Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: Infinity  
Forum » Tehnički deo » PC Klinika » Pomoc!!!!!
Pomoc!!!!!






20
poruka na forumu
3 2



post # 1 | 22.04.2011 , 12:26 PM

ovakoo,da li su ovo drajveri koje trebam instalirati nakon dizanja sistema


Fajlovi: 6706731.jpg (70.0 Kb)








3239
poruka na forumu
372 2298



post # 2 | 22.04.2011 , 1:41 PM

Posto izgleda da nemas cd-e sa drajverima verovatno ti je onaj od koga si uzeo kom ubacio drajvere na D particiju verovatno jesu ti al ne moze se to znati preko slike zavisi od modela maticne, graficke itd, a cak i da napises modele ne moze se videti jesu li to ti drajveri po slici...

Ako to ne upali instaliraj besplatni program: Device Doctor

To je program koji automatski pronalazi najnovije drajvere koji su potrebni i onda ti nudi opciju download...


Geek Perspective - tech news and reviews from Geeks point of view









20
poruka na forumu
3 2



post # 3 | 22.04.2011 , 2:04 PM

ako ne ne upali ovo moje,jel da instaliram ovaj program kad podignem sistem ili prije nego sto srusim sistem??








3239
poruka na forumu
372 2298



post # 4 | 22.04.2011 , 2:08 PM

Quote (vedran97)
ako ne ne upali ovo moje,jel da instaliram ovaj program kad podignem sistem ili prije nego sto srusim sistem??

Pa ako rusis sistem mozes jedino da instaliras program pre rusenja skines sve drajvere i snimis ih na D particiju za posle (po meni najbolja opcija ) inace sve sto imas na c particiji bice izbrisano...

Savet: Ako nikada nisi dizao sistem nemoj da eksperimentises jer bilo je cestih slucajeva da se zajebe pa sta onda, vec nadji nekoga ko zna da ti pokaze...

Naravno ti odluci...


Geek Perspective - tech news and reviews from Geeks point of view









20
poruka na forumu
3 2



post # 5 | 22.04.2011 , 2:13 PM

ma gledao sam na youtube i nesto mi je i prijatelj govorio o dizanju sistema,imam cd za windows xp,samo me muce ti drajveri....instaliracu ja taj program za svaki slucaj....


Poruku je menjao/la vedran97 - Petak, 22.04.2011, 2:18 PM


Forum » Tehnički deo » PC Klinika » Pomoc!!!!!
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: