Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: Infinity  
Forum » Tehnički deo » PC Klinika » Problem sa zvukom na racuraru
Problem sa zvukom na racuraru






38
poruka na forumu
1 48



post # 1 | 30.12.2012 , 5:42 AM

Nikako ne mogu da provalim u cemu je problem i ako sam do sada svaki problem na racunaru umeo da resim sam..
Juce dok sam slusao muziku krenuo sam da iskljucim kabl koji povecuje racunar i vufere i da ga prebacim na obicne zvucnike kako bih nastavio da slusam muziku preko slusalica i kako sam izvadio kabl tako mi je zvuk na racunaru potpuno nestao mislio sam da je u kablu problem i probao sam sa drugim i opet nije radilo proverio sam i updejtovao sve drajvere za zvucnu karticu i nista racunar je registruje sto znaci da nije crkla.. Oborio sam sistem i instalirao sve opet i updejtovao ali zvuka opet nema.. na racunaru imam instaliran Expres Gate i mogu da pokrenem internet pre nego sto udjem u Windows i usao sam na YouTube i tamo sam imao zvuk sve je se normalno culo.. proverio sam Device Manager falili su mi Multimedia Controller, Multimedia Video Controller, PCI Simple Communications Controller nasao sam to na netu ali nista od zvuka.. posle sam pokusao preko Run/ services.msc Windows Audio stopirao sam i startovao sve i opet nista odradio sam test zvuka i pisalo mi je da zvuk nije detektovan.. stvarno ne znam u cemu je problem .. i usput kada vec pisem da ne smaram na nekoj drugoj temi i da ne pokrecem za dzabe ako moze neko da mi da Windows 7 da skinem..











40
poruka na forumu
0 20



post # 2 | 30.12.2012 , 12:34 PM

imam i ja problem stavim slusalice u lap top i svira mi i na zvucnike i na slusalice kako to da ugasim ?

Voli me da te mogu voljeti, drži me da te mogu držati.









215
poruka na forumu
5 114



post # 3 | 11.01.2013 , 9:34 PM

Reinstaliraj drajvere od zvuka..obrisi skroz restartuj komp pa ponovo instaliraj.. ako nemas CD skini Driver Pack Solution sa torrenta i mountuj ISO fajl sa Deamon tools ili narezi na DVD i instaliraj drajvere.

Nothing Special.



Forum » Tehnički deo » PC Klinika » Problem sa zvukom na racuraru
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: