Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: Infinity  
Forum » Tehnički deo » Softwer » Racunalo nakon nekog vremena pocinje sporije raditi (Racunalo nakon nekog vremena pocinje sporije raditi)
Racunalo nakon nekog vremena pocinje sporije raditi






25
poruka na forumu
1 30



post # 1 | 23.07.2012 , 2:59 PM

Od prije nekih 5-6 dana sam primjetio da kad upalim racunalo radi savrseno dok vec nakon nekih 45 min do 1 h njegovog rada pocinje da steka laga i ostalo sto sam primjetio na igricama najvise kao npr. SAMP-u, CS-u itd....
A kad upalim racunalo i uđem u SAMP nista ne steka i za nekih 45 min ne mozes vise igrat koliko laga . MOLIM VAS POMOZITE!!!








215
poruka na forumu
5 114



post # 2 | 23.07.2012 , 3:04 PM

Ocisti i hardware i software... znaci ocistis komp ventilatore od prasine...i ocistis windows nekim cleanerom...CCleaner ili TUneup..pa vidi kako radi..

Nothing Special.









25
poruka na forumu
1 30



post # 3 | 23.07.2012 , 3:08 PM

Quote (TheGameVlogg)
Ocisti i hardware i software... znaci ocistis komp ventilatore od prasine...i ocistis windows nekim cleanerom...CCleaner ili TUneup..pa vidi kako radi..


Drugar sve sam ja to uradio ali nista ne pomaze imam CCleaner i sve radim da mu dam malo oduska ali nece nista sve sam start up-ove ugasio osim windowsa i onoga sto mi je potrebno ali nista se ne mjenja








215
poruka na forumu
5 114



post # 4 | 23.07.2012 , 3:28 PM

Ocisti ventilatore...vidi dal se greje komp..ako se greje onda vidi processor ili graficku...ako nije ni to reinstaliraj sistem na novo...

Nothing Special.









25
poruka na forumu
1 30



post # 5 | 23.07.2012 , 5:30 PM

Quote (TheGameVlogg)
Ocisti ventilatore...vidi dal se greje komp..ako se greje onda vidi processor ili graficku...ako nije ni to reinstaliraj sistem na novo...


evo uradio sam to i osjete se neke male promjene bilo je dosta prasine sve sam to ocistio ispuhao i sad nema nista male promjene na bolje ima, racunalo se ne grije procesor i graficka takođe hdd radi odlicno samo me zanima kada bi iskljucio sve start up-ove sta bi se desilo da li bi mi racunalo imalo neke poteskoce jer mislim kada bi smanjio upotrebu CPU-a da bi mozda manje stekalo jer imam jedno 15 start up-ova od windowsa tako da nezz sta se smije iskljuciti daj pomozite mi i hvala ti za ovo do sad


Poruku je menjao/la Djole17 - Ponedeljak, 23.07.2012, 5:31 PM








215
poruka na forumu
5 114



post # 6 | 23.07.2012 , 7:00 PM

Ajde napravi screenshot od starrtups...brate 15 procesa upaljenih...pa kako da ne bloka...

Nothing Special.









25
poruka na forumu
1 30



post # 7 | 23.07.2012 , 8:54 PM

ej nemogu napraviti sreenshot jer nemam ni Microsoft ofice tj nemogu ga napraviti kao image.jpg a evo sad cu ti ih navesti koi su upaljeni akopirao sam startup-ove s CCleanera a to su

Da HKCU:Run BitTorrent "C:\Program Files\BitTorrent\BitTorrent.exe" /MINIMIZED
Da HKCU:Run ctfmon.exe Microsoft Corporation C:\WINDOWS\system32\ctfmon.exe
Da HKCU:Run DAEMON Tools Lite DT Soft Ltd "C:\Program Files\DAEMON Tools Lite\DTLite.exe" -autorun
Da HKCU:Run uTorrent BitTorrent, Inc. "C:\Program Files\uTorrent\uTorrent.exe" /MINIMIZED
Da HKLM:Run DATAMNGR Bandoo Media, inc C:\PROGRA~1\SEARCH~1\Datamngr\DATAMN~1.EXE
Da HKLM:Run HotKeysCmds Intel Corporation C:\WINDOWS\system32\hkcmd.exe
Da HKLM:Run IgfxTray Intel Corporation C:\WINDOWS\system32\igfxtray.exe
Da HKLM:Run IMJPMIG8.1 Microsoft Corporation "C:\WINDOWS\IME\imjp8_1\IMJPMIG.EXE" /Spoil /RemAdvDef /Migration32
Da HKLM:Run Persistence Intel Corporation C:\WINDOWS\system32\igfxpers.exe
Da HKLM:Run PHIME2002A Microsoft Corporation C:\WINDOWS\system32\IME\TINTLGNT\TINTSETP.EXE /IMEName
Da HKLM:Run PHIME2002ASync Microsoft Corporation C:\WINDOWS\system32\IME\TINTLGNT\TINTSETP.EXE /SYNC
Da HKLM:Run SunJavaUpdateSched Sun Microsystems, Inc. "C:\Program Files\Common Files\Java\Java Update\jusched.exe"
Da HKLM:Run TaskTray

Quote (TheGameVlogg)
Ajde napravi screenshot od starrtups...brate 15 procesa upaljenih...pa kako da ne bloka...






"Old school"
428
poruka na forumu
59 1406



post # 8 | 23.07.2012 , 10:08 PM

Dodaj jos jedan cooler... Toplo je vreme...

Niko nije tako beznadezno porobljen od onih koji pogresno veruju da su slobodni.









48
poruka na forumu
1 18



post # 9 | 24.07.2012 , 3:07 PM

Moramo prvo proveriti temperature. Hajde downloaduj program:Link
Program se zove SIW, sadrzi informacije o tvom racunaru. Kada se pokrene instalacija, moraces da odredis destinaciju gde ce se program instalirati. (C:\Program Files\SIWPortable). Udji u igricu, i posle 10,15 minuta,znaci pre tog gasenja, izadji iz igrice i pokreni program(odes u folder gde si instalirao i pokrenes SIWPortable). U odeljku HARDWARE,nadji Sensors i postavi mi sliku ovde. Evo kako bi to trebalo da izgleda.








25
poruka na forumu
1 30



post # 10 | 30.07.2012 , 3:20 PM

izvini nisambio neko vrijema kod kuce ali evo sutra cu uraditi to i postaviti ti sliku

Added (30 Jul 2012, 3:20 PM)
---------------------------------------------
http://ultraphoto.org/viewer.php?file=u3z1b7dsqwuu21kwjuls.jpg
evo ti slika onoga sto si trazio


Poruku je menjao/la Djole17 - Ponedeljak, 30.07.2012, 3:21 PM








792
poruka na forumu
183 1143



post # 11 | 30.07.2012 , 4:55 PM

Djole17, Mozda ti ventilatori ne rade..ja mislim da ti je problem do graficke kartice jer ona salje sliku na monitor..100% pregraje se za tih 40 min i steka...ako slusas mene ubaci jos jedan manji ventilator u kuciste ako imas mesta..tako sam ja resio problem.. :)

U trgovinama kostima širom SAD-a stoji upozorenje na Batmanovom kostimu ~ Ne omogućava korisniku da leti!










2332
poruka na forumu
1535 10625



post # 12 | 30.07.2012 , 5:01 PM

Quote (Djole17)
Od prije nekih 5-6 dana sam primjetio da kad upalim racunalo radi savrseno dok vec nakon nekih 45 min do 1 h njegovog rada pocinje da steka laga i ostalo sto sam primjetio na igricama najvise kao npr. SAMP-u, CS-u itd....
A kad upalim racunalo i uđem u SAMP nista ne steka i za nekih 45 min ne mozes vise igrat koliko laga . MOLIM VAS POMOZITE!!!

Cooler ti ne radi dobro ili uopste ne radi (Na Graficke)











25
poruka na forumu
1 30



post # 13 | 30.07.2012 , 10:55 PM

ljudi graficka karta mi je integrisana i nema collera na noj znaci vezana je direkt na maticnu








792
poruka na forumu
183 1143



post # 14 | 30.07.2012 , 11:18 PM

Djole17, veruj mi..poslusaj me..makar probaj.. :D

U trgovinama kostima širom SAD-a stoji upozorenje na Batmanovom kostimu ~ Ne omogućava korisniku da leti!




Forum » Tehnički deo » Softwer » Racunalo nakon nekog vremena pocinje sporije raditi (Racunalo nakon nekog vremena pocinje sporije raditi)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: