Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: Infinity  
Forum » Tehnički deo » Softwer » Pomoc oko jedne stvarcice
Pomoc oko jedne stvarcice






1005
poruka na forumu
49 230



post # 1 | 30.10.2011 , 1:52 AM

Evo ovako:U mojoj skoli profesori su nekako zabranili da ne mozemo da udjemo na neke stranice(facebook,gmail)da bi bili pazljiviji na casovima...
Ima li neko predstavu kako su to uradili?Ako znate kazite kako i da odblokiram to.

Twitter: https://twitter.com/marestrpc









4116
poruka na forumu
1026 5825



post # 2 | 30.10.2011 , 2:00 AM

Umesto da mucis svoje mozdane vijuge time, uci, jer treba ce ti nekad kad zavrsis skolu i steceno znanje. :)

~~ Ubi me prejaka rijec! ~~
~~ Nista se ne zavrsava, sve se menja! ~~










1830
poruka na forumu
280 1781



post # 3 | 30.10.2011 , 2:01 AM

samo preko master sifre to sam imao i ja u skoli nema razbijanja znaci knjiga prvo pa tek onda ali kod kuce fb i ostalo, ni dan danas nema kruzna putanja za razbijanje vatrenog zida :D mada bolje skola nego fb









our trip was different...
1676
poruka na forumu
268 REP OFF



post # 4 | 30.10.2011 , 2:11 AM

jaobrate, udji u task manager i pogasi sve procese koji su ti sumnjivi... to je u slucaju da blokiraju sajtove putem nekog softvera. Ukoliko rade to preko windowsa, idi u: "C:\Windows\System32\drivers\etc\hosts"
Kucaj to u "run" i stisni ok.. ili nadji sam. Trebas da otvoris taj fajl preko notepade-a i da nadjes tekst tipa:
Quote
69.63.189.16 facebook.com
i da ga obrises... al' bolje ti uci lepo i mani se fejsa, kao sto ti kazu ovi gore :D









3
poruka na forumu
0 0



post # 5 | 30.10.2011 , 2:16 AM

probaj preko proxy...napisi u gugl proxy server free i kucaj tamo u pretrazivace sta hoces mislim da moze tako... B)

NEDELJA









1005
poruka na forumu
49 230



post # 6 | 30.10.2011 , 11:08 PM

Quote (Leksi)
Umesto da mucis svoje mozdane vijuge time, uci, jer treba ce ti nekad kad zavrsis skolu i steceno znanje.


Ma ucim ja,ne sekiraj se.Al dosadno na casovima jer gradio znam unapred.Evo prosli petak smo imali tekst i ja ga uradio za 15 min a imalo 20 pitanja ... :) :) :)

Quote (Unique)
jaobrate, udji u task manager i pogasi sve procese koji su ti sumnjivi... to je u slucaju da blokiraju sajtove putem nekog softvera. Ukoliko rade to preko windowsa, idi u: "C:\Windows\System32\drivers\etc\hosts"
Kucaj to u "run" i stisni ok.. ili nadji sam. Trebas da otvoris taj fajl preko notepade-a i da nadjes tekst tipa:
Quote
69.63.189.16 facebook.com
i da ga obrises... al' bolje ti uci lepo i mani se fejsa, kao sto ti kazu ovi gore


Ajde probacu to na sledecem casu :)
SLusaj foru imam 2 u utorak svake druge nedelje i 2 casa u petak svake nedelje pa se smorim i nzm sta cu sa sobom...
PS:zablokiran je i ExtraCafe(verovali ili ne ! ) :D

Twitter: https://twitter.com/marestrpc









11
poruka na forumu
2 14



post # 7 | 31.10.2011 , 0:37 AM

EE ovako :
Blokiran ti je local host ..od facebook !!!

Najbolji nacin je da koristis proxy konekciju za browsere...nadji portabilni browser sa ssl proxijem na netu i ulazi gde i kada hoces !
Ako trebas pomoc ..javi se na PP :D :D :D

Ako je tu NOD kao antivirus za svaki slucaj pokusaj ovo :

pritisni F5-antivirus and antyspyware-web access protection-HTTP-excluded addresses-add ..te u novi prozor ukucaj *facebook.com*
Ili bilo koji drugi bolji AV

I tece tece...jedan mali slap..sta u njemu znaci..moja mala kap..i tom slapu..da bi mogo sjati..i moja kaplja..pomaze ga tkati...









4116
poruka na forumu
1026 5825



post # 8 | 31.10.2011 , 9:38 PM

Quote (jaobrate)
Ma ucim ja,ne sekiraj se.Al dosadno na casovima jer gradio znam unapred.Evo prosli petak smo imali tekst i ja ga uradio za 15 min a imalo 20 pitanja ...


A koliko je bilo tacnih odgovora? :D

~~ Ubi me prejaka rijec! ~~
~~ Nista se ne zavrsava, sve se menja! ~~




Forum » Tehnički deo » Softwer » Pomoc oko jedne stvarcice
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: