Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum » Sport » Ostali sportovi » NHL (National hockey league)
NHL (National hockey league)






181
poruka na forumu
3 61



post # 1 | 27.03.2012 , 1:51 PM

Zanima me prati li netko najjaču hokejašku ligu na svijetu, koja vam je omiljena ekipa ,ja sam fan hokeja pa Nhl redovno pratim i kladim se na utakmice, omiljena ekipa mi je San Jose Sharks, blizu je play off i trenutno je vrlo uzbudljivo!

Freddie Mercury
5.9.1946-24.11.1991
Gone but not forgotten!










2427
poruka na forumu
345 2552



post # 2 | 27.03.2012 , 2:16 PM

pratim ja, kad odigram na kladionici, a to je često u zadnje vrijeme :D








979
poruka na forumu
107 551



post # 3 | 27.03.2012 , 3:29 PM

Ponekad moram kad se kladim :p kao što reče Almir,












181
poruka na forumu
3 61



post # 4 | 28.03.2012 , 4:35 PM

Ja pratim i kad ne igram a rijetko je da ne zaigram hehe....

Eo s obzirom da sam dosta uvučen u NHL neka ova tema i bude za nas kladioničare pa možete postavljati svoje parove što odigrate

Jedan rezime utakmica za noćas!

Toronto Maple Leafs-Carolina Hurricanes

Nevažna utakmica po tablici i za jedne i za druge s obzirom da bi se moralo čudo desiti da se dokopaju play offa, Carolina vrlo dobra u zadnje vrijeme ali kasno se probudila dok Toronto igra vrlo loše i vrlo promjenjivo, ove momčadi vrlo rijetko međusobno igraju, prednost dajem domaćinu koji bi mogli pobijediti u uzavreloj kanadskoj atmosferi
TIP 1
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

New Jersey Devils - Chicago Blackhawks

Jako zanimljiva utakmica, domaćini su u lagodnijoj situaciji što se doigravanja tiče jer je Istočna konferencija ipak po meni malo slabija od zapadne gdje se još 5 ekipa bori za mjesta u play offu, ni jedni ni drugi nisu osigurali play off ali imaju dobru zalihu bodova, Chicago dolazi u New Jersey nakon blamaže doma protiv Nashvilla (1-6) dok domaćini imaju 2 poraza u nizu, nastave li i dalje gubit mogli bi iskliznit iz prvih 8 na istoku no mislim da se takvo što neće desiti, teška utakmica za prognozirat pa evo jedan hazarderski remi

TIP X
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Pittsburgh Penguins-New York Islanders

Ovdje nebi trebalo bit nikakve dileme, 'Pingvini' igraju sjajan hokej, Malkin i Crosby rasturaju i bore se za prvo mjesto istične konferencije dok su se Islandersi odavno oprostili od borbe za doigravanje

TIP 1
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Washington Capitals-Buffalo Sabres

Derbi istoka, Washington 8.na tablici, Buffalo 9. ali imaju isti broj bodova, dakle obračun koji će možda i odlučiti sudbinu jednih i drugih, jako teško za prognozirat ali prednost dajem domaćinu koji uz raspoloženog Ovečkina može dobiti doma bilo koga

TIP 1
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Added (27 Mar 2012, 6:23 PM)
---------------------------------------------
Boston Bruins - Tampa Bay Lightning

Boston se nakon serije loših utakmica i rezultata počinje buditi što je vidljivo bilo u zadnje 2 utakmice u Kaliforniji kad su pobijedili Anaheima i Los Angelesa, Tampa praktički nema šanse za doigravanje dok Boston brani 3 boda prednosti u svojoj diviziji, gosti imaju strašnog strijelca Stevena Stamkosa koji je 53. put sinoć probušio protivničkog golmana ove sezone no mislim da im on ne može noća pomoći kod motiviranih i probuđenih branitelja naslova Bruinsa!

TIP 1
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- ---

Montreal Canadiens-Florida Panthers

Domaćin ujedno i najtrofejnija momčad NHL nema više nikakve šanse za doigravanje, odigrali su užasnu sezonu i sada nastoje svima zakomplicirat život uključujući i Floridi kojoj je svaki bod važan s obzirom da se grčevito bore za doigravanje, prvo nakon 7 godina pauze, gosti dolaze u Kanadu sa 3 poraza u nizu što bi ih moglo skupo koštat ako se uskoro ne trgnu, iako Panterama trebaju bodovi mislim da će popularni Hubsi odigrat čisto da spase obraz što je više moguće, prednost dajem domaćinu

TIP 1
------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

St.Louis Blues - Nashville Predators

Gosti dolaze u St Louis sa uvjerljivom pobjedom nad Chicagom u gostima no domaćini imaju jednog od najboljih vratara lige a ujedno se bore i za tkz. 'President trophy' najbolju momčad regularnog dijela sezone, Bluseri ove godine igraju kao preporođeni i trenutno su vodeća momčad cijele lige, svaka čast Predatorima iz Nashvilla koji svake godine u prilično mali budžet relativno lako dođu do play offa ali ovo je sezona St Louisa

TIP 1
--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Minesotta Wild - New York Rangers

Domaći su prokockali sve šanse za doigravanje dok Rangersi ove godine igraju jako jako dobar hokej i s pravom se nadaju da bi mogli 'kantu' nakon puno godina vratiti u New York. Gosti se također bore za 1.mjestu u regularnom dijelu natjecanja i kvalitetniji su od domaćini i mislim da nebi trebalo bit problema momčad Johna Tortorelle.

TIP 2

Added (28 Mar 2012, 4:35 PM)
---------------------------------------------
4 promašena, 4 pogođena haha :D


Freddie Mercury
5.9.1946-24.11.1991
Gone but not forgotten!




Forum » Sport » Ostali sportovi » NHL (National hockey league)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: