Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

Forum moderator: Infinity  
Forum » Tehnički deo » PC Klinika » Antivirusna zaštita - Jedina dozvoljena tema
Antivirusna zaštita - Jedina dozvoljena tema






904
poruka na forumu
96 378



post # 1 | 19.01.2011 , 3:39 PM

Od sada će ovo biti jedina dozvoljena tema (osim anketiranja) vezana za antivirusne programe zbog preglednosti. Pitanja i komentare za bilo koju vrstu ovih programa, kao i dodatke, updateove pišite u ovoj temi. Ova tema je odobrena od strane administratora. Korisnici koji budu kršili ovo pravilo će biti upozoreni ili uklonjeni na određeni period.

Neki od antivirusnih programa:

- ESET NOD 32
- Avira Antivirus
- Kaspersky PURE
- AVG Antivirus

Čišćenje računarskog sistema:
- CCleaner

CCleaner je besplatno softversko rešenje specijalizovano za duboko čišćenje računarskog sistema. Ovaj odličan program do sada je pobrao nebrojeni broj nagrada, a svoje mesto pronašao je na preko 130 miliona kompjutera.


_________________________________________________________________________

ZAMISLITE STA MI SE DESILO... OTVARAM TEMU ZA POMOC OKO ODABIRA ADEKVATNOG ANTIVIRUSA I KOMPJUTER MI ZABLOKIRA, NAKON 5 MIN PADNE MI SISTEM wacko STRASNO... KOJI ANTIVIRUS KORISTITE I KOJI JE PO VAMA NAJ BEZBEDNIOJI?

MENI SU MALO PRE POPRAVILI KOMP I INSTALIRALI NEKI "AVIRA" ANTIVIRUS, DA BUDEM ISKRENA NIKAD NISAM CULA ZA NJEGA, VALJA LI UOPSTE?











603
poruka na forumu
29 96



post # 2 | 19.01.2011 , 6:25 PM

Ja koristim Aviru biggrin
Dao mi je covek original,taman kad mi je komp bio blizu padanja sistema,i sad kao da se oporavio,radi odlicno!
Ja bi ti preporucio aviru ili avast... wink

kako instalirati igru kako krekovati pc igru kako postaviti sliku na profil









2
poruka na forumu
0 0



post # 3 | 19.01.2011 , 6:57 PM

Dugo sam na netu i radim posao servisiranja pc.Iskreno,sve je u globalu velika glupost,antivirusi su samo psiholoska barijera svakog korisnika pc.Do sad sam skoro sve antiviruse isprobao i taman kad sam mislio to je to razocrali su me na ovaj ili onaj nacin.Od prije par god Nod 32 kao best u svijetu,naletio sam na virus koji je unistio prvo nod pa pc.Panda,kasperski,avira kao i u zadnje vrjeme Avast koji dok je bio free radio odlicno,sad stalno mi trazi a sta drugo nego novac.Sve viruse u svijetu rade niko drugi nego kompanije antivirusa,sve se vrti oko novca jer mi i nemamo neku zastitu jer imamo obicno krekovane ili serijale koji nisu pravi pa samim tim ni pravu zastitu a nemamo dovoljno novca da kupimo original.Najbolja zastita,podijelite hd na participacije,smjestite vazne podatke na npr partipaciju d i naravno naucite sami dizati os,nije strasno,lako se nauci i uvijek imate racunar tip top.Sad trenutno nemam ni jedan antivirus na pc i radi mi bez problema skoro 2 mjeseca a i nebrinem puno jer mi je tu cd sa xp. tongue








3239
poruka na forumu
372 2298



post # 4 | 19.01.2011 , 7:13 PM

Quote (rtvmiso)
Sad trenutno nemam ni jedan antivirus na pc i radi mi bez problema skoro 2 mjeseca a i nebrinem puno jer mi je tu cd sa xp.

to ti dodje kao ono: pacijent: doktore boli me nesto oko srca.. doktor: znate sta ja bi da mi to menjamo za svaki slucaj...

netreba za svaki problem odmah reinstalirati windows vec ga pokusati resiti a reinstalacija kao zadnja opcija. Anti-virusi imaju svoju funkciju i ni od jednog se nemoze ocekivati da bude 100% efikasan.

I zanima me zasto samo kod nas cujem izjave tipa citav svet u zaveri protiv jadnog naroda, ako radis kao pc serviser onda bi trebao znati da ovi crackovani anti virusi skidaju isti update kao orginali i kompanije jedino mogu kad otkriju jednu vrstu cracka da je blokiraju al odmah se pojavi druga, i virusi nisu jedina opasnost a sta je sa spyware, worm i ostalim maliciousnim softverima...



Poruku je menjao/la Anubis - Sreda, 19.01.2011, 7:20 PM

Geek Perspective - tech news and reviews from Geeks point of view









8879
poruka na forumu
844 4320



post # 5 | 19.01.2011 , 7:51 PM

ja koristim Nod Smart Security
imam neke licence ( pirati )
i full je anti
koristila sam i kasperski i aviru
ali nod
meni je odlican biggrin

Ko si ti?









14
poruka na forumu
0 0



post # 6 | 19.01.2011 , 9:02 PM

hello Jedan od najboljih antivirusa je norton..! koristo sam i kaspesky i nod,avast,ali je norton bez premca definitivno!








904
poruka na forumu
96 378



post # 7 | 19.01.2011 , 9:09 PM

Quote (step)
Jedan od najboljih antivirusa je norton..! koristo sam i kaspesky i nod,avast,ali je norton bez premca definitivno!

Imam original Kasperski, sa njim mi je komp seckao i morala sam svaki put da ga gasim kad hocu da igram igrice.
Doduse... ja sam prezadovoljna Avastom na mom kompu i nikad nisam imala nijedan virus, po samom ubacivanju cd-a u komp alarmira ako ima nesto sumnjivo, ali nisam imala internet na njemu tako da neznam da li ce me tako perfektno sluziti kad ga budem imala.

Ovde trenutno na cd-ima imam Norton 360, Kasperski,Panda Global Protection, AVG 9.0. Norton Ghost i Endpoint Protection 11.0

Nisam pametna sta da radim, dal da ostavim ovako kako je ili da ubacim neki drugi?










our trip was different...
1676
poruka na forumu
268 REP OFF



post # 8 | 19.01.2011 , 9:27 PM

Od free antivirusa, avast je majka smile Mene sluzi odlicno, a pre sam koristio NOD dok me nije zaebo biggrin









14
poruka na forumu
0 0



post # 9 | 19.01.2011 , 9:29 PM

pa mozes da da instaliras taj norton 360,mada ni Avast nije los! na tebi je da odlucis... al ja ti preporucujem norton! smile






Sijam i u mraku :)
3165
poruka na forumu
757 3522



post # 10 | 19.01.2011 , 9:29 PM

Quote (sandra1000)
sam prezadovoljna Avastom na mom kompu i nikad nisam imala nijedan virus, po samom ubacivanju cd-a u komp alarmira ako ima nesto sumnjivo, ali nisam imala internet na njemu tako da neznam da li ce me tako perfektno sluziti kad ga budem imala.

ja imam avast... i setam svuda po netu... i bas mi se svidja sto odmah izbaci kad negde ima virus i cak ga i sam ukloni odmah... jedno vreme sam imala vise antivirusa, ali tu postoji caka... ne smeju svi da rade odjednom zato sto onda unistavaju jedni druge a i nije dobro za komp, nego treba ih naizmenicno pustati da radi jedan pojedan... tako da ti ja preporucujemk avast...


''Na internetu možeš biti bilo ko. Žalosno je što većina biraju da budu idioti.''
''Kad naidjem na neku prepreku u životu, preskočim je. Pa se vratim i preskočim je još jednom. U inat.''










14
poruka na forumu
0 0



post # 11 | 19.01.2011 , 9:32 PM

vise antivirusa u isto vreme to nikako,mogu da ti sj**u komp aj cao! surprised


Poruku je menjao/la step - Sreda, 19.01.2011, 9:33 PM








8879
poruka na forumu
844 4320



post # 12 | 19.01.2011 , 10:26 PM

Quote (MarijanaBK1)
ja imam avast... i setam svuda po netu... i bas mi se svidja sto odmah izbaci kad negde ima virus i cak ga i sam ukloni odmah... jedno vreme sam imala vise antivirusa, ali tu postoji caka... ne smeju svi da rade odjednom zato sto onda unistavaju jedni druge a i nije dobro za komp, nego treba ih naizmenicno pustati da radi jedan pojedan... tako da ti ja preporucujemk avast...


ja sam isla u servis zbog toga
1. anti-virus i dosta biggrin

Ko si ti?









8879
poruka na forumu
844 4320



post # 13 | 20.01.2011 , 1:19 PM

ako nekome trebaju kljucevi za full verzije tu sam biggrin

Ko si ti?









904
poruka na forumu
96 378



post # 14 | 22.01.2011 , 2:20 PM

Meni je ponovo pao sistem, da neverujete wacko Sad mi je stigao komp pa reko da vam se javim da znate da vas nisam zaboravila vec me komp zeza. Sad je instalirao majstor avast, pa ce valjda da valja. Sta jos moze pored antivirusa da bude kao zastita za komp?











4750
poruka na forumu
495 2877



post # 15 | 29.01.2011 , 12:05 PM

ja koristim AVIRU biggrin








3239
poruka na forumu
372 2298



post # 16 | 01.02.2011 , 4:21 PM

Quote (nikadaa)
po meni najbolji anivirus je nod 4 mogu ti naci kljuc za uven full a i nije mnogo sahtevan meni extra sluzi prvo skeniras i vidis gde su virusi a kasnije ides i brises ako hoces ako neces nemoras pooz

Evo pa sto nisi trazio... happy

Kljucevi za Nod

ispod svakog pise kada istice... smile


Geek Perspective - tech news and reviews from Geeks point of view









3239
poruka na forumu
372 2298



post # 17 | 01.02.2011 , 6:19 PM

Quote (Andin)
Ako vas zanima bas tivirusni sistem koji je naj bolji to je onda Mcaffe

joj sta rece majko moja saddam

a cisto informativno svaki anti-virus moze obrisati koje su potrebne vasem racunalu ako su zarazeni i ako je stavljen na delete... happy


Geek Perspective - tech news and reviews from Geeks point of view









3239
poruka na forumu
372 2298



post # 18 | 03.02.2011 , 9:30 PM

Quote (marest)
Sto se tice o antivirusima,ja licno misli da je ESET NOD 32 super.Imam verziju(tacnije-imao sam 4.1) i bilo je sve perfektno.Medjutim reinstalirao sam ga jer nisam znao kako da ga update-ujem.U ovoj temi dosta govre o njemu pa bih zamolio ako neko moze da mi da link odakle mogu skinuti free verziju i da me nauci da update-ujem(mozda je malo cudno ali stvarno ne znam).Takodje imao sam i iskustva sa AVG 8.0 i on je nepouzdan sto se mene tice.Isto tako,skoro sam skinuo Avast(nzm koja verzija)i mng mi je usporio komp a ne moze se ni iskljuciti(zanimljivo)pa se samim tim ne moze ni reinstalirati.Ali sam ipak naso resenje:Skinuo program CCleaner i pomocu njega ga reinstal.
Hvala puno i pozzzz

ne postoji free verzija skini nod 32 eset 4 sa zvanicnig sajta i imas u mom postu gore kljuceve da ga aktiviras da bude ko legalan, inace sam ce raditi update...


Geek Perspective - tech news and reviews from Geeks point of view









794
poruka na forumu
26 570



post # 19 | 28.02.2011 , 1:21 PM

Norton Anti Virus











882
poruka na forumu
27 382



post # 20 | 28.02.2011 , 9:14 PM

najbolji je AVG







Forum » Tehnički deo » PC Klinika » Antivirusna zaštita - Jedina dozvoljena tema
Search: