Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

Forum » Sport » Fudbal » Fudbalski transferi
Fudbalski transferi






3362
poruka na forumu
80 604



post # 21 | 22.07.2011 , 9:46 PM

biggrin biggrin biggrin

kako instalirati igru kako krekovati pc igru kako postaviti sliku na profil









2427
poruka na forumu
345 2552



post # 22 | 26.07.2011 , 0:21 AM

WOLFSBURG DOVEO TRASCHA IZ STUTTGARTA

Wolfsburg je kompletirao transfer veznjaka Stuttgarta Christiana Trascha za deset miliona eura.
Trasch je potpisao ugovor sa Wolfsburgom do 2015. godine i jedan je od najboljih njemačkih defanzivnih veznjaka.

"Wolfsburg ima perspektivnu momčad. Magath je postavio neke visoke ciljeve i želim doprinijeti ostvarivanju istih. Ove sezone želimo napasti top momčadi Bundeslige", rekao je Trasch.


KASAMI U FULHAMU ZA 3.5 MILIONA EURA

Fulham je kompletirao transfer Pajtima Kasamija, veznjaka Palerma za 3.5 miliona eura.
Kasami je bio jednu sezonu u Liverpoolu na posudbi, međutim nije upisao nijedan nastup za tim sa Anfielda.

Martin Jol ga je zapazio u dresu Palerma, te doveo ga na Craven Cottage za 3.5 miliona eura.

Talijanski mediji pišu da je transfer kompletiran, a da će švicarski veznjak zvanično biti predstavljen tokom ove sedmice.








1948
poruka na forumu
188 1476



post # 23 | 26.07.2011 , 2:45 AM

zar je snajder vec potpisao za manchester ..==????








2427
poruka na forumu
345 2552



post # 24 | 30.07.2011 , 0:41 AM

Quote (susheTZ)
zar je snajder vec potpisao za manchester ..==????


u ustima novinara jeste xD najvjerovatnije da prelazi

Added (29 Jul 2011, 2:13 Am)
---------------------------------------------
SIRIGU I SISSOKO POTPISALI ZA PSG

PSG se već sada može svrstati u najuži krug kandidata koji bi mogli do naslova u Francuskoj naredne sezone.
Parižani su naprije na mjesto direktora doveli Brazilca Leonarda, bivšeg trenera Milana i Intera, a onda su uslijedila prva pojačanja. Stigli su Matuidi, Biševac i Menez. Nova pojačanja su Salvatore Sirigu i Mohamed Sissoko.

Italijanski golman Sirigu dolazi iz Palerma, dok je Sissoko, reprezentativac Malija, došao iz torinskog Juventusa.

Sirigu je potpisao ugovor na tri, Sissoko na četiri godine. Iako iz kluba nisu otkrili financijske detalje transfera, francuski mediji pišu kako je Palermu isplaćeno 3.5 miliona eura, a Juventusu oko 7 miliona eura.


BENDTNER NA PRAGU PRELASKA U SPORTING

Nicklas Bendtner, napadač Arsenala, trebao bi karijeru nastaviti u Sporting Lisabonu, koji će Topnicima platiti devet miliona funti.
Arsene Wenger, menadžer Arsenala, prošle sedmice rekao je da je dao dozvolu Bendtneru da propusti prijateljsku utakmicu sa Kolnom, kako bi riješio pitanje svoje budućnosti.

Bendtner već duže vrijeme želi napustiti Emirates zbog nedostatka minutaže, a doalskom Gervinha iz Lillea u sjeverni London, danski napadač potpuno je bačen u drugi plan.

Danac se duže povezuje sa Sporting Lisabonom, a sada su portugalci spremni platiti Arsenalu devet miliona funti, a očekuje se da se transfer realizuje tokom narednog vikenda.


AGUERO I ZVANIČNO CITYJEV IGRAČ


Argentinski napadač Sergio Aguero i službeno je postao suigrač našeg Edina Džeke u Manchester Cityju.
Aguero je potpisao petogodišnji ugovor sa Građanima, a njegovom bivšem klubu, madridskom Atleticu, pripada 38 miliona funti na ime obeštećenja.

U Madridu je odigrao 175 utakmica i postigao 74 pogotka, a za startnu postavu u Cityju će boriti sa Marijom Balotellijem i Edinom Džekom. Njegov dolazak nagovijestio je i definitivni odlazak Carlosa Teveza.

Added (30 Jul 2011, 0:41 Am)
---------------------------------------------
REAL POSUDIO CANALESA VALENCIJI



Valencia je postigla dogovor sa Sergiom Canalesom, koji će doći na Mestallu na jednogodišnju posudbu iz Real Madrida, piše Marca.
Canales je očejnički želio napustiti Real Madrid, jer nije zadovoljan minutažom koju mu pruža Jose Mourinho.

Wolfsburg je također želio 20-godišnjeg veznjaka, no on je odbio preseliti u inostranstvo, te se odlučio preći u redove Šišmiša.

Valencia će platiti punu platu Canalesu tokom posudbe, a očekuje se da transfer bude realizovan u narednim danima.

Dolazak Canalesa na Mestallu mogao bi značiti i odlazak Juana Manuela Mate, koji se u posljednje vrijeme povezivao sa Arsenalom i Liverpoolom.


ROMARIC ODLAZI IZ SEVILLE



Nakon dolaska Laura Coste iz Racing Santandera, Christian Koffi Ndri Romaric je blizu odlaska iz Seville.
Romaric će nakon tri godine napustiti Sevillu, nakon što je došao iz Le Mansa za osam miliona eura.

Veznjak Obale Slonovače već se nalazi u pregovorima sa Bursasporom, a transfer bi mogao biti realizovan u narednim danima.

Turski klub prvo je želio Romarica na posudbu, nakon čega su pokazali interesovanje da trajno otkupe njegov ugovor od španskog kluba.









1948
poruka na forumu
188 1476



post # 25 | 30.07.2011 , 1:23 AM

Snajder u Manchesteru za 65 miliona juhhhhhuuuuuuuu ove godine sve uuzimamo biggrin biggrin tongue








1005
poruka na forumu
49 230



post # 26 | 30.07.2011 , 1:34 AM

Ne pratim nesto u poslednje vreme transfere...Aj nek neko obavesti kad bude zvanicno ovo za Snajdera i MUTD

Twitter: https://twitter.com/marestrpc









1948
poruka na forumu
188 1476



post # 27 | 30.07.2011 , 1:42 AM

Quote (jaobrate)
Ne pratim nesto u poslednje vreme transfere...Aj nek neko obavesti kad bude zvanicno ovo za Snajdera i MUTD

pa zvanicno je mislim objavili su ovi sa oficijalne grupe na facebook da je preko ako oni lazu i ja lazem biggrin








2427
poruka na forumu
345 2552



post # 28 | 02.08.2011 , 4:22 PM

SLUŽBENO: N'ZOGBIA POJAČAO ASTON VILLU




Francuski fudbalski internacionalac Charles N'Zogbia od naredne sezone nosit će dres Aston Ville.
Francuski fudbaler i Aston Villa potpisali su petogodišnju saradnju, a još uvijek nema informacija koliko će N'Zogbija godišnje zarađivati, te koliko će na ime obeštećenja inkasirati njegov bivši klub Wigan.

Pored Wigana, iz kojeg dolazi u Aston Villu, nastupao je i za Newcastle, a u dresu francuskog nacionalnog tima odigrao je dvije utakmice.

Added (02 Avg 2011, 4:22 PM)
---------------------------------------------
VUČINIĆ: UZBUĐEN SAM I SRETAN



Mirko Vučinić, crnogorski napadač, izrazio je sreću zbog transfera u Juventus i najavio je da je spreman za nove izazove.
Vućinić je napustio Romu nakon pet godina i preselio u Juventus sa kojim je potpisao četverogodišnji ugovor. Rimljanima je piprala odšteta od 15 miliona eura.

"Uzbuđen sam i sretan što ću igrati za Juventus. Roma je u mom srcu, ali to je sada završeno. Vrlo sam sretan što sam preselio u Juventus", rekao je Vučinić, odavši da je spreman igrati na bilo kojoj poziciji:

"Mogu igrati kao usamljen napadač ili iza napadača. Tkođer mogu igrati i na krilu. Trebam samo da mi se pruži šansa na terenu. Ako Conte želi da igram na drugoj poziciji, ja ću to rado učiniti".









1174
poruka na forumu
60 419



post # 29 | 02.08.2011 , 5:27 PM

brate ja mislim i nadam se da Sneijder nece preci u Man Utd 75 % nece biggrin

ExtraCafe Public -----> 193.104.68.8:27028
ExtraCafe Deathrun -----> 193.104.68.8:27074










1948
poruka na forumu
188 1476



post # 30 | 02.08.2011 , 7:48 PM

Quote (boka2211)
brate ja mislim i nadam se da Sneijder nece preci u Man Utd 75 % nece

i meni se cini a bili objavili da dolazi 100% steta smile








2427
poruka na forumu
345 2552



post # 31 | 25.08.2011 , 10:30 PM

Del Horno potpisao za Levante

Bivši španski fudbalski reprezentativac, 30-godišnji lijevi odbrambeni igrač Asier del Horno, potpisao je jednogodišnji ugovor s Levanteom, prvoligašem iz Valencije...

U tom je klubu Del Horno igrao i prošle sezone, ali na posudbi iz Valencije. Budući da mu je ugovor s Valencijom istekao, Del Horno je za Levante potpisao kao slobodni igrač.

Del Horno, koji je uknjižio 10 nastupa za špansku reprezentaciju, igrao je u sezni 2005/06 u Chelseaju, a nakon toga je bio pod ugovor s Valencijom. No, u tom je periodu igrao u tri kluba na posudbama, Athletic Bilbau, Valladolidu i Levantea, čiji je sada član pod stalnim ugovorom.

Added (12 Avg 2011, 2:47 PM)
---------------------------------------------
TUNCAJ ODLAZI U BOLTON



Turčin Tuncaj Sanli će gototvo sigurno nakon samo šest mjececi napustiti Wolfsburg.
Vezista koji je 80 puta igrao za A selekciju Truske (22 gola) već je otputovao u Bolton na završne pregovore sa tamošnjim premijerligašem i po riječima Felixa Magatha je izvjesno da će ugovor biti potpisan. Tako bi se Tuncaj vratio u Englesku gdje je stigao 2007. kad je iz Fenerbahcea prešao u Middlesbrough. U toj ekipi je ostao dvije sezone, a zatim je od jula 2009. do januara ove godine bio član Stoke Citya.
U Wolfsburgu međutim 29-godišnjem Tuncaju nikako nije išlo i odigrao je samo 4 utakmice u Bundesligi, a stvari se nisu popravile ni početkom nove sezone jer je u Kup utakmici u Leipzigu igrao samo 32 minute dok u prvom kolu u Kolnu nije ni ulazio u igru. Tuncaj odlazi, ali Magath je potvrdio da je zainteresovan za dovođenje Šveđaninan Rasmusa Jonsssona iz Helsingborga koji je ove sezone u 17 mečeva postigao 7 golova i njegov tim je vodeći na tabeli.


ETO'O SVE DOGOVORIO SA ANŽIJEM



Menadžer kamerunskog napadača Samuela Eto'oa, Claudio Vigorelli, potvrdio je talijanskim medijima da napadač Intera ozbiljno razmišlja o prelasku u Anži.
U talijanskim medijima jučer se pojavila informacija da ruski Anži želi Eto'oa vidjeti u svojim redovima, a menadžer napadača Intera potvrdio je istinitost ovih informacija.

"Mi smo dogovorili sve sa Anžijem, ostalo je još samo da se klubovi dogovore", izjavio je menadžer kamerunskog napadača Claudio Vigorelli.


ZVANIČNO: KALINIĆ PRESELIO U DNIPRO



Nikola Kalinić, hrvatski napadač, zvanično je novi član Dnipra, potvrdio je to ukrajniski klub putem svoje web-stranice.
Potvrđeno je da je Kalinić potpisao četverogodišnji ugovor, ali nije poznato koliku je odštetu Blackburn dobio za hrvatskog napadača.

"Pregovori su bili teški, iscrpljujući. Blackburn zaista nije želio pustiti igrača, no mi smo uvjerili Kalinića da dođe u Dnipro, nakon čega je izvršio pritisak na Blackburn da ga puste. Transfer je napokon finaliziran", rekao je Andrej Stecenko, direktor Dnipra.

Iako je hrvatski napadač bio najbolji strijelac Roversa prošle sezone, on nije počeo nijednu utakmicu od prve minute od sredine fenruara.

Na Ewood Park je došao prije dvije godine iz Hajduka za šest miliona funti, a od tada u 54 utakmice postigao je 15 golova. Na odluku o prelasku u Dnipro najviše je uzrokovao dolazak napadača Davida Goodwilliea.

Added (12 Avg 2011, 11:25 PM)
---------------------------------------------
FABREGAS POTPISUJE ZA BARCELONU





Cesc Fabregas će u nedjelju doputovati u Barcelonu, a u ponedjeljak će biti predsatvljen kao novi igrač Barcelone. Broj 4 je čuvan samo za njega. Katalonci su platili Topnicima 34 miliona eura odmah te još dodatnih šest miliona u ratama. Cesc je prihvatio manju platu kako bi što prije istrčao na Nou Camp. "Spreman sam da se odreknem novca kako bih prešao u Barcelonu. Želim pomoći da se klubovi dogovore i da što prije završimo transfer", izjavio je Fabregas.

Added (15 Avg 2011, 0:43 Am)
---------------------------------------------


ARSENAL je objavio na svojoj službenoj stranici da je postigao dogovor s katalonskim gigantom Barcelonom oko prodaje španjolskog reprezentativca Cesca Fabregasa.

"Nogometni klub Arsenal objavljuje da je danas postignut dogovor s Barcelonom oko prelaska Cesca Fabregasa na Camp Nou", stoji u priopćenju na službenoj stranici londonskog kluba.

Nijedan od klubova nije otkrio o kojoj se cijeni radio, ali nagađa se da je riječ o 40 milijuna eura plus pet milijuna nakon određenog broja nastupa za Barcelonu.

Barcelona je preko svog službenog profila na društvenoj mreži Twitter potvrdila dolazak Španjolca riječima sportskog direktora Andonija Zubizarrete.

"Možemo reći da je Cesc već na putu za Barcelonu" rekao je Zubizarreta.

Španjolčev transfer na Camp Nou znači kraj osmogodišnjeg boravka u Arsenalu, klubu u koji je Fabregas došao kao 16-godišnjak upravo iz Barcelone. Potpisivanje ugovora i liječnički pregled na rasporedu su sutra (ponedjeljak) nakon čega bi katalonski klub i službeno trebao predstaviti svoje najjače ovoljetno pojačanje.


Evo zašto Sneijder neće doći u ManUtd

Veznjak milanskog Intera i reprezentacije Nizozemske do daljnjega ostaje u redovima talijanske momčadi. Nakon dugotrajnih pregovora s Manchester Unitedom problem je igračeva plaća. Nizozemac je naime ultimativno tražio tjednu plaću u iznosu od 200 tisuća funti (cca milijun i 700 tisuća kuna!), dok je Gill u ime Manchester Uniteda nudio najviše 170 tisuća funti (cca milijun i 450 tisuća kuna!).

Uz to, Gill nije želio ozbiljno narušiti klupsku politiku po kojoj ne kupuju igrače starije od 26 godina, a Sneijder je godinu dana stariji, te oni vjeruju da će mu cijena padati do idućeg prijelaznog roka.

Nizozemčev menadžer Soren Lerby potvrdio je kako su tražili upravo tu visinu plaće jer nisu htjeli pristati na manje od onoga što ima u Interu.

Mediji u Engleskoj sada nagađaju kako će nakon umirovljenja Paula Scholesa više prilika dobiti mladi Tom Cleverley, a spominju i mogućnost da u idućem prijelaznom roku Ferguson ponovno pokuša angažirati i hrvatskog reprezentativca Luku Modrića ukoliko on do tada ne završi u Chelseaju.

Added (23 Avg 2011, 9:39 PM)
---------------------------------------------
Eto'o potpisao ugovor na tri godine



„Dogovor s Interom oko angažmana Samuela Eto'oa je postignut. Fudbaler će se sutra u Rimu otići na ljekarski pregled i potom potpisati trogodišnji ugovor“ izjava je koju je Gazzetti dello Sport dao glasnogovornik Anžija German Tkačenko.

Informaciju istog sadržaja ubrzo su objavili na internetskim stranicama ruskog kluba, četvrtoplasiranog na tabeli ruske Premierlige nakon 21 kola, dodavši da bi se Kamerunac novim saigračima trebao priključiti u četvrtak, a treneru staviti na raspolaganje za subotnji dvoboj 22. premierligaškog kola, kada Anži gostuje kod Rostova.

Prema pisanju najeminentnijega talijanskoga sportskog dnevnika, klub iz Mahačkale će Interu za Kamerunca isplatiti odštetu od 27 miliona eura uključujući sve bonuse. Važeći je ugovor s Interom 30-godišnji napadač imao do 30. juna 2014. godine.

Također, Talijani pišu da će Eto'o u Mahačkali igrati za godišnju platu od 20.5 miliona eura, čime će postati najplaćeniji fudbaler u historiji.


NASRI IDE U CITY, ARSENAL PRIHVATIO USLOVE



Završena je još jedna velika priča ovog ljeta jer Arsenal je prihvatio ponudu i Samir Nasri odlazi u Manchester City.
Potvrđeno je da francuski reprezentativac propušta večerašnji meč protiv Udinesea u Ligi prvaka i da je samo ostalo da prođe medicinske preglede i postane suigrač Edine Džeke. Nasri je za Topnike odigrao 126 utakmica i postigao je 27 golova, došao je 2008. iz Marseillea. On je prošlog vikenda tako protiv Liverpoola odigrao posljednji meč za Arsenal i krenuo je stopama Gaela Clichya i Emmanela Adebayora koji su također iz Arsenala prešli u City.

Odlični 24-godišnjak prelazi u klub koji je već u prva dva kola pokazao moć sa dva trijumfa i sedam postignutih golova (po dva Džeko i Aguero), a prošlosezonski kapiten i najbolji strijelac Carlos Tevez bio je na klupi protiv Boltona. Ako se završe sve stvari oko ugovora na vrijeme onda bi Nasri mogao debitovati za Građane već za vikend na gostovanju protiv Tottenhama. Kako će Arsenalu biti bez Nasrija i Fabregasa pokazaće vrijeme, ali početak sezone je više nego loš.

Added (25 Avg 2011, 10:30 PM)
---------------------------------------------
IBIŠEVIĆ ODLAZI U BLACKBURN ZA 5,7 MILIONA



Reprezentativac Bosne i Hercegovine Vedad Ibišević nalazi se na korak do prelaska u redove Blackburna.
Naime, nakon što je Hoffenheim potvrdio interesovanje engleske ekipe za reprezentativca Bosne i Hercegovine, čini se kako su se dva kluba dogovorila i oko odštete.

Blackburn je za Ibiševića ponudio 5,7 miliona eura, što je Hoffenheim prihvatio i sada se očekuje da reprezentativac Bosne i Hercegovine odleti put Engleske na ljekarske preglede.

Blackburn je sa Vedadom Ibiševićem dogovorio saradnju do 2013. godine, a ugovor bi se trebao potpisati nakon što naš reprezentativac prođe medicinske pretrage.


ZVANIČNO: MATA STANOVNIK STAMFORD BRIDGEA



Juan Manuel Mata od danas je i zvanično novi član Cheseaja. Španski veznjak već je odradio trening sa Plavcima.rn
Mata se preselio na Stamford Bridge za 23.5 miliona funti, a sa Chelseajem je potpisao petogodišnji ugovor. Mogao bi debitovati u seubotnjoj utakmici protiv Norwicha.

"Osjećam se dobro od prvog trenutka. Trening je bio odličan i trenirao sam sa odličnim igračima. Valencia je veliki klub, ali pridružio sam se većem klubu i imam priliku da osvajam trofeje", rekao je Mata.

"Villas-Boas mi je rekao da želi ove sezone igrati napadački nogomet i da ću ja biti veliki dio toga. On je osvojio gotovo sve prošle sezone i obojica smo ovdje sa namjerom da pobjeđujemo", dodao je španski veznjak.

"Mogu igrati na strani ili u sredini igrajući zna napadača. Volim držati loptu. Ofanzivac sam i prije svega želim asistirati i postizati golove također", kaže Mata, dodavši:

"Želim da se što je prije moguće prilagodim novoj sredini, novim kolegama i novoj ligi. Volio bih odmah osvojiti trofej, ako bi to bila Premier liga, to bi bilo odlično".









1948
poruka na forumu
188 1476



post # 32 | 25.08.2011 , 10:45 PM

Quote (Almir_)
IBIŠEVIĆ ODLAZI U BLACKBURN ZA 5,7 MILIONA

Quote (Almir_)
IBIŠEVIĆ ODLAZI U BLACKBURN ZA 5,7 MILIONA

bas sam danas cuo tu vjest i bas mi je drago zasluzio je momak malo su ga povrede sputale ali ako se vrati u onu staru formu bice bolji od dzeke .... wink








2427
poruka na forumu
345 2552



post # 33 | 25.08.2011 , 11:33 PM

Quote (susheTZ)

bas sam danas cuo tu vjest i bas mi je drago zasluzio je momak malo su ga povrede sputale ali ako se vrati u onu staru formu bice bolji od dzeke ....


dakako, samo da se vrati u formu smile








3460
poruka na forumu
141 1063



post # 34 | 31.08.2011 , 9:33 AM

Ime i prezime Stari klub Nov klub Vrednost Prelazni rok
Goran Pandev Inter Lacio nepoznato Leto 2011
Samir Nasri Arsenal Mančester Siti 25 000 000 Leto 2011
Huan Mata Valensija Čelzi 23 500 000 Leto 2011
Falkao Porto Atletiko Madrid 40 000 000 Leto 2011
Frančesk Fabregas Arsenal Barselona nepoznato Leto 2011
Serđo Kanales Real Madrid Valensija nepoznato Leto 2011
Mohamed Sisoko Juventus Pariz Sen Žermen 8 000 000 Leto 2011
Milan Jovanović Liverpul Anderleht nepoznato Leto 2011
Havier Matias Pastore Palermo Pariz Sen Žermen 43 000 000 Leto 2011
Gabrijel Alehandro Milito Barselona Independiente nepoznato Leto 2011
Stid Malbrank Sanderlend Sent Etjen nepoznato Leto 2011
Džonatan Zebina Juventus Brest nepoznato Leto 2011
Džefren Barselona Sporting Lisabon 3 700 000 Leto 2011
Asijer Del Orno Valensija Levante nepoznato Leto 2011
Serđo Aguero Atletiko Madrid Mančester Siti nepoznato Leto 2011
Arturo Vidal Bajer Leverkuzen Juventus nepoznato Leto 2011
Dijego Kapel Sevilja Sporting Lisabon nepoznato Leto 2011
Šej Given Mančester Siti Aston Vila nepoznato Leto 2011
Denilson Pereira Neves Arsenal Sao Paulo nepoznato Leto 2011
Bred Fridel Aston Vila Totenhem Hotspur nepoznato Leto 2011
Valeri Bojinov Parma Sporting Lisabon nepoznato Leto 2011
Stefan Savić Partizan Mančester Siti 10 000 000 Leto 2011
Rikardo Alvarez Velez Sarsfield Inter 11 800 000 Leto 2011
Pablo Pjati Almeria Valensija 8 000 000 Leto 2011
Dijego Alveš Almeria Valensija nepoznato Leto 2011
Pavle Ninkov Crvena Zvezda Tuluz nepoznato Leto 2011
Adrijan Mutu Fiorentina A.C Ćezena nepoznato Leto 2011
Hektor Moreno AZ Alkmar Espanjol 4 000 000 Leto 2011
Saša Marković OFK Beograd Partizan nepoznato Leto 2011
Miroslav Klose Bajern Minhen Lacio 4 000 000 EUR Leto 2011
Van Nistelroj HSV Hamburg Malaga nepoznato Leto 2011
Manuel Nojer Šalke 04 Bajern Minhen nepoznato Leto 2011
Hamit Altintop Bajern Minhen Real Madrid nepoznato Leto 2011
Andrea Pirlo AC Milan Juventus nepoznato Leto 2011
Ron Robert Ziler Mančester Junajted Hanover 96 nepoznato Leto 2011
Rodrigo Posebon Mančester Junajted Braga nepoznato Leto 2011
Rodrigo Posebon Braga Santos nepoznato Leto 2011
Mame Diuf Mančester Junajted Blekburn Rovers nepoznato Leto 2011
Deni Simpson Mančester Junajted Njukastl Junajted nepoznato Leto 2011
Dani Velbek Mančester Junajted Sanderlend nepoznato Leto 2011

♥KADA JE TESKO UVEK SE SETIM ZVEZDA JE NAJBOLJA NA PLANETI♥









2427
poruka na forumu
345 2552



post # 35 | 01.09.2011 , 2:00 PM

SHAUN WRIGHT PHILLIPS POJAČAO QPR



Povremeni engleski reprezentativac Shaun Wright Phillips napustio je Manchester City i potpisao je ugovor sa Queens Park Rangersima.
Posljednjeg dana prelaznog roka sada već bivši saigrač našeg reprezentativca Edina Džeke potpisao je ugovor sa Queens Park Rangersima.

Phillips jeu Cityju proveo 10 godina, a nakon potpisivanja ugovora sa novim klubom izjavio je da je spreman za nove izazove, te da će u njegovom srcu uvijek biti mjesta za plavu boju.


BELLAMY PONOVO U LIVERPOOLU



Welški fudbalski reprezentativac Craig Bellamy napustio je Manchester City i kao slobodan igrač potpisao je ugovor sa Liverpoolom.

Bellamy je tokom jučerašnjeg dana napustio reprezentativni kamp kako bi dogovorio transfer u Liverpool.
Detalji istog nisu poznati, no otočki mediji navode da Bellamy nije pristao na sedmični platu manju od one koju je imao u Cityju, a to je 90.000 funti.

Podsjetimo, prošlu sezonu welški reprezentativac proveo je u Cardiffu kao pozajmljen igrač. Odigrao je 36 utakmica i pritom je postigao 11 golova.


MEIRELES IZ LIVERPOOLA U CHELSEA



Portugalski reprezentativac Raul Meireles posljednjeg dana prelaznog roka napustio je Liverpool i potpisao je ugovor sa Chelseajem.

Otočki mediji pišu da je Chelsea za ovaj transfer Liverpoolu platio 15 miliona funti, a Meireles je sa Plavcima potpisao četverogodišnji ugovor.

Podsjetimo, Meireles je u Liverpool stigao početkom prošle sezone, a za Redse je odigrao 33 utakmice.


PJANIĆ POTPISAO ZA ROMU



Bh. reprezentativac Miralem Pjanić potpisao je četverogodišnji ugovor s Romom!
Pjanić je danas stigao u Rim gdje je obavio liječničke pretrage i potpisao s Romom na četiri godine. Naš reprezentativac trebao bi se već večeras vratiti u Sarajevo, a sutra sa reprezentacijom otputovati u Minsk na važnu kvalifikacijsku utakmicu protiv Bjelorusije.

Rimljani su Lyonu za njegove usluge platili 11 miliona eura. Pjanić je za Lavove odigrao 116 utakmica i postigao 15 golova u tri sezone. Inače, na Olimpicu će 21-godišnjak, koji je rođen u Kalesiji, zarađivati 1.8 miliona eura po sezoni.


INTER KUPIO FORLANA I POSUDIO ZARATEA



Milanski Inter je u posljednjem danu ljetnog prijelaznog roka doveo dvojicu napadača. Kupljen je od Atletica Diego Forlan, a na posudbu je iz Lazija stigao Mauro Zarate.
Na Giuseppe Meazzi dvojicom novih napadača uspjeli su nadoknaditi odlazak Samuela Eto'a. Kamerunac je, podsjećanja radi, potpisao za Anži i postao najplaćeniji igrač svih vremena.

Klub je doveo Diega Forlana iz Atletico Madrida. Urugvajac je potpisao ugovor na tri godine, a za sada nije poznato koliko je špansi klub zaradio njegovom prodajom.

Argentinac Mauro Zarate posuđen je do kraja sezone iz rimskog Lazija.


ARTETA, BENAYOUN I SANTOS POJAČALI TOPNIKE


U posljednjim trenucima prelaznog roka Arsenal je dodatno pojačao svoje redove. Naime, s Topnicima su ugovore potpisali Mikel Arteta i Yossi Benayoun.
Arteta u Arsenal dolazi iz Evertona. Sa Topnicima je potpisao četverogodišnji ugovor, a Everton je od ovog transfera inkasirao 10 miliona funti.

Kapiten izraelske reprezentacije Yossi Benayoun u Arsenal dolazi iz Chelseaja, a svoje fanove o promijeni sredine obavijestio je putem društvene mreže Twitter.

Pored dolazaka u posljednjim trenucima prelaznog roka bilo je i odlazaka iz Topnika. Tako je danski internacionalac Nicklas Bendtner otišao u Sunderland na jednogodišnju posudbu.
Dosadašnji odbrambeni fudbaler Fenerbahcea, Andre Santos, pojačao je redove Arsenala.
Topnici i brazilski internacionalac potpisali su dugogodišnji ugovor vrijedan sedam miliona eura.

Santos je u nacionalnom timu Brazila skupio 22 nastupa, a menadžer Arsenala, Arsene Wenger, smatra da će ovaj Brazilac biti veliko pojačanje za njegovu momčad.








3460
poruka na forumu
141 1063



post # 36 | 01.09.2011 , 2:02 PM

De nalazis te transfere aj preko pp mi posalji sajt biggrin

♥KADA JE TESKO UVEK SE SETIM ZVEZDA JE NAJBOLJA NA PLANETI♥









2427
poruka na forumu
345 2552



post # 37 | 01.09.2011 , 9:29 PM

Quote (DjoLe035)
De nalazis te transfere aj preko pp mi posalji sajt


poslato biggrin








3460
poruka na forumu
141 1063



post # 38 | 02.09.2011 , 12:57 PM

Almir_, biggrin hvala

♥KADA JE TESKO UVEK SE SETIM ZVEZDA JE NAJBOLJA NA PLANETI♥









1888
poruka na forumu
73 477



post # 39 | 06.09.2011 , 5:44 PM

Quote (cp6uja)
Lionel Messi dolazi u Rozenborg

Kako prenose norveški mediji, najveća transfer bomba dogodiće se između Rozenborga i Barselone. Naime, Lionela Messija je kupio Rozenborg, nakon što je istoimeni klub kupljen od strane Bila Gejtsa. Rozenborg je na račun Barselone uplatio 200 miliona evra, što će biti dovoljno da se izmiri polovina dugovanja Barselone. Inače, Messi je potpisao na pet godine, a nedeljna plata će mu biti 800.000 evra.

Kristijano Ronaldo i Žoze Murinjo u Radničkom iz Niša?!

To će biti samo prva u nizu transfera-bombi, jer se spektakuliše da je neimenovani bilijarder kupio poznati srpski klub Radnički iz Niša. Podsetimo se, Radnički se plasirao u Prvu Ligu Srbije, drugu po ranku u ovoj brdovitoj zemlji. Radnički je najveći uspeh doživeo kada se osamdesetih godina plasirao u polufinale drugog po redu evropskog kupa, danas Lige Evrope. Izvor, koji je želeo da ostane anoniman, najavio je da su ambicije novog vlasnika Radničkog iz Niša veoma velike, i da u naredne 2 godine osvoji Ligu šampiona, pošto se plasira u JSL, tako da, pored nekih "sitnih" pojačanja, planira da dovede i Cristiana Ronalda iz Real Madrida, zajedno sa trenerom Žoze Murinjom. Za obeštećenje njih dvojice i ostalih pojačanja, izdvojili su čitavih milijardu evra!!! Izgleda da će se biti velika bitka između Rozenborga i Radničkog za 2 sezone... Videćemo...


Lepo si ovo smislio biggrin

ΠΑΟΚ Παρτιζάν ίδιο χρώμα με την ίδια πίστη
Партизан у срцу!








Acta NoN Verba / Djela ne riječi.
7673
poruka na forumu
1498 10468



post # 40 | 06.09.2011 , 6:29 PM

Pjanic presao u Romu za 11 M biggrin yahoo

http://www.extracafe.rs/avatar/22/679664.jpg
http://www.extracafe.rs/avatar/87/050459.jpg

My Father was always in a good spirits,
he loved Football. It makes me a bit
sad because if he could enjoy seeing
me now, what I have achivet, that
would be a hight in his life.

BUT I AM SURE THAT
HE WATCHES OVER ME
FROM ABOVE.

CRISTIANO RONALDO ➐




Forum » Sport » Fudbal » Fudbalski transferi
Search: