Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: Infinity  
Forum » Tehnički deo » Hardwer » SPALJENI HARD DISKOVI OD 500 GIGA > Wester Digital WD5000AA (SPALJENI HARD DISKOVI OD 500 GIGA > Wester Digital WD5000AA)
SPALJENI HARD DISKOVI OD 500 GIGA > Wester Digital WD5000AA






9
poruka na forumu
0 0



post # 1 | 01.02.2014 , 6:08 AM


Dragi prijatelji imam problem sa 2 INTERNA HARD DISKA , elem vremeno mi se sjebala
graficka koju sam ceko 4 meseca, i ja sam jednom prilikom izvadio iz kompa 2 ta ionetna
hard diska od 500 giga vidite na slici koju su modeli... e sad ja jednom prilikom hteo da
ih vratim nazad i izgleda da sam pogresno bio ubo i splaim OVU ZELENU ELEKTRONIKU
STO VIDITE NA TRECOJ SLICI.        A na oba ta hard diska imam svoje poatke,
Ihrice,instalacije filmove programe ..i raznde druge fajlove... Pa vas najlepse zamoljvam
da mi kazete da li moze to da se popravi i gde , i ako ima gde ,tipa servis da mi date broj
od servisa ili ako neko od vas to privatno radi u kucnoj varijanti PLACAM KOLKO TREBA!

        Ako zaista mozete da mi pomognte , evo jos jednom da napomenem zaista mi treba
Neko za odlicnim iskustvom da me uputi, u neki zaista dobar servis za INTERNE HARD DISKOVE
da mi recimo ostavite njovu adresu , broj fixnog telefona, mobilnog ili njohovu web adresuili mozda mejl.
Verujte mi zaista mi je stalo do ova 2 Hard diska  Imam jako vazne stavri tu : Programe, instalacije programa,
igrice, instlacije ihrica sa krekovima apdjetovima, filmove dobre sa prevodima, svoje bukmarkse, da ne nabrajam dalje...
Neke stavri nikad necu naci ako ih nepravim.
ZATO VAS ZAISTA OD SVEG SRCA MOLIM DA ME POSAVETUJETE , KAZE NEKU KORISNU REC, I NARAVNO DA MI POMOGNETE!
1> Wester Digital WD5000AAKX-001CA0     Ovaj je noviji << Laksi (manja gramaza)    
2> Wester Digital WD5000AAKX-00YGA0  ovaj je straiji (a) verzija i teza mu je gramaza 

                   NAJLEPSE HVALA SVIMA VAMA KOJI MI POMOGNETE     


Poruku je menjao/la Asterix88 - Subota, 01.02.2014, 6:10 AM





Forum » Tehnički deo » Hardwer » SPALJENI HARD DISKOVI OD 500 GIGA > Wester Digital WD5000AA (SPALJENI HARD DISKOVI OD 500 GIGA > Wester Digital WD5000AA)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: