Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: Infinity  
Forum » Internet » Internet konekcije i klijenti » Nece mi radi internet bre! help!?
Nece mi radi internet bre! help!?






2670
poruka na forumu
288 3086



post # 1 | 04.07.2011 , 5:48 PM

Problem je jednostavan,ali resenje je predpostavljam komplikovano... Ovako idam wirless net i predplacen sam na jednog net prowajdera oni koji su iz ks-a culi su za "Digital ilusion" e njih ja koristim ..Ovako povezem se ja sa njima ukucam username i sifru i ono se sve lepo poveze, ali nista nece da ucita gde god da odem izadje mi da stranica nije dostupna .... probao sam sa mozilom,explorerom i chromom nigde nece da ocita ni jednu stranicu, primetio sam da mi je i skajp siv nece da se konektuje...nzm sta mu je pre je radilo sve ok. zwao sam owe iz ilusiona kazu da je kod njih swe u redu, i da je problem do mene nzm.koj mu je signal imam odlican 36db ...prowerawao sam i firewall swe je u redu nista nije blokirano wezano za net ili sl. jel zna neko sta mu je? ewo sad bas kucam owo preko fona! aj pomagajte ako znate! :>











2332
poruka na forumu
1535 10625



post # 2 | 04.07.2011 , 5:53 PM

Probaj ubacivanjem IP adrese tvoj rutera u Web browser.Na Primer moj je:192.168.1.254 i tako se ukljucim u moj ruter preko web browser i prelistam sta je sve aktivno wink











2670
poruka na forumu
288 3086



post # 3 | 04.07.2011 , 7:58 PM

Ruter, pa nemam ja ruter, ako je to ono sto ja mislim da jeste.ja imam wi fi antenu koja je na krovu powezana sa net karticom koja je u kucistu zakacena na maticnoj... a kako da vidim svoju ip adresu, ima ona fora da se klikne desnim klikom na status konekcije pa proporcije i onda da se zameni ip to sam pre radio dok mi hvatalo neku free mrezu nije moglo da mi naje ip.i onda ja izlupetam neke brojewe i tako se konektuje...medjutim sad samo nadje ip,tj. prikaze ne moram ja da ubacam... nzm koj mu je, fora je juce sam koristio jedan drugi nalog za net od istog prowajdera samo drugo krisnicko i radilo je,ali sa mojim nalogom nece.tj konektuje se ali nece nistata da ucita.uzas!




Evo sad kao hoce da radi net... A ceo dan nije hteo, a sutra znam da ce ponovo da me zeza!


Poruku je menjao/la MolderFBI - Ponedeljak, 04.07.2011, 10:03 PM











2332
poruka na forumu
1535 10625



post # 4 | 06.07.2011 , 6:02 PM

epa onda nemam pojma sad srry











33
poruka na forumu
0 25



post # 5 | 16.07.2011 , 11:26 PM

Vidi jesi ukljucio modem u struju! :P Salim se , moze biti jednostavan problem a da na njega nisi ni posumljao! biggrin

CoMiX tHe GaMeR









52
poruka na forumu
2 0



post # 6 | 18.07.2011 , 0:33 AM

Mislim da ti se net pokvario (sjebo) xD biggrin





Forum » Internet » Internet konekcije i klijenti » Nece mi radi internet bre! help!?
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: