovak0, Trazim igru slicnu medivial 2 total war ili assassin's creed Nije bitno godiste samo da je dobra i da se moze macovat u igri ili ispaljivat strijele, ja bi volio vise neku stariju igru zato sto mi komp nije bas naj naj ili ako moze da je novija al grafa mi je 254 MB - RAM 1 GB ili 2GB nisam siguran bas xD
Ja bi bio puno zahvalan kada bi neko mogao da mi da full ime igre ili link za download (utorrent) :D

Brate to sam ti ja :D









978
poruka na forumu
107 1318



post # 2 | 09.08.2012 , 3:34 PM

Robin Hood: The Legend of Sherwood
Starija igra, moze se igrat i na jako slabijim kompovima, grafika odlicna :) igra prezanimljiva, lako ces je nac za skinut, probaj i zarazit ces se...

Na vlastitu incijativu sam banovan ali vratio sam se...
Ako vas nesto zanima, obratite mi se putem privatnih poruka.
Ako mi planirate ostvati reputaciju, bilo pozitivnu ili negativnu sa pitanjem ili negodovanjem, uradite to ali me obavjestite putem poruke jer u 99% slucajeva to ne vidim...










261
poruka na forumu
14 548



post # 3 | 09.08.2012 , 6:13 PM

Probaj Mount and blade warband, -||- With sword and fire, rome total war , stronghold crusader...


Poruku je menjao/la tower - Cetvrtak, 09.08.2012, 6:13 PM











792
poruka na forumu
183 1143



post # 4 | 10.08.2012 , 4:53 PM

Ahmo32, stronghold extreme,legends i ostali delovi strongholda su dobri... :)

U trgovinama kostima širom SAD-a stoji upozorenje na Batmanovom kostimu ~ Ne omogućava korisniku da leti!




Forum » PC Igre » Tražim igru » Medieval II Total War + Kingdoms (Trazim igricu Z4 PC)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: