Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » Sport » Ostali sportovi » Paintball
Paintball






142
poruka na forumu
8 117



post # 1 | 28.01.2012 , 7:00 PM

Evo ovde pisite vasa iskustva o paintballu ako se igrali,i da li vam se svidja :)

Tonight's the night. And it's going to happen, again and again. It has to happen.









564
poruka na forumu
128 1154



post # 2 | 28.01.2012 , 7:03 PM

nisam igrao volio bih ... msm da je prejako samo je oprema jako skupa(msm za otvaranje sopstvenog playgrounda)... :)












142
poruka na forumu
8 117



post # 3 | 28.01.2012 , 10:23 PM

Nisam ni ja igrao i isto bih voleo......

Tonight's the night. And it's going to happen, again and again. It has to happen.







Zajebavam sistem
4792
poruka na forumu
765 REP OFF



post # 4 | 28.01.2012 , 11:10 PM

Nisam igrao. Voleo bih da igram sa Tanjom i Danijelom protiv Irora, Davora, Srdjana i Dragana i Rase lol

Kakav spid, kakav eks, bolje gandza onda seks









1520
poruka na forumu
180 1265



post # 5 | 28.01.2012 , 11:15 PM

Nisam ucestvovao u toj igrici. Mislim da je jako interesantna i voleo bih da se okusam u istoj. :)

Zajedno sa Leksi, nema me vise ovde, a vi znate ko je odgovoran za to. Hvala im, jer sam tako shvatio da: "Glupog coveka je nemoguce poraziti argumentima."
A vi cete se setiti one: "Kad izgubimo nesto, tek onda shvatimo koliko nam je to nesto ustvari znacilo."
P.S. You want a piece of me?! :)










790
poruka na forumu
58 477



post # 6 | 28.01.2012 , 11:17 PM

Cesto igram sa kolegama, mogu reci da taj bol koji dozivim izbaci iz mene svu nervozu :)

Slušam neke pesme ljubavne koje me podsećaju na dane naše neproživljene stvarnosti, susretanja u snovima, vetrova što milovali su nam lica, Meseca što se nije ni pokušavao skrivati pred naših licima, podsećaju me na sve ono u čemu se kriješ ti. A ja te pronalazim svakog trena. Da bih bio s tobom, da bi disali ovaj isti vazduh i noćnim svetlima obavili tajne naše ljubavi
I hteo bih ti izgovoriti sve te reči koje znam da pripadaju tebi. Ljubavi moja, da, tako te zovem. Noću kad sklopim oči, preda mnom se pojaviš ti, onako lepa. Najprije mi se oči zacakle i dah stane, a onda se srce prepusti prekrasnim talasima koji jednostavno zarobe moju dušu.










576
poruka na forumu
34 295



post # 7 | 24.03.2012 , 1:24 AM

Jako boli igrao sam par puta ima komsija pusku ali skupa municija pa kada skupimo nesto love razletimo se po ulici i pravimo ludilo zanimljivo je jako trudis se da nebudes pogodjen ali maksimalno :)

>>> NEMAM LEVU CIPELU <<<







Dete debil... xD
271
poruka na forumu
2415 6192



post # 8 | 05.04.2012 , 2:48 PM

nisam igrala... ali bix stwarno jako wolela da igram... jednom sam xtela da igram i skupila ekipu... i mi dosli... lepo pise paintball i mi usli... a tek ce meni jedan cikica: e draga moja owo se zatworilo pre god dana... :D :D :D lol eto... malko da se smejete... :P

JA ██████ 100%










365
poruka na forumu
101 771



post # 9 | 05.04.2012 , 7:11 PM

igrao sam sve cool samo menerviralo male staze pa ix brzo pobijem :) :)

Sta se setas po mom profilu jedan!









2462
poruka na forumu
299 2356



post # 10 | 05.04.2012 , 7:50 PM

Nisam nikada igrala,ali imam veliku želju. Mnogo mi se to sviđa. :D








73
poruka na forumu
2 47



post # 11 | 05.04.2012 , 8:58 PM

imam ja puske kuci nego sam ostao bez kuglica...:D :D :D :D :D :D








2
poruka na forumu
0 0



post # 12 | 21.05.2012 , 11:05 PM

W_A_L_K_E_R, sta imas od markera, oces joe neki deo opreme, samo se javi ako treba

Added (21 Maj 2012, 11:05 PM)
---------------------------------------------
zvacu vas sve kad bude sredjen teren, koji pripremamo za rekreativno druzenje..


Paintball klub Singidunum, Beograd
064 12 16 618








Mallena
1779
poruka na forumu
960 7696



post # 13 | 21.05.2012 , 11:22 PM

Airsoft!

Airsoft je vojni simulacijski sport,sličan Paintballu, u kojem se upotrebljavaju replike vatrenog oružja, koje izbacuju kuglice od tvrde plastike promjera 6 milimetara.

Airsoft se razvio u Aziji (Japanu i Hong Kongu), gdje je zbog strogih zakona teško legalno pridobiti oružje. Airsoft je popularan u Hrvatskoj, igrači moraju biti punoljetni, međutim sa 16 godina, smiju igrati uz pratnju roditelja. Igrači moraju nositi zaštitnu opremu (posebne naočale) i moraju imati sigurnosnu riječ za prekid igre u slučaju da nešto pođe po krivu. Ako se ne pridržavaju sigurnosni propisi, može doći do ozljeda.

Razlike između Paintballa i Airsofta:
Kuglice su od plastike i, za razliku od Paintballa, nisu punjene bojom.Airsoft teži da je oružje što realnije.
Streljivo je u spremniku, te nema vanjskih boca s plinom.
Domet Airsoft oružja je veći nego kod Paintball oružja (oko 70 metara).
Preciznost Airsoft oružja je kudikamo veća.
Osim na zrak, Airsoft oružje može raditi i na baterije.
Airsoft oružje je jeftinije od Paintball oružja, ima ih od 75 kuna naviše.
Airsoft municija je jeftinija od Paintball municije (oko 7-10 naprema 1). Međutim, kvaliteta i cijena streljiva mogu varirati. Postoji i biorazgradivo streljivo.
Igrači u Airsoftu trebaju samo zaštitne naočale, ne i maske (iako mogu dekorativno nositi fantomke).
U Airsoftu obično svaki igrač kupuje svoju opremu

Replike oružja dijele se prema načinu izbacivanja streljiva na:

Replike koje se moraju repetirati (vojne sačmarice, snajperi i neki pištolji), koristi se zrak, koji se prije izbacivanja kuglice sabija repetiranjem.
Plinske replike (obično pištolji i, rijetko, puške), pogonsko sredstvo je potisni plin (zvan »green gas« (eng. zeleni plin)) ili ugljikov dioksid.
Električne replike (najčešće automatskih pušaka), pogonsko sredstvo je sabijeni zrak, koji sabija elektromotor, koji napajaju baterije.

Osnovna zaštitna oprema su zaštitne naočale. Preporučuju se maske koje štite cijelo lice (fantomke), a oprema se može nadopuniti vojničkom jaknom i kacigom. Korisni su i štitnici na laktovima i koljenima i vojna kamuflaža (za zaštitu, prikrivanje i autentičnost).

"Ne režite mi krila, ja ipak znam da letim tamo gdje se najteže leti, po realnosti!"







velikoStopaloobdukcija uma
1098
poruka na forumu
755 2949



post # 14 | 22.05.2012 , 7:02 PM

probao,drzao,slikao :) imam u blizini paintball klub,drugar otvorio pa se ponekad igramo ratnih slikara..airsoft nisam "konzumirao"ali nesto kontam da je paintball bolja varijanta od airsofta,tj.manej boliii kukuuuu lele po ledjima:)

studirati filozofiju smotaliteta travologije u rizlogiji je smjesno jer ja se bavim velikoStopaloobdukcijom uma i zato vas molim da obratite paznju kako se ponasate,hvala









33
poruka na forumu
2 0



post # 15 | 22.05.2012 , 8:22 PM

Igrao u Jagodini!Mnogo je dobro.Lep osecaj kada te neko cepne u stomak

4 SkillArena









363
poruka na forumu
65 485



post # 16 | 22.05.2012 , 8:29 PM

Igrao sam, osecaj je odlican, ali je jos bolje ti u celoj opremi,pada kisa,magla a teren velik pa onda skoci adrenalin :)
A i ne boli toliko kada te pogodi. :D

Mada hteo bih da isprobam Airsoft, zbog izgleda puske i cistije je .








10395
poruka na forumu
4891 18209



post # 17 | 07.07.2012 , 10:07 PM

Quote (Marko)
Voleo bih da igram sa Tanjom i Danijelom protiv Irora, Davora, Srdjana i Dragana i Rase

Hah, ja tek sad ovo vidim. :D Ja bih... I mislim da njih petorica ne bi imali nikakve sanse protiv nas troje. ;)

Nisam igrala do sada. :) A i ne smem zbog bola. :p Mada sta znam... Mozda i probam nekad.








190
poruka na forumu
13 216



post # 18 | 08.07.2012 , 0:20 AM

Mnogo mi se svidja samo cuo sam da boli kad te udari lopta :D








389
poruka na forumu
50 717



post # 19 | 26.01.2013 , 3:18 PM

Quote (Dark_Men)
Mnogo mi se svidja samo cuo sam da boli kad te udari lopta

vise boli kad te pogodi BB kuglica teska od 20 do 40 grama





Forum » Sport » Ostali sportovi » Paintball
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: