Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: Infinity  
Forum » Internet » Internet konekcije i klijenti » PayPal Pomoc (HeLP!)
PayPal Pomoc






191
poruka na forumu
31 370



post # 1 | 07.08.2013 , 5:27 PM

Zanima me je li mogu da dobijem novac sa nekog drugog paypal-a na moj paypal ako ne verifikujem svoj account posto Crna Gora ne podrzava PayPal :( ja sam izabrao da sam iz druge drzave pa zato ne mogu da verifikiujem preko VISE itd
Pomozite mi pls ! Hvalaa









Acta NoN Verba / Djela ne riječi.
7673
poruka na forumu
1498 10468



post # 2 | 07.08.2013 , 6:24 PM

Mislim da ne moze.

http://www.extracafe.rs/avatar/22/679664.jpg
http://www.extracafe.rs/avatar/87/050459.jpg

My Father was always in a good spirits,
he loved Football. It makes me a bit
sad because if he could enjoy seeing
me now, what I have achivet, that
would be a hight in his life.

BUT I AM SURE THAT
HE WATCHES OVER ME
FROM ABOVE.

CRISTIANO RONALDO ➐










3239
poruka na forumu
372 2298



post # 3 | 07.08.2013 , 6:49 PM

Ne mozes ako i pokusas banovat ce ti nalog posto su jako strogi i prate sve, ti iz CG ne mozes da imas nalog i moras da cekas da vas ubace u sistem isto kao sto smo mi u SR cekali godinama...

Geek Perspective - tech news and reviews from Geeks point of view









978
poruka na forumu
107 1318



post # 4 | 07.08.2013 , 7:45 PM

To ko je odakle ne znam, ali nema potrebe da bude nalog spojen sa kreditnom-debitnom karticom da bi pare mogle da legnu na pay pal, ali bez povezivanja se nmg isplatit u ruke, nikako!:)

Edit:
Can I receive money before my PayPal account is Verified?

Yes. Once you've confirmed your email address and your PayPal account is activated, you can start receiving payments without being Verified.

There is no receiving limit using PayPal. However, before you become Verified, there is a limit to the amount of money you can withdraw from your PayPal account to your bank account. This limit is based on your country policy.


Poruku je menjao/la IgorPhotography - Sreda, 07.08.2013, 9:52 PM

Na vlastitu incijativu sam banovan ali vratio sam se...
Ako vas nesto zanima, obratite mi se putem privatnih poruka.
Ako mi planirate ostvati reputaciju, bilo pozitivnu ili negativnu sa pitanjem ili negodovanjem, uradite to ali me obavjestite putem poruke jer u 99% slucajeva to ne vidim...








Ljuti oblak
324
poruka na forumu
60 671



post # 5 | 07.08.2013 , 11:01 PM

I ja kazem  da ne moze jer ga imam i citao sam,raspitao se i td.Nadodao bih jos ovo, pay pal je zakon, pacam sta pozelim iz sobe  njam

ED0 5










978
poruka na forumu
107 1318



post # 6 | 07.08.2013 , 11:19 PM

Ed05, jel citas ti! Ono sto sam ja postavio je s njihove stranice, zasto nagadjate? Jel znas engleski, uostalom i ako ga ne znas, radi google prevoditelj!

Na vlastitu incijativu sam banovan ali vratio sam se...
Ako vas nesto zanima, obratite mi se putem privatnih poruka.
Ako mi planirate ostvati reputaciju, bilo pozitivnu ili negativnu sa pitanjem ili negodovanjem, uradite to ali me obavjestite putem poruke jer u 99% slucajeva to ne vidim...










191
poruka na forumu
31 370



post # 7 | 07.08.2013 , 11:45 PM

Evo sta je meni prikazano kad izaberem Request Money!! izabrao sam da sam iz Bosne inace u BIH je dozvoljen paypal 2o1o cini mi se !


Fajlovi: 4676917.jpg (90.5 Kb)










3239
poruka na forumu
372 2298



post # 8 | 07.08.2013 , 11:56 PM

Quote (IgorPhotography)
Ed05, jel citas ti! Ono sto sam ja postavio je s njihove stranice, zasto nagadjate? Jel znas engleski, uostalom i ako ga ne znas, radi google prevoditelj!


Ne bitno je sta pise cinjenica je da oni vide odakle se pristupa i odakle je napravljen nalog i ubrzo blokiraju isti, znam X ljudi kojima je blokiran nalog i sva sredstva na njemu a neki su jos i verifikovali sa karticama iz druge drzave.

Quote (DaYwAlKeR)
Evo sta je meni prikazano kad izaberem Request Money!! izabrao sam da sam iz Bosne inace u BIH je dozvoljen paypal 2o1o cini mi se !


znaci da ne mozes da primas pare na paypal...


Poruku je menjao/la Davor - Sreda, 07.08.2013, 11:59 PM

Geek Perspective - tech news and reviews from Geeks point of view









978
poruka na forumu
107 1318



post # 9 | 07.08.2013 , 11:57 PM

Jesi li isao na Request Money, ne treba to da radis, neka ti neko uplati pare i trebale bi da legnu?

Na vlastitu incijativu sam banovan ali vratio sam se...
Ako vas nesto zanima, obratite mi se putem privatnih poruka.
Ako mi planirate ostvati reputaciju, bilo pozitivnu ili negativnu sa pitanjem ili negodovanjem, uradite to ali me obavjestite putem poruke jer u 99% slucajeva to ne vidim...










191
poruka na forumu
31 370



post # 10 | 08.08.2013 , 0:03 AM

Quote (IgorPhotography)
Jesi li isao na Request Money, ne treba to da radis, neka ti neko uplati pare i trebale bi da legnu?
Da isao sam Request MoneY, valjda ce mi ovaj iz Qatara sutra poslati  nesto  pa cu da javim je li moze ili ne









Ljuti oblak
324
poruka na forumu
60 671



post # 11 | 08.08.2013 , 3:14 AM

IgorPhotography, ja imam pay pal racun i probao sam to sto ti mastas i ne ide. Engleski znam perfekt. Ne obracaj mi se nikada u tom kontekstu jer me ne poznajes, nevaspitanje zadrzi kod kuce. DaYwAlKeR, Pay pal sluzi za placanje preko neta,ako zelis da ti legnu pare na racun otvori devizni racun i tu primaj novac i povezi ga sa pay palom.


Poruku je menjao/la Ed05 - Cetvrtak, 08.08.2013, 3:20 AM

ED0 5










978
poruka na forumu
107 1318



post # 12 | 08.08.2013 , 9:22 AM

Drug moj, ja kad sam imao Pay Pal ti si ga samo mogao sanjat...
Uostalom, ja ne mastam, to pise na njihovom sajtu na TOS-u samo treba doci do tog dijela!

Na vlastitu incijativu sam banovan ali vratio sam se...
Ako vas nesto zanima, obratite mi se putem privatnih poruka.
Ako mi planirate ostvati reputaciju, bilo pozitivnu ili negativnu sa pitanjem ili negodovanjem, uradite to ali me obavjestite putem poruke jer u 99% slucajeva to ne vidim...










191
poruka na forumu
31 370



post # 13 | 08.08.2013 , 11:47 AM

Quote (IgorPhotography)
to pise na njihovom sajtu na TOS-u samo treba doci do tog dijela!

Nasao sam i ja na njihovom sajtu  to  da pise :)


Fajlovi: 6593932.jpg (77.5 Kb)

Poruku je menjao/la DaYwAlKeR - Cetvrtak, 08.08.2013, 11:51 AM









Ljuti oblak
324
poruka na forumu
60 671



post # 14 | 08.08.2013 , 4:36 PM

Vidim da moze, mislio sam da ne moze valjda zbog toga sto nisam potvrdio e adresu. Zato sam povezao devizni sa paypalom. Nebitno, dabogda ti leglo milion  cao

ED0 5










3239
poruka na forumu
372 2298



post # 15 | 08.08.2013 , 4:39 PM

Ljudi sve je to ok al ne budimo smesni, da moze tako lako da se otvori nalog samo sa laznim podatcima sto bi uopste neko cekao da mu dodje PP u drzavu kad moze da laze?

Pusti ce oni tebe da primis pare i sta mislis sta ce onda da bude? Ubrzo nakon toga ce da ti blokiraju nalog dok ne potvrdis ( verifikujes ) da si taj za koga se predstavljas.

Ima razloga zasto je Paypal najsigurnija opcija placanja na svetu sto se interneta tice, ko da se niko pre nije setio da laze :)

Znam ljude koji su preko nekoga uspevali da verifikuju naloge sa karticama druge drzave pa ih je opet PP provalio da se transakcije vrse iz Srbije i blokirao im naloge ( sa svim parama na njemu ) dok ne dostave kopiju nekog dokumenta kojim se potvrdjuje da zive tamo gde su naveli.

Googlaj malo pa vidi iskustva ljudi s tom vrstom "muvanja" ima ih dosta :)

Ako nije velika suma ti probaj pa i da pukne briga te al ako su u pitanju neki veci novci moj savet da vidis neke alternative tipa Skrill, Payza itd...


Poruku je menjao/la Davor - Cetvrtak, 08.08.2013, 4:40 PM

Geek Perspective - tech news and reviews from Geeks point of view







Ljuti oblak
324
poruka na forumu
60 671



post # 16 | 08.08.2013 , 5:16 PM

Quote (IgorPhotography)
Drug moj, ja kad sam imao Pay Pal ti si ga samo mogao sanjat...
IgorPhotography
, ako si ti imao pay pal prvi od mene to nema veze jer ti je racun bio prazan ,a ja sam pre mesec dana napravio pay pal nalog i imam pare tamo :) Ne budi bezobrazan.

ED0 5










978
poruka na forumu
107 1318



post # 17 | 09.08.2013 , 8:44 PM

Moj racun prazan, sad bih nesto napisao, al necu da budem kreten, na tome ce i ostat, ne znas me, niti ko s sam, niti cim se bavim, tako da je ta izjava smjesna.

Davor, durze moj, u pravu si za iznjeto, ali pare mogu lec, sad dal se moze ista vise s njima, to ne bih znao :)

Added (09.08.2013, 8:44 PM)
---------------------------------------------
Ovako, napravio novi pay pal, poslao pare i dobio mail da ngm pare primit dok se ne povezem s bankovnim racunom ili karticom. U medju vremenu sam poslao upit njihovoj podrski ali jos uvjek nista, jer na sajtu pise da moze :) Eto problem rijesen...


Na vlastitu incijativu sam banovan ali vratio sam se...
Ako vas nesto zanima, obratite mi se putem privatnih poruka.
Ako mi planirate ostvati reputaciju, bilo pozitivnu ili negativnu sa pitanjem ili negodovanjem, uradite to ali me obavjestite putem poruke jer u 99% slucajeva to ne vidim...




Forum » Internet » Internet konekcije i klijenti » PayPal Pomoc (HeLP!)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: