Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: Infinity  
Forum » Tehnički deo » PC Klinika » Problem pri paljenju kompjutera (...)
Problem pri paljenju kompjutera






2
poruka na forumu
0 0



post # 1 | 19.06.2013 , 0:42 AM

Pozdrav, nakon sto sam izvadio 1GB RAM memorije iz sestrinog racunara da prebacim u moj pokusao sam da upalim sestrin racunar da vidim da li radi. Poceo je da pisti 3 sec pa 1 ne pisti i tako u krug. Mislio sam da je problem u tome sto sam izvadio RAM memoriju ali i kad sam vratio nastavio je da pisti pri paljenju uz neprestanu crnu sliku... Imate li neku ideju kako to da popravim sta bi moglo da se odkaci da bi se ovo desilo sve sam proverio cini mi se da nije nista iskljuceno nzm stvarno sta da radim...
Hvala u napred.








390
poruka na forumu
20 673



post # 2 | 19.06.2013 , 0:46 AM

nisi lepo namestio ram, ili si pomerio neki drugi kontakt, mrdni malo hard disk, oscisti, proveri prikljucke, i opet pokreni, imao sam takvih problema, al ovako sam resavao.








2
poruka na forumu
0 0



post # 3 | 19.06.2013 , 1:35 PM

Jel moguce da je to do rama? Da znam cisto dal da proveravam sve ili samo to, mislim trebalo bi da radi windows 7 32bita sa 1GB rama ali zbog necega nece mislim da nije ram ,ali i nisam bas neki strucnjak za racunare xD

Added (19.06.2013, 1:35 PM)
---------------------------------------------
ram nije bio lepo namesten xD sad radi , ali idalje mi nije jasno zasto nece da radi sa 1GB rama a 32 bita je.



Forum » Tehnički deo » PC Klinika » Problem pri paljenju kompjutera (...)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: