Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: Infinity  
Forum » Tehnički deo » PC Klinika » Problem posle instaliranja graficke (Belaj)
Problem posle instaliranja graficke






164
poruka na forumu
11 174



post # 1 | 13.01.2012 , 8:38 PM

Ovako, zdrvo svima, da odma predjemo na stvar
Danas sam kupio graficku kartu ati HD2400 i instalirao je i sad mi se racunar totalno cudno ponasa, naime kad igram izgrica npr neka voznja samo sto stisnem gas auto krene i onda kao da je gas zaglavio i nece da stane ma sta ja radio, i tako na svakoj igrici, kao da mu fale nekakvi driveri ili nesto i tako isto i mis je usporen i kasni npr kad vozim German truck simulator, tesko je upravljati i odrzati kamion na cesti
Ne znam u cemu je problem pa ako je neko imao nesto slicno ovome neka mi se javi :)
Hvala unaprijed :)

Edit:

Moj racunar je sledece konfiguracije

Amd procesor 3000+ 1.79ghz
1 Gb ram memorije
Graficka karta Ati HD2400 ddr2

Nadam se samo da mi nije preslab comp za ovu grafiku


Poruku je menjao/la V_Wie_Vendetta - Petak, 13.01.2012, 9:12 PM

Life is not measured by the number of breaths we take, but by the moments that take our breath away









3239
poruka na forumu
372 2298



post # 2 | 13.01.2012 , 8:44 PM

Pa jesi instalirao drajvere za tu graficku...? i koja je igra u pitanju...?

Geek Perspective - tech news and reviews from Geeks point of view









164
poruka na forumu
11 174



post # 3 | 13.01.2012 , 8:55 PM

Quote (V_Wie_Vendetta)
Pa jesi instalirao drajvere za tu graficku...? i koja je igra u pitanju...?

Ma instalirao sam drivere za graficku skinuo sa interneta i sve ok sve radi ocitalo graficku 256 mb sve ok ali sad kad udjem u igricu sve tri koje imam instalirane racunar se ponasa cudno, znaci npr kasni mi komanda mis kasni kad se okrece ili kad gleda u stranu a igre koje igram su
Landwirtschaft simulator 2011 (sve steka i jako je tesko voziti i cesto kao zaglavi vonal u jednu stranu i samo u krug ide )
German truck simulator ( nemoguce voziti, znaci kamion leti po cesti ko lud na brasno)
Test drive unlimited ( pogotovo na ovoj igri kad auto krene jednostavno se sve zagalvi i auto samo ide pravo i ne staje, znaci nemoze skrenuti ni zakociti samo ide pravo iako nista ne diram on i dalje ide)

Life is not measured by the number of breaths we take, but by the moments that take our breath away









882
poruka na forumu
27 382



post # 4 | 13.01.2012 , 9:12 PM

mozda nisu dobri driveri posto su skidani sa neta i jel ta graficka nova ako jeste treba da si dobio drivere













3239
poruka na forumu
372 2298



post # 5 | 13.01.2012 , 9:14 PM

Quote (CSpRo)
mozda nisu dobri driveri posto su skidani sa neta i jel ta graficka nova ako jeste treba da si dobio drivere


slazem se cesto ljudi skinu pogresne ili stare drajvere sa neta gde ti je original cd sa drajverima?

Geek Perspective - tech news and reviews from Geeks point of view









164
poruka na forumu
11 174



post # 6 | 13.01.2012 , 9:18 PM

Quote (CSpRo)

slazem se cesto ljudi skinu pogresne ili stare drajvere sa neta gde ti je original cd sa drajverima?

Nisam ju kupio novu, nego od prijateljice kod koje je crkao racunar, a drivere sam skinuo sa oficialne ATI stranice Latest version :( i sta sad da radim :( i dali je moguce da su mi otisli driveri od tastature i misa ? Ili mi je pak racunar previse slab za ovu grafiku ?


Poruku je menjao/la V_Wie_Vendetta - Petak, 13.01.2012, 9:27 PM

Life is not measured by the number of breaths we take, but by the moments that take our breath away







. . .
883
poruka na forumu
407 REP OFF



post # 7 | 13.01.2012 , 9:24 PM

Prvenstveno pogledaj da li ti je stara graficka postavljena na ''disable''. Ako ne ucinis nista sa drajverom, javi se, dacu ti link gde da skines, nema greske.

. . .



Forum » Tehnički deo » PC Klinika » Problem posle instaliranja graficke (Belaj)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: