Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: Infinity  
Forum » Internet » Internet konekcije i klijenti » Vas wirrless internet provajder, Vi koji koristite wi-fi... (Iskustva, problemi, placanje i sl.)
Vas wirrless internet provajder, Vi koji koristite wi-fi...






2670
poruka na forumu
288 3086



post # 1 | 06.02.2012 , 1:53 PM

Konkretno, posto se ja mucim sa wirrless net prowajderima i stalno svadjam sa njima, pa me zanima kako se zovu Vasi wirrless provajderi, i kakva su vasa iskustva sa njima. . . .
-------
Evo ja cu prvi:
wi-fi mrezu koristim vec 3god. mozda i vise. . .
dugo sam se predplacivao na provajdera pod imenom
-DONET, skoro 2god. ali sam ih promenio, jer su uzasno ne-ozbiljni, ne-profesionalni i ne-odgovorni. . . sto se tice interneta, onako nisu losi, srednje zalosno. . .ali sto se tice placanja uzasni su, uwek sam redowno placao cak i po 10dana ranije, ali oni mi nikad nisu na vreme produzili net, vec uvek od 3do10dana nakon sto mi istekne net, i to ih zowem po ljiljadu puta da mi produze, takodje ako napr. uplatim desetog a oni mi produze sedamnaestog i sad umesto da mi racunaju od 17-tog pa narednih 30dana da imam net, ne oni mi od 10-tog racunaju bez obzira sto su mi net pustili tek 17. . i tako svakog meseca, a kada je neki problem na mrezi ili kada ih zowem da mi produze net, onda obavezno mi daju drugi broj, pa taj drugi broj mi daje treci broj da pozowem, treci br. daje cetwrti ,a cetwrti obavezno kaze pozowi za 15min, narawno kada pozz., za 15min oni mi odbijaju poziw i na kraju budu ne-dostupni, i tako swakog meseca mi pojedu po nekoliko dana. . zato sam ih i promenio. e sada koristim:
-DIGITAL ILLUSION, ali oni ispadose jos gori od doneta,jednog dana imam net sledeca 2,3 dana vec nemam,pa opet jedan dan imam pa naredna nekoliko nemam, kad god ih pozowem oni uwek kazu da imaju kwar na mrezi, a ja sizim,ali za razliku od doneta, posweceni su korisnicima, kad god sam zwao uwek su mi uzwratili poziw da mi kazu kada ce proraditi net i nikad mi nisu odbili poziv, al sta wredi kad vise nemam, nego sto imam net inace kad imam net , super radi!
sad planiram da predjem na
-BIGNET, jel ima neko iskustva sa njima?











3239
poruka na forumu
372 2298



post # 2 | 06.02.2012 , 1:58 PM

ja koristim Sowireless i nemam jednu zamerku odlicni 4 Mb za 1500 din, signal uvek odlican osim ako je bas neko gadno nevreme al i onda ga ima samo zapucava...

tolerisu i do 10-15 dana ako okasni racun ( sto je isto odlicno ).. :)

Pre sam koristio adsl i bio je krs u poredjenju s ovim znaci ja sam prezadovoljan :D

Geek Perspective - tech news and reviews from Geeks point of view









2670
poruka na forumu
288 3086



post # 3 | 07.02.2012 , 1:43 AM

Quote (Davor)
Davor

Blagooooo tebiiiiiiiiiiiiii :(((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((((9 Smrc











1
poruka na forumu
0 0



post # 4 | 29.03.2012 , 6:22 PM

Imam wifi intex usb wireless lt-ulc19 i neznam kako to funkcioniše i kako da rukujem njime. Posto program nesto neradi?








3
poruka na forumu
0 0



post # 5 | 28.05.2012 , 2:35 PM

Ja imam problem...ako moze neko da mi pomogne, podigla sam juce sistem, vistu i sada imam problem sa wirrless-om, imam svoj ADSL, ali posto koristim lap top prakticnije mi je da ne vucem kablove...e sada meni komp pokazuje mreze koje su dostupne i one koje nisu zakljucane konektujem se na njih preko wirrlessa, a na moju ne mogu angry2 ....polude vise...ako neko moze da mi pomogne...molila bih...hvala :( . please

Za srecu je potrebno vrlo malo....









765
poruka na forumu
88 1029



post # 6 | 28.05.2012 , 4:31 PM

Quote (jagodicabobica3)
Ja imam problem...ako moze neko da mi pomogne, podigla sam juce sistem, vistu i sada imam problem sa wirrless-om, imam svoj ADSL, ali posto koristim lap top prakticnije mi je da ne vucem kablove...e sada meni komp pokazuje mreze koje su dostupne i one koje nisu zakljucane konektujem se na njih preko wirrlessa, a na moju ne mogu ....polude vise...ako neko moze da mi pomogne...molila bih...hvala .

Moj topli savjet svima je da ne instaliraju nikada vistu tj. da je ne koriste

Freelance Webdesigner // contact: info@belminbedak.me







I like playing with BooBs :P
83
poruka na forumu
7 76



post # 7 | 28.05.2012 , 5:31 PM

Quote (belmo996)
Moj topli savjet svima je da ne instaliraju nikada vistu tj. da je ne koriste


Slazem se u potpunosti!!








136
poruka na forumu
6 79



post # 8 | 28.05.2012 , 10:50 PM

Quote (Roki97)
Ja imam problem...ako moze neko da mi pomogne, podigla sam juce sistem, vistu i sada imam problem sa wirrless-om, imam svoj ADSL, ali posto koristim lap top prakticnije mi je da ne vucem kablove...e sada meni komp pokazuje mreze koje su dostupne i one koje nisu zakljucane konektujem se na njih preko wirrlessa, a na moju ne mogu ....polude vise...ako neko moze da mi pomogne...molila bih...hvala .


ehhh zene...instaliraju vistu jer im je lepsaaa i sarenijaaa....instaliraj xp...imas verzije koje su lepe kao vista i neces imati problema :D








295
poruka na forumu
19 198



post # 9 | 29.05.2012 , 0:35 AM

komsijin wi fi je zakon :D :D :D











1176
poruka na forumu
102 1216



post # 10 | 29.05.2012 , 0:45 AM

Koristim wireless od komsije sa njegovog sbb-ovog rutera i zadovoljan sam. :D

Nije nase ono sto nam je sudjeno.Nego ono za sta se izborimo....









3
poruka na forumu
0 0



post # 11 | 30.05.2012 , 6:43 PM

Quote (alienhunter)
ehhh zene...

Nije zato sto sam zensko ja sam kupila lap top sa vistom i dobila program uz njega, a prijatelj mi je instalirao 7 i od tada pocinju moji problemi....elem, ja nemam problem sa vistom vec moj komp ne prepoznaje samo moj ADSL PREKO WI-FI, pitala sam za pomoc, ali sada neka hvala!
Nacicu vec sama resenje...eto ja zena...isceprkacu sama kao i sve do sada....
ko mi je kriv kada trazim pomoc ovde
EX MUSKARCIII angry2

Za srecu je potrebno vrlo malo....









373
poruka na forumu
11 216



post # 12 | 06.06.2012 , 5:58 PM

ADSL zadovoljan sam za sada :) :)

Jesen stiže, dunjo moja, ja i dalje štrebam..









2992
poruka na forumu
1796 7915



post # 13 | 11.08.2012 , 5:59 AM

Koristim SurFree, nisam bas zadovoljan, cesto ima neki prekini i kvarovi koji mogu da potraju i vise od nedelja dana.
Dowload i upload je veoma spor, a isto tako imam mnogo veliki ping.


Forum » Internet » Internet konekcije i klijenti » Vas wirrless internet provajder, Vi koji koristite wi-fi... (Iskustva, problemi, placanje i sl.)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: