Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: Infinity  
Forum » Internet » Internet konekcije i klijenti » Hitno ko zna (Potrebna informacija)
Hitno ko zna






159
poruka na forumu
12 117



post # 1 | 28.03.2011 , 11:15 PM

Dali neko moze da mi kaze kako mogu da promenim IP adresu , znaci kad odem na isti sajt da mi bude druga IP adresa...i dal neko zna kako funkcionise ip changer program... treba mi informacija hitno.








3239
poruka na forumu
372 2298



post # 2 | 28.03.2011 , 11:27 PM

Ako je dinamicka ip adresa samo restartuj ruter (adsl kao najpopularnija kod nas) a ako je staticka (najbolji primer je wireless) ne mozes da promenis nikako. To ti najlaksi nacin bez komplikovanja sa ip changerom smile

Geek Perspective - tech news and reviews from Geeks point of view









59
poruka na forumu
4 12



post # 3 | 25.04.2011 , 11:35 PM

e tAKo Mozes da sE zEznes
Ja sam menjao IP i otisao mi IP zauvek posle mi net nije radio biggrin OzB brAte koji Ti Je Modem A Ko je roZe onaj onda ce ti radiTi ako jE onaj beli sa IPTV onda nece

BuM I ProBudih SE mrTav











3239
poruka na forumu
372 2298



post # 4 | 25.04.2011 , 11:45 PM

Quote (Smith-Wesson96)
e tAKo Mozes da sE zEznes
Ja sam menjao IP i otisao mi IP zauvek posle mi net nije radio biggrin OzB brAte koji Ti Je Modem A Ko je roZe onaj onda ce ti radiTi ako jE onaj beli sa IPTV onda nece

ajme care niko nije ni spominjao IPTV a i ne gleda se to po boji modema smile


Geek Perspective - tech news and reviews from Geeks point of view









59
poruka na forumu
4 12



post # 5 | 26.04.2011 , 0:43 AM

BrAte OndA IzVini JA sAm sAmo HtEo Da POMOGNem alI ako NiSAm U Pravu OnDa OK.Ja Znam tO Iz iSkustva xD

BuM I ProBudih SE mrTav





Forum » Internet » Internet konekcije i klijenti » Hitno ko zna (Potrebna informacija)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: