Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: Infinity  
Forum » Internet » Internet konekcije i klijenti » Savet,Pomoc (.)
Savet,Pomoc






58
poruka na forumu
3 56



post # 1 | 23.02.2012 , 8:36 PM

zeleo bih da kupim ovo http://www.kupindo.com/Antene....r-cena-
ali neznam da li cu to moci prikljuciti kod mene..jer imam wireless prikljucen na router..router je Tp-link wireless ap client router TL-WR543G sad neznam kako se to prikljucuje i dali ce to moci kod mene..savet? Hvala :)








21
poruka na forumu
0 0



post # 2 | 05.03.2012 , 11:01 PM

To sto zelis da kupis je jako dobra stvar i kvalitetna al sve na konto toga kakav je tebi trenutni kvalitet signala i decibelaza antene , hocu reci da li uopste i imas potrebe za tim ? Po meni je 13 Db-a malo al doduse sve zavisi i od servera tvog wifi provajdera ..






. . .
883
poruka na forumu
407 REP OFF



post # 3 | 05.03.2012 , 11:37 PM

Dares994, ti ovu antenu lepo prikljucis u Tp-Link ruter. Posle UTP kablom siri dalje. Sta ti predstavlja problem?

. . .









834
poruka na forumu
212 1454



post # 4 | 06.03.2012 , 0:22 AM

nisam bas neki strucnjak,ali da pokusam da pomognem,mada bi mi koristilo vise informacija...ova antena se spaja koaksijalnim kablom,i ako se ne varam mislim da morala da se izvadi antena iz rutera da bi mogao da se ukopca...znaci nije bas jednostano


Poruku je menjao/la vuk-samotnjak - Utorak, 06.03.2012, 0:46 AM








21
poruka na forumu
0 0



post # 5 | 06.03.2012 , 1:55 AM

@Dzeri UTPom on nek posle odradjuje od masine do rutera , doduse zavisi i koji rezim koristi i za sta i kako (i sta je namerio da odradi) .. Sto se doticne antene tice njemu svakako sa druge strane treba bnc konektor zbog rutera .. Tako da , druga strana (do antene) i nema neku ulogu .. Kao sto rekoh , jedino pitanje je , da li mu je uopste i potrebna s obzirom da jos nije rekao konkretnije namere ..
@vuk-samotnjak Tako je , jedino su bitni konektori (sa ruterove strane BNC) a sa antenske strane nije toliko bitno,moze biti i direktno spojena a to se jos proveri i pita.. To kazem , zavisi kakve su namere sa ruterom .. Pa nije bas ni previse komplikovano to , rutina je to..


Forum » Internet » Internet konekcije i klijenti » Savet,Pomoc (.)
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: