Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: Infinity  
Forum » Internet » Internet konekcije i klijenti » Nova internet zarada preko referral 100 % sigurno
Nova internet zarada preko referral 100 % sigurno






5
poruka na forumu
0 0



post # 1 | 04.09.2014 , 12:27 PM

Prije nekoliko dana sam pronasao zanimljiv sajt , na kome dobijete vas referral link i vi ga saljete drugim ljudima, mislio sam da je neka prevara ali eto probah i nabavio sam oko 27 ljudi i zaradio 6.75 $ , nakon toga stavio sam isplatu na moj paypal racun misleci da je ovo jos jedna prevara u nizu ali sjutradan pare legle na racun    Tako za sve oni koji su zainteresovani neka urade sledece stvari : 
1 . Registrujte se preko ovog linka :  http://supernovaox.com/index.php?ref=deco20
2. Nakon sto udjete u link kliknite ''PE Join''
3. Ispunite sve potrebne stavke ( username,password)
4. Nakon sto ste to ispunili otidjite na vas e mail i pogledajte mail koji ste primili
5. Nakon sto ste ga otvorili dobicete kod, taj kod kopirajte, i ulogujte se na sajt , nakon sto se ulogujte trazice vam da ukucate taj kod i vi ga zamo ''zalepite'' 

Nakon sto ste ukucali/zalepili kod pritisnite confirm ( ili nesto slicno tome) nakon toga dolje ce vam pisati vas referral link i pocnite VI da saljete vasim prijateljima
Od svakog zaradjujete po 0.25 $ 



Nadam se da sam vam dobro objasnio, ako ima nekih problema javite 

deco20







Acta NoN Verba / Djela ne riječi.
7673
poruka na forumu
1498 10468



post # 2 | 04.09.2014 , 1:12 PM

Nikad vala u ove gluposti nisam vjerovao.

http://www.extracafe.rs/avatar/22/679664.jpg
http://www.extracafe.rs/avatar/87/050459.jpg

My Father was always in a good spirits,
he loved Football. It makes me a bit
sad because if he could enjoy seeing
me now, what I have achivet, that
would be a hight in his life.

BUT I AM SURE THAT
HE WATCHES OVER ME
FROM ABOVE.

CRISTIANO RONALDO ➐










3239
poruka na forumu
372 2298



post # 3 | 04.09.2014 , 3:40 PM

Nema nikakvog razloga ni potrebe da jedna firma koja planira da bude PPC mreza ubuducnosti pocinje i stvara sebi reputaciju kao PTC, sto vise ni jedna imalo ozbiljna PPC firma ne bi dozvolila sebi da je povezuju sa PTC mrezama. :)

Takodje nema smisla u referalima ako ce da bude PPC, PPC mreze ne prave profit od referala samim tim prica nema logike.

Da stvari budu jos gore ovde se bukvalno samo skupljaju referali nema cak ni kliktanja na reklame samo referali pa ovo nije cak ni PTC mreza vec vise lici semu da se dodje do email adresa i stvori spam marketing (velike kolicine pravih mail adresa imaju velike cene i lako se prodaju po par puta). Mislim cak i kod PTC mreza ima neka nazovi je radnja tipa kliknes na reklamu, gledas je 30 sec, mreza zaradi od toga 0.15c a tebi da 0.01 ali ovde samo imas referale ispada da dele ljudi novac bez ikakvih uslova posto su dobre duse. :)


Poruku je menjao/la Davor - Cetvrtak, 04.09.2014, 3:46 PM

Geek Perspective - tech news and reviews from Geeks point of view









1
poruka na forumu
0 0



post # 4 | 23.02.2015 , 2:24 PM

Malo više teksta ali definitivno vredi izdvojiti vreme.

Našla sam ovo na jednoj news grupi i odlučila da isprobam. Pre par nedelja, pretraživala sam newsgrupe i naišla sam na članak slican ovome u kojem je pisalo da možete zaraditi hiljade dinara u samo par nedelja sa samo malim ulogom od 300 din. Pomislila sam, “Da baš, ovo mora da je prevara.” No kao većina nas, bila sam znatiželjna, pa sam nastavila sa čitanjem.

Kako god, pisalo je da pošaljete 50 din svakoj od 6 imena i adresa koje su bile u tom članku. Zatim stavite svoje ime i adresu na kraj popisa na 6., te pošaljete taj članak na što više newsgrupa (Forumi, društvene mreže, bla bla, ima ih na hiljade). Nema kvake, to je to. Pa sam nakon malo razmišljanja odlučila da probam. Mislila sam “Šta imam da izgubim osim 6 markica i 300 din, zar ne?” Toliko puknem na paklu cigara ili lak za nokte pa ni ne znam gde su pre otišle. Zatim sam ulozila tih bednih 300 din i pogodite šta? U roku od 7 dana, poceo sam dobijati novac postom! Bio sam zaprepašćen! Pomislio sam da će se tim biti ubrzo gotovo, ali novac je neprestano pristizao. U prvoj nedelji, zaradila sam oko 900 din. U drugoj nedelji  zaradila sam oko 8 000 din a novac jos pristize. To sve sigurno vredi 300 din, i 6 markica!
Sada cu Vam reći na kom principu ovo radi i jos vaznije, ZAŠTO radi… Osim toga, pobrinite se da imate kopiju ovog clanka SADA, tako da biste mogli proveravati neke informacije usput. Ako tačno pratite uputstva zarađivaćete više novca nego sto ste ikada mogli radeći nešto tako lako!
VAZNO: Legalno je i stvarno funkcioniše. Ovaj program ostaje uspešan radi ISKRENOSTI I POŠTENJA učesnika. Molimo Vas nastavite njegov uspeh pazljivo prateci i postujuci uputstva. Sada cete postati deo Poštanskog poslovanja. O ovom poslu Vaš proizvod nije čvrst i opipljiv, on je usluga. Vi ste u poslu razvijanja Poštanskih lista. Mnogo udruzenja rado plaća velike svote novca za kvalitetne liste. No ipak, novac od tih lista je sekundaran prihodu koji se zaradi od ljudi kao što ste Vi i ja koji traze da ih se uključi u tu listu.

Ovo su 4 koraka do sigurnog uspeha:

KORAK 1: Nabavite 6 odvojenih papirica i napišite sledeće na svaki papiric: “Molim Vas, stavite me na Vašu poštansku listu.” ili na engleskom “PLEASE PUT ME ON YOUR MAILING LIST”, zavisi kome i gde šaljete. Sada uzmite 6 novčanica od 50 din i stavite JEDNU u SVAKI od 6 papirica tako da se novčanica ne može videti kroz kovertu (radi sprečavanja krađe). Zatim, stavite jedan papirić u svaku od 6 koverti i zatvorite ih. Sada biste trebali imati 6 zatvorenih koverti, svaku sa papiricem na kojem je iznad napisana fraza, i novcanicu od 50 din. Ono sto Vi radite je da činite uslugu. Ovo je provereno legalno. Vi zahtevate zakonitu uslugu i plaćate je. Kao većina nas, bio sam pomalo skeptičan i pomalo zabrinut o legalnim pogledima svega toga. Pa sam i proverio sa U.S. Post Office (1-800-725-2161) i potvrdili su mi da je to zaista legalno. Ako ste sumnjičavi u vezi ovoga, pogledajte Title 18 Sec. 1302 & 1341 of the Postal lottery zakona.
Pošaljite tih 6 koverti na sledece adrese:

1.) Dioisi Rudolf, Vojvodanska 176, 21213 Zmajevo, Srbija

2.) Atila Lukac, Kotorska 98, 21000 Novi Sad, Srbija

3.) Vladimir Markovic, Svetog Serafima Sarovskog 3 / 2, 11273 Batajnica, Srbija

4.) Igor Randjelovic, Koste Abrasevica 4/21, 26000 Pancevo, Srbija

5.) Ignjatovic Inira,Stevana Sremca 16/1,34300 Arandjelovac, Srbija

6.) Jovana Simic, Bulevar Vojvode Mišića 12/2,11031 Beograd , Srbija

KORAK 2 :Sada izaberite ime pod 1 sa liste koju vidite iznad i obrišite ga sa liste, pomerite ostala imena prema gore za jedno mesto (6 postaje 5, 5 postaje 4, itd…) i dodajte SVOJE ime pod brojem 6 na listi.

KORAK 3: Sada, posaljite svoj prepravljeni članak (sa Vašim imenom i adresom na listi) na bar 50 newsgrupa, to može svako (Mislim da ima priblizno 24,000 grupa). Što ih vise pošaljete, više ljudi će videti i više novca se zarađuje) Imajte kopije ovih koraka za sebe i, kad god Vam zatreba novac, prođite sve ponovo, i ponovo. ZAPAMTITE da ovaj NAČIN ZARADE ostaje uspešan radi ISKRENOSTI I POŠTENJA učesnika i njihove pažljive posvećenosti uslovima. Uzmite to ovako: Ako ste pošteni, program će se nastaviti i novac koji dobijaju mnogi drugi doći će i do Vas. Vaše ime ce se pomerati na listi geometrijski, pa kada Vaše ime dođe do 1. pozicije dobijaćete hiljade dinara u kešu! Kakva prilika za samo 300 din (50 din za svakog od 6 osoba napisanih na listi). Pošaljite ih sada, dodajte svoje ime na listu i Vi ste u poslu!

KORAK 4: UPUTSTVA ZA KAKO POSLATI NA NEWSGRUPU:
Ne ponovo pisati ovo celo pismo da bi ste ga poslali. Jedino šta se menja je lista gde dodajete sebe, ostalo copy/paste. Sad pretražite što više grupa (on-line forume, oglasne table, chat stranice, rasprave…) Cilj Vam je da što više ljudi pročita članak.

To je to! Sve što treba je otići na razne newsgrupe i poslati članak, kad Vam uđe u štos, trebaće Vam oko 10 sekundi za svaku newsgrupu. ZAPAMTITE, U ŠTO VIŠE NEWSGRUPA POSALJETE, VIŠE ĆETE NOVACA ZARADITI! To je sve!

EVO KAKO 300 DINARA POSTANE NEKOLIKO HILJADA!! Od 50 pošiljaka (ovog teksta, ne koverata :) ), recimo da dobijete samo 5 odgovora (vrlo redak primer). Zaradili ste 250 din sa svojim imenom na 6 mestu na pismu. Sada, svaki od tih 5 osoba koji su Vam poslali 50 din pošalju isto na bar 50 50 lokacija na netu ili bilo gde, svaki sa Vašim imenom 5 i samo 5 osoba odgovori na originalnih 5, to je jos 1 250 din za Vas. Sada svaki od tih 25 pošalje sa Vašim imenom na 4 i samo 5 odgovora svaki, dobijacete prihod od 6 250 din! Sada, se tih 125 osoba okreće i pošalje opet samo 50 sa Vasim imenom na 3 i dobiju samo 5 odgovora svaki, dobijaćete prihod od 31 250 din! Ovaj princip se nastavlja… Kada ste na 2. mestu na listi zaradite 156 250 din, i na kraju kad se završi krug, zarada je 781 250 din! Ovo je sve naravno matematički proračun gde je uzeto da će se samo 5 ljudi odazvati pri svakom slanju, a uvek bude više.

Kada Vaše ime vise nije na listi, samo uzmete poslednju pošiljku u newsgrupi, i jos jednom pošaljete 300 din imenima na listi, stavljajući svoje ime ponovno na broj 6. Te ponovno počnete slati pošiljke na newsgrupe. Stvar koju treba zapamtiti je da se hiljade ljudi spaja na internet i čita članke svakog dana baš kao i Vi sada. Pa, da li sebi možete priuštiti 300 din i videti da li stvarno deluje? Sami odlučite. Ljudi su govorili, “Šta ako je plan izigran niko Vam ne pošalje novac?” Pa šta? Koje su šanse da se to dogodi kada postoji mnogo novih, poštenih korisnika i poštenih ljudi koji se priključuju internetu i newsgrupama svakog dana i žele da zarade na ovaj način? Tržište je neograničeno a što je najbolje, sve je čisto i sistem sam sebe održava.

1. PRODAJETE PROIZVOD, ČIJA PROIZVODNJA VAS NIŠTA NE KOŠTA!

2. PRODAJETE PROIZVOD, ČIJI TRANSPORT VAS NIŠTA NE KOŠTA!

3. PRODAJETE PROIZVOD ČIJA REKLAMA VAS NISTA NE KOŠTA!

4. KORISTITE SNAGU INTERNETA I MULTI-LEVEL MARKETINGA!

5. VAŠ JEDINI IZDATAK OSIM POČETNE INVESTICIJE 300dinara JE VAŠE VREME!

6. SAV PRIJEM JE VAŠA ČISTA ZARADA!

Zelim Vam uspeh i zaradu mnogo novca… :)


Forum » Internet » Internet konekcije i klijenti » Nova internet zarada preko referral 100 % sigurno
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: