Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: Infinity  
Forum » Tehnički deo » Softwer » Google Chrome problem
Google Chrome problem




Ljuti oblak
324
poruka na forumu
60 671



post # 1 | 17.05.2015 , 4:58 PM

Danas sam koristio jedan program za konvertovanje video sadrzaja online i download. Nakon toga Google je poceo da se zatvara i otvara i jedva sam zatvorio pretrazivac. Kada sam pokusao opet da otvorim Google nije htelo.Deinstalirao sam ga i pokusao da ga instaliram opet ali mi javlja gresku

Ako je neko imao slican problem i resenje?
Probao sam sve, restart racunara, brisanje istorije i nista

Added (17.05.2015, 4:58 PM)
---------------------------------------------
Nasao sam resenje :D Ako neko bude imao ovakav problem a imace ga ako redovno koristi Google radi sledece:
Kliknete na Run/regedit/ onda imate hot key local machine i ostala polja u koja pronalazite software i brisete google gde ga ima.Ima ga i u wou64node ! A imace ga iako ste ga deinstalirali ovamo u cp.Nakon toga instalirate Chrome.  :p


Fajlovi: 9152574.png (5.6 Kb)

Poruku je menjao/la Ed05 - Nedelja, 17.05.2015, 5:00 PM

ED0 5










288
poruka na forumu
11 77



post # 2 | 17.05.2015 , 11:17 PM

Evo da kazem i ja moj Google Chrome problem, naime kada upalim prvi put komp , chromu treba nekih 40-50 sekundi da se pokrene prvi put ali kad izadjem i udjem on se odma pokrene ili kad restartujem komp isto se odma pokrene, samo kad prvi put startujem windows.
Ovaj problem sam imao i na Firefox-u zato sam njega izbrisao i instalirao Chrome  ali eto i na njemu imam isti proble.
Ako neko moze da mi pomogne bio bih mu puno zahvalan :)




Gavran seje smrt na grani drži šmajser , zajeban je šmajser koji ima laser.








Bitno je biti glup i uporan
72
poruka na forumu
4 11



post # 3 | 18.05.2015 , 3:41 PM

Quote Stefan213 ()
Evo da kazem i ja moj Google Chrome problem, naime kada upalim prvi put komp , chromu treba nekih 40-50 sekundi da se pokrene prvi put ali kad izadjem i udjem on se odma pokrene ili kad restartujem komp isto se odma pokrene, samo kad prvi put startujem windows.Ovaj problem sam imao i na Firefox-u zato sam njega izbrisao i instalirao Chrome ali eto i na njemu imam isti proble.
Ako neko moze da mi pomogne bio bih mu puno zahvalan

Izbriši Extenzije koje ne koristiš
Obriši History, Cache
I izvrši update.

@Ed05
Uglavnom reg cleaner ili neki unistaller završava posao.



:D


Poruku je menjao/la mali_veseljak - Ponedeljak, 18.05.2015, 3:41 PM

Before you can be old and wise, you must first be young and stupid.







Ljuti oblak
324
poruka na forumu
60 671



post # 4 | 18.05.2015 , 8:56 PM

Quote mali_veseljak ()
Uglavnom reg cleaner ili neki unistaller završava posao.
Probao sam ja to sve, nista nije pomoglo.Cak sam isao i sa sistem restore, brisao ccleanerom disk, registrator,duplicate finder ,ma sve. Nista ne pomaze, samo regedit tj manualno.  
Quote Stefan213 ()
Evo da kazem i ja moj Google Chrome problem, naime kada upalim prvi put komp , chromu treba nekih 40-50 sekundi da se pokrene prvi put ali kad izadjem i udjem on se odma pokrene ili kad restartujem komp isto se odma pokrene, samo kad prvi put startujem windows. Ovaj problem sam imao i na Firefox-u zato sam njega izbrisao i instalirao Chrome  ali eto i na njemu imam isti proble.
Ako neko moze da mi pomogne bio bih mu puno zahvalan
Savetujem ti da odradis ovo sto sam napisao na pocetku.Obrisi sve i mozilu i google na regedit jer mozda ga koci neki stari fajl koji se nije deinstalirao.Ako to ne pomogne odradi sistem. Ja koristim win7 i nemam takvih problema.


Poruku je menjao/la Ed05 - Ponedeljak, 18.05.2015, 9:00 PM

ED0 5




Forum » Tehnički deo » Softwer » Google Chrome problem
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: