Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Forum » Sport » Ostali sportovi » Kick box (Da li mislite da je to i zenski sport?)
Kick box




Dete debil... xD
271
poruka na forumu
2415 6192



post # 21 | 05.04.2012 , 2:24 PM

ja msm da je i za zene... tako da od mene imas podrsku... ;) samo tako nastawi... muski kad te wide kriwo im je sto ne mogu tako da se tuku... :D pa zato pokusawaju da te odgowere... xexe :D

JA ██████ 100%










576
poruka na forumu
34 295



post # 22 | 05.04.2012 , 3:55 PM

Quote (susheTZ)
pa ok nemam nista protiv da vidim devojke kako se biju .mada nikad ne bih bio u vezi sa djevojkom koja trenira takve vjerstine volim kad joj zveknem samarcinu a ona meni ne smije uzvratit a ne bre da me prebije

xD :) bas tako ;)

>>> NEMAM LEVU CIPELU <<<









73
poruka na forumu
2 47



post # 23 | 05.04.2012 , 4:12 PM

Quote (susheTZ)
pa ok nemam nista protiv da vidim devojke kako se biju .mada nikad ne bih bio u vezi sa djevojkom koja trenira takve vjerstine volim kad joj zveknem samarcinu a ona meni ne smije uzvratit a ne bre da me prebije
devojke treba da treniraju kikboks da bi se odbranile on idota kao sto si ti..zasto mislis da mozes da im udaris samar a da ti one ne uzvrate..glup si

Added (05 Apr 2012, 4:12 PM)
---------------------------------------------

Quote (lukacar95bre)
Ja mislim da taj nije za zene, posto su slabiji pol zato mislim da nijedan sport tipa borbi nije za zene

zasto mislis da nije za zene...a kako drugacije da se odbrane od muskarca koji ih maltretira








162
poruka na forumu
231 973



post # 24 | 27.06.2012 , 1:19 PM

Moje misljenje da jeste, imamo na treninzima i zenski tim :D lepo se maze :)
Quote (W_A_L_K_E_R)
Ja mislim da taj nije za zene, posto su slabiji pol zato mislim da nijedan sport tipa borbi nije za zene

Nzm dal je rvanje bas za zene ???
Quote (W_A_L_K_E_R)
a kako drugacije da se odbrane od muskarca koji ih maltretira

hahahaha to to, jedino ako i taj nije nesto trenirao xD

http://u.to/D91fAg









4
poruka na forumu
0 0



post # 25 | 09.04.2013 , 8:07 PM

Eto kad pricate gluposti,sta vi mislite kickbox,da je to udjes u ring ubijes nekog,nije to kao na filmovima..Iskreno tim dokazes da si musko..
Naravno da je za zenske..Vecina cura danas je mlatava i ocekuje da zivi na racun svojih muzeva,svaka ti cast bar ces pokazati da si ljudsko bice,a ne gledam curu malo lopta kvrcne one placu,pa logicno da placu kad zive zivot za kompom,misici su im zarasli


Poruku je menjao/la NemanjaBoyka - Utorak, 09.04.2013, 8:09 PM





Forum » Sport » Ostali sportovi » Kick box (Da li mislite da je to i zenski sport?)
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Search: