Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: Infinity  
Forum » Internet » Internet konekcije i klijenti » Yahoo problem
Yahoo problem






978
poruka na forumu
107 1318



post # 1 | 08.10.2011 , 5:57 PM

Naime u poslednje vrijeme mi dolazi ovaj mail

a kada kliknem na to click here to renew
otvori mi ovo:


Jel zna neko je li to kakva zamka ili sta???


Fajlovi: 8846469.png (19.5 Kb) · 9342574.png (111.6 Kb)
Na vlastitu incijativu sam banovan ali vratio sam se...
Ako vas nesto zanima, obratite mi se putem privatnih poruka.
Ako mi planirate ostvati reputaciju, bilo pozitivnu ili negativnu sa pitanjem ili negodovanjem, uradite to ali me obavjestite putem poruke jer u 99% slucajeva to ne vidim...










1320
poruka na forumu
133 2344



post # 2 | 08.10.2011 , 6:18 PM

nesto kao da ti je nalog istekao... da trebas da produzis,pise ako ne produzis da je moguce da ga uklone..e sad dali je to zamka ili nije nzm... meni se cini da nije..








978
poruka na forumu
107 1318



post # 3 | 08.10.2011 , 10:09 PM

construtoresfc.com.ar tako pocinje adresa na drugoj slici i to mi je previse sumnjivo...

Na vlastitu incijativu sam banovan ali vratio sam se...
Ako vas nesto zanima, obratite mi se putem privatnih poruka.
Ako mi planirate ostvati reputaciju, bilo pozitivnu ili negativnu sa pitanjem ili negodovanjem, uradite to ali me obavjestite putem poruke jer u 99% slucajeva to ne vidim...










3362
poruka na forumu
80 604



post # 4 | 08.10.2011 , 10:24 PM

igortehno, ...isto se prezivamo tongue ali se meni lepse rimuje biggrin

kako instalirati igru kako krekovati pc igru kako postaviti sliku na profil









1320
poruka na forumu
133 2344



post # 5 | 08.10.2011 , 10:51 PM

Quote (igortehno)
construtoresfc.com.ar tako pocinje adresa na drugoj slici i to mi je previse sumnjivo...

Zo je sajt nekog fudbalskog kluba..al neznam kakve to veze ima...ova druga slika nema nikakve veze sa prvom... :/ u prvoj govori da je yahoo nalog istekao...Moras ga valjda obnoviti ili ce biti obrisan... A u drugoj je kao da ti salju neku reklamu...to je uobicajeno...zato mi nista nije jasno... xD








978
poruka na forumu
107 1318



post # 6 | 08.10.2011 , 11:04 PM

Quote (Radovan_RSK)
Zo je sajt nekog fudbalskog kluba..al neznam kakve to veze ima...ova druga slika nema nikakve veze sa prvom... :/ u prvoj govori da je yahoo nalog istekao...Moras ga valjda obnoviti ili ce biti obrisan... A u drugoj je kao da ti salju neku reklamu...to je uobicajeno...zato mi nista nije jasno... xD

Druga je nacin izgleda da mi uzmu podatke od logovanja (postoji i termin za to al zaboravio sam kako se zove) tako da neka ovo bude upozorenje za sve korisnike Yahoo... pokusao sam da udjem u trag i poslano je sam preko 50 rezlicitih adresa, dakle spam, al je zanimljivo kako je usao u inbox a ne u spam surprised jer Yahoo je po tom pitanju mnogo dobar...

Na vlastitu incijativu sam banovan ali vratio sam se...
Ako vas nesto zanima, obratite mi se putem privatnih poruka.
Ako mi planirate ostvati reputaciju, bilo pozitivnu ili negativnu sa pitanjem ili negodovanjem, uradite to ali me obavjestite putem poruke jer u 99% slucajeva to ne vidim...




Forum » Internet » Internet konekcije i klijenti » Yahoo problem
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: