Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: Infinity  
Forum » Tehnički deo » PC Klinika » Problem sa Windows 7 - Local Disc D !!! (Desio mi se veliki problem)
Problem sa Windows 7 - Local Disc D !!!






42
poruka na forumu
3 21



post # 1 | 31.01.2013 , 9:59 PM

Da skratim moju priču i pređem na problem koji me muči :
Došao sam kući, seo za komp, bio na njemu oko 20 - 30 min. , ušao sam u Unity ( program za pravljenje 3D igrica ) i kad sam pošao da otvorim jedan folder video sam da su folderi u Local Disc D promenili svoje nazive u neke znakove kao što su :
îŻÇŹ.ĺ╔î - foder se zvao : Unity Scenes
ć└]"(. o - Games
mý!<.`¤Í - Movies

itd....

Nije problem što su folderi promenili ime, problem je što ja taj folder ne mogu da otvorim pa igrice koje su se nalazile u folderu kao da su izbrisane, ne mogu da promenim naziv folderu, a ne mogu ni da ga izbrišem -.-

Evo i screenshot-a :

Kako izgleda Local Disc D :


Kad otvorim folder :


Pomoć mi je preko potrebna jer imam jako važne falove tu

99% sam siguran da nisam imao virusa i dan pre toga sam ga pregledao. samoubistvo


Fajlovi: 0989316.png (269.1 Kb) · 3102926.jpg (193.3 Kb)








621
poruka na forumu
382 3516



post # 2 | 01.02.2013 , 1:00 AM

Jesi proverio Fonts , mislim tako bar google kaze , da je font obrisan pa moras dodati novi key u regedit a isto tako sam nasao da je spyware u pitanju :)

Pitaj bez pitanja da li smes nesto da me pitas :)









58
poruka na forumu
19 328



post # 3 | 01.02.2013 , 7:42 AM

probaj system restore na dan kad je radilo ;)






. . .
883
poruka na forumu
407 REP OFF



post # 4 | 01.02.2013 , 10:33 AM

Pokreni command prompt run as Administrator ukucas gpupdate /force pa resetuj racunar.

Quote (mister)
probaj system restore na dan kad je radilo


Da! Na prvi slobodan checkpoint na koji je sve normalno radilo vrati.

Mogao bi da proveris Local disk D. Desni klik na pomenutu particiju properties/tools. Pod error-checking odaberi check now,
automaticaly fix file system error/start.

. . .









85
poruka na forumu
2 12



post # 5 | 13.02.2013 , 9:49 PM

Ovo mi izgleda kao da je nesto probilo buffer negde i ispisalo po tim folderima sta je i kako stiglo bzvz... To sto on cita te znakove to su samo vidljivi znakovi jer se nalaze u ASCII ili nekom drugom encodingu. Ubaci hard u drugi kompjuter ako mozes pa proveri dal su ok nazivi i da li mozes da pristupas tim folderima/fajlovima ako ne moze onda je to unisteno sve. Kad kazem u drugi racunar da ubacis, mislim da ga ubacis kao sekundarni hard disk, ne da bootas taj sistem na kom si trenutno i na kom ti to tako prikazuje...


Forum » Tehnički deo » PC Klinika » Problem sa Windows 7 - Local Disc D !!! (Desio mi se veliki problem)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: