Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: Infinity  
Forum » Tehnički deo » PC Klinika » Ovo mi izbaci (Ne znam zasto,od jednom samo ..)
Ovo mi izbaci




Ko igra samp nek mi se javi u inbox
136
poruka na forumu
4 46



post # 1 | 11.12.2014 , 11:36 AM

Ovo mi izbaci kad upalim racunar... slican problem sam imao i prosli put pa sam morao da dizem novi sistem .. kako da to sprecim sada .. nemam vise volje da svakih mesec dana podizem novi sistem ... :P 

...Reci mi Bože, koje si boje kože, Bože daj kaži, to o tebi dal' su laži, Ti znaš sve, tako bar govore, Mora da je super gore, kad se prozori raja otvore...







Ko igra samp nek mi se javi u inbox
136
poruka na forumu
4 46



post # 2 | 12.12.2014 , 1:39 AM

Druze svaki put kad odlucim da dizem sistem skinem sa drugog linka pa narezem na cd bas zbog takvih problema... i na proslom sistemu sam imao slican problem samo sto mi tad nije zvuk radio na pretrazivacu ... Mislim dizem sisteme vec 4 godine .. ne verujem da svaki put podignem neispravno sistem ...

ps: nisam napisao da mi je pre toga izbacilo plavi ekran ,i da sam restartovao komp ,zatim je poceo samo da pisti ,iskljucio sam sve kablove iz racunara otvorio ga i ponovo stavio ram memorije i tek onda mi je upalio komp ... i posle toga mi nije vise ovo izbacivalo ... da li je mozda problem do rama sada ,posto je ovo jako star i slab racunar , ne mogu cak ni delove za njega da nadjem ( mislim nove , preko oglasa ima sve :) )

...Reci mi Bože, koje si boje kože, Bože daj kaži, to o tebi dal' su laži, Ti znaš sve, tako bar govore, Mora da je super gore, kad se prozori raja otvore...







Ko igra samp nek mi se javi u inbox
136
poruka na forumu
4 46



post # 3 | 15.12.2014 , 4:11 PM

Da konstatno je pistalo ,da sam osatvio 2h ,2h bi pistalo ,otvorio sam komp neke delove malo namestao ,izvadio ram i vratio ,tek onda je upalilo kako treba ... a najradije bi kupio novi racuanr ,samo kad bi para imao ... mislim ja jos nigde ne radim ,nisam jos ni srednju skolu zavrsio ,a moje da opterecujem sa mojim glupim potrebama nepada mi napamet .. :) valjda ce raditi racun bar jos 2-3 godine ... :)

...Reci mi Bože, koje si boje kože, Bože daj kaži, to o tebi dal' su laži, Ti znaš sve, tako bar govore, Mora da je super gore, kad se prozori raja otvore...







Brainiac !!! Beware
416
poruka na forumu
29 248



post # 4 | 16.12.2014 , 11:26 AM

Quote djota1998 ()
Da konstatno je pistalo ,da sam osatvio 2h ,2h bi pistalo ,otvorio sam komp neke delove malo namestao ,izvadio ram i vratio ,tek onda je upalilo kako treba ... a najradije bi kupio novi racuanr ,samo kad bi para imao ... mislim ja jos nigde ne radim ,nisam jos ni srednju skolu zavrsio ,a moje da opterecujem sa mojim glupim potrebama nepada mi napamet .. valjda ce raditi racun bar jos 2-3 godine ...

U tvojim sam godinama tako da znam kako ti je.Ja moj stari pc ( mislim da je cak i gori od tvog ) sam imao nekih 5-6 godina.Skoro sam kupio novi.Doduse,ako nemas para,ja to razumem.
Ako racunar konsantno pisti,a da nije prosao POST onda to moze biti samo do loseg/zastarelog hardvera.Nazalost,toga sam se i plasio.
Ako je racunar prosao POST,tj bootovao se,onda je to do tastature.Mada posto si rekao da je problem u ram-u onda je hardver zastareo.








792
poruka na forumu
53 326



post # 5 | 23.12.2014 , 3:51 PM

Malo pojacaj komp,dodaj rama,stavi bolji procesor,novu graficku i ocisti ga dobro od prasine i sa antivirusom sve proveri. Skini CCleaner i cisti ga redovno,minimum 3x na dan,a svakih 3 dana mu brisi registry i tako to :)





Forum » Tehnički deo » PC Klinika » Ovo mi izbaci (Ne znam zasto,od jednom samo ..)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: