Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: Infinity  
Forum » Tehnički deo » Hardwer » crni ekran posle loading ekrana
crni ekran posle loading ekrana






108
poruka na forumu
8 67



post # 1 | 24.02.2015 , 8:16 PM

E ljudi da li je mozda neko od vas imao ovaj problem: Upalim komp i ucitava sve ono ok. Pojavi mi se normalno onaj windows 7 prozor. Posle toga ide onaj loading ekran. I taman posle tog loading trebaju da se pojave ikone i ostalo ali meni se pre toga crni ekran pojavi sa ikonicom misa i tako bleji nekih 30sek-1min. A uzasno me iritira, jer mi nista nije instalirano

C@N Y0U D1g 17 $UCK@









96
poruka na forumu
1 27



post # 2 | 25.02.2015 , 8:11 PM

start-up programi te mozda zezaju jer ih najverovatnije imas previse klikni start i u prostoru gde ti pise pretrazi ukucaj msconfig udjes tu i nadjes startup i iskljucis sve nepotrebne programe.Druga stvar ti je da polako izvuces konektore za monitor ocistis od prasine i ponovo ispravno vratis.








108
poruka na forumu
8 67



post # 3 | 25.02.2015 , 10:36 PM

Imam samo 4 procesa a imao sam i nove konektore. Probao njih ali ista stvar

C@N Y0U D1g 17 $UCK@









96
poruka na forumu
1 27



post # 4 | 25.02.2015 , 11:39 PM

Ja sam imao gotovo isti problem izvadio sam kablove za monitor izduvao prasinu i vratio. Sve je ponovo radilo. Isto  sam i pagasio neke startup programe a kod tebe ne znam sta moze da bude.






Bitno je biti glup i uporan
72
poruka na forumu
4 11



post # 5 | 26.02.2015 , 3:49 PM

Prva opcija: Pritisni CTRL+ALT+DELETE i izaberi Start Task Manager. Otvori jezičak Applications. Nakon toga klikni dugme New Task i tu ukucaj:
explorer.exe

Druga opcija: Probaj ući u SAFE MODE i skeniraj sistem sa Malwarebytes Anti-Malware.

I treća opcija: Uzmi instalacijski disk i probaj Startup repair

Before you can be old and wise, you must first be young and stupid.









108
poruka na forumu
8 67



post # 6 | 26.02.2015 , 5:49 PM

Prva opcija mi je nepotrebna zato sto meni se ucita desktop. To ti je samo ako ti ne mrda uopste odatle. Druga opcija mi isto ne pomaze, trazio sam viruse sa svacime(avira, advanced system care, avg, ccleaner) ali nista. Trece sam isto probao i pise kao da je popravljeno ali ista stvar.
Ali ipak hvala na pokusaju :)


Poruku je menjao/la PITBULL999ONLY - Cetvrtak, 26.02.2015, 5:51 PM

C@N Y0U D1g 17 $UCK@



Forum » Tehnički deo » Hardwer » crni ekran posle loading ekrana
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: