Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: Infinity  
Forum » Tehnički deo » PC Klinika » Problem sa Internetom ....
Problem sa Internetom ....






56
poruka na forumu
1 7



post # 1 | 22.03.2013 , 10:20 PM

Evo ovako imam Pentium IV i od jednom je poceo da zabada klip ne samo na Yt nego na svim ostalim sajtovima...Znaci Ton ide pre slike i kada pauziram klip slika i dalje nastavi svoj tok dok ne stigne tamo gde bi trebala da bude .... :P :P Da li neko moze da mi kaze do cega je to... TAKO MI PRE NIJE BILO :/

Hvala unapred !.











261
poruka na forumu
14 548



post # 2 | 22.03.2013 , 10:29 PM

Quote (Fuzzy_Logic98)
Evo ovako imam Pentium IV i od jednom je poceo da zabada klip ne samo na Yt nego na svim ostalim sajtovima...Znaci Ton ide pre slike i kada pauziram klip slika i dalje nastavi svoj tok dok ne stigne tamo gde bi trebala da bude .... :P :P Da li neko moze da mi kaze do cega je to... TAKO MI PRE NIJE BILO :/


Najverovatnije da te komp zeza ... Slab RAM ... Daj mi konfiguraciju tvog racunara i koji pretrazivac koristis?









Jedna je SANDRA AFRIKA
942
poruka na forumu
289 3512



post # 3 | 22.03.2013 , 10:47 PM

Mozda bi mogo da ''ocistis'' kompjuter malo.....

Kad moj te poljubac ko pice udari, u zoru ceka te soba u ludari !









56
poruka na forumu
1 7



post # 4 | 22.03.2013 , 11:27 PM

1000 MB/RAM 64 MB GRAFICKA .... znam da graficka i nije neka ali tako mi pre nije video zabadao ...

A sto se tice ciscenja racunara radim  svaki drugi dan ... i ne pokazuje mi da imam virusa ... :P :P :P

Ne znam stvarno do cega je ! ? . . . .











85
poruka na forumu
2 12



post # 5 | 31.03.2013 , 0:41 AM

Sistem reinstaliraj, preopterecen je mozda ko zna cime, pc je nazalost generalno jako slab. Taj ram je spor, napuni se brzo, procesor sa jednim threadom zakuca na 100% ne moze da obradjuje zvuk i video jako mu je teeeeeesko, ram koji je napunjen se zali nema vise prostora pa zove hard disk u pomoc, ovaj mu udeljuje milostinju na virtuelnoj memoriji, a taj hard je npr. neki stariji model pa je spor, jos ako je ATA, to su muke zive, nazalost... Vidi ako umes instaliraj neki lightweight linux sistemcic, sa lightweight okruzenjem tipa XFCE (ni slucajno, gnome, kde) i trebalo bi da ti radi tako, video, muzika i slicne stvarcice bez problema...






"Old school"
428
poruka na forumu
59 1406



post # 6 | 31.03.2013 , 0:59 AM

Fuzzy_Logic98 Koji win koristis i koji pretrazivac? :)


Poruku je menjao/la Psychooo - Nedelja, 31.03.2013, 1:00 AM

Niko nije tako beznadezno porobljen od onih koji pogresno veruju da su slobodni.









3891
poruka na forumu
137 1064



post # 7 | 31.03.2013 , 12:10 PM

Kako ja mogu sa svojih 2 GB RAM-a da pustam video odmah prebacim na HD 720p nema da stuca. :D

Mozda ti je do browsera obrisi ga pa ponovo instaliraj,a mozda i opterecujes windows npr.mozda imas dosta toga na racunaru instaliranog pa ti PC nemoze to sve podnijeti,obrisi sve to sto ti netreba.


Poruku je menjao/la Hitman- - Nedelja, 31.03.2013, 12:13 PM


Forum » Tehnički deo » PC Klinika » Problem sa Internetom ....
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: