Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: Infinity  
Forum » Tehnički deo » Hardwer » Cooler
Cooler






86
poruka na forumu
5 53



post # 1 | 10.01.2012 , 10:16 AM

Zdravo. Imam pitanje jel normalna temperatura graficke da se zagrijava na 60*C. Kad racunar tek upalim onda je na 56*C. A dalje dok radi raste do 61. Graficka je Nvidia GeForce 8600 512MB. Cooler na njoj radi i nije toliko bucan. Sad nezz jel to solidna temperatura rada. I koji cooler napojnu preporucujete jer moj toliko zuji ko da avion mlaznjak radi. Takav dosao nekvalitetan :/

>>>> Kada se kunem majkom mozda lazem, ali kada se kunem ocem govorim 100 % istinu! Majke mi! <<<<









263
poruka na forumu
3 59



post # 2 | 10.01.2012 , 12:32 PM

normalna radna temperatura grafickih je od 50 do 80c, tako da nemas razloga za brigu. kuler sto ti se cuje moze biti od prasine, ili ne znam koliko ti je star, pa su se mozda plastikice malo iskrivile, ali ne moras ga menjati sve dok radi, ali ako bas hoces da ga menjas onda cooler master :)












86
poruka na forumu
5 53



post # 3 | 10.01.2012 , 12:40 PM

Ovako primjetio sam novi problem na grafickoj. Dva kondezatora su puka, oni su dalje od ventilatora pa se cesto griju i iz njih je virilo nesto zuto hmm kao nikotin eto tako i ja sam prstom samo zatvorio odozgo ponovo te kondezatore. Graficka OK radi i dalje al nezz hocel to predstavljat neki problem!

>>>> Kada se kunem majkom mozda lazem, ali kada se kunem ocem govorim 100 % istinu! Majke mi! <<<<









38
poruka na forumu
1 2



post # 4 | 10.01.2012 , 1:00 PM

pa nebi trebalo ali valjalo bi da ih zamenis ili daodneses nekom ko zna ako imas lemilicu mozes sam odlemi ga odnesi onima za elektronicku opremu i platis 20 30 feninga jedan zavisi od kapaciteta i zalemi i miran si ato im viri izolator sto je kao nikotin on tesko da pukne od temperature vec od viseg napona nego za koji je predvidjen nadam se da sa pomogo poz

ak 47









86
poruka na forumu
5 53



post # 5 | 10.01.2012 , 1:17 PM

E puno ti hvala :) ... Odem danas u servis pa nek zamjene :) Sto je sigurno, sigurno je :). Tebi puno hvala . Veliki Pozdrav.

>>>> Kada se kunem majkom mozda lazem, ali kada se kunem ocem govorim 100 % istinu! Majke mi! <<<<









38
poruka na forumu
1 2



post # 6 | 10.01.2012 , 2:21 PM

ma nis.

ak 47



Forum » Tehnički deo » Hardwer » Cooler
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: