Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Forum moderator: Infinity  
Forum » Internet » Internet konekcije i klijenti » Internet zarada (POMOC!?)
Internet zarada






18
poruka na forumu
0 0



post # 21 | 14.01.2014 , 5:41 PM

Mozete zaraditi na internetu jako puno novca! Garantujem vam!
Dacu vam sajt na kome cete videti sta vam najuspesniji ljudi i najbogatiji u svetu predlazu cime da se bavite! I imate mogucnost tim poslom da se bavite od sada! Sajt je :  http://stiforprs.blogspot.com

Pozdrav!

Added (14.01.2014, 4:41 PM)
---------------------------------------------
http://stiforprs.blogspot.com/ Pogledajte na ovom sajtu kako mozete zaraditi! Bice vam jasno da je moguce zaraditi ogroman novac ako se bavite pravim poslom, a ne kliktanjem reklama i tako tim glupostima..



Fajlovi: 3167647.jpg (206.5 Kb)








3239
poruka na forumu
372 2298



post # 22 | 14.01.2014 , 5:52 PM

Quote stojicevic93 ()
http://stiforprs.blogspot.com/ Pogledajte na ovom sajtu kako mozete zaraditi! Bice vam jasno da je moguce zaraditi ogroman novac ako se bavite pravim poslom, a ne kliktanjem reklama i tako tim glupostima..


Klikatnje reklama jesu gluposti van svakog razuma ali su bar posteni i plate ta 2-3$ a ovo je scam da ne moze biti veci. :)

Geek Perspective - tech news and reviews from Geeks point of view









18
poruka na forumu
0 0



post # 23 | 16.01.2014 , 4:47 PM

Quote Davor ()
Klikatnje reklama jesu gluposti van svakog razuma ali su bar posteni i plate ta 2-3$ a ovo je scam da ne moze biti veci.

Ok, zaradjuj ti tih 2-3$, nemam nista protiv.. lol

Ja radim u kompaniji i zadovoljan sam.. A nebih kliktao za 10$ kao kreten NIKAD.. Jer samo uclanjenjem u ovu kompaniju dobijas 4$.. A da ne pricao o zaradi preko 1, 2 000$ ...
Nikog ne molim da se uclani ni da pogleda o cemu je rec.. Svako za sebe odlucuje da li ce biti uspesan i zaraditi malo veci novac ili ne.. Ko zeli da zaradjuje na reklamama samo neka izvoli.. cao








3239
poruka na forumu
372 2298



post # 24 | 16.01.2014 , 5:31 PM

Ja nisam rekao da radim to nego da su posteni za razliku od tvoje "ozbiljne" kompanije.

Kako svi pricate o nekim ogromnim cifarama i niko da postavi nikakav dokaz o tim silnim zaradama, na svim sajtovima vrtite iste slike kao dokaz, iste klipove uvek isto. :)

Nisi ti video ni 50$ od tih a ne tolike pare o kojima pricas, gde jos ima zarade bez znanja i truda ( samo u MLM-u naravno sve sto treba je da nagovoris nekoga da "kupi" neki paket itd ). :)


Poruku je menjao/la Davor - Cetvrtak, 16.01.2014, 6:46 PM

Geek Perspective - tech news and reviews from Geeks point of view









18
poruka na forumu
0 0



post # 25 | 16.01.2014 , 6:06 PM

Hahaha :D

Vidim da ne znas skoro nista o MLM-u.. Ili pak znas nesto o nekim obicnim piramidalnim zaradama i skupljanjem referala.. Tako da me ni malo ne brine sto mislis da nisam video ni 50$ od kompanije, vec mi je mnogo smesno :D

Posto nisi informisan za kompaniju kakva je vec si samo cuo nesto od drugih onda nemamo sta pricati.. Samo ti misli da nema zarade ot toga i da ja ne zaradjujem.. Cenim tvoje misljenje..

Pozdrav druze.. cao


Poruku je menjao/la stojicevic93 - Cetvrtak, 16.01.2014, 6:07 PM






Želim da pomognem drugima! :)
1
poruka na forumu
0 0



post # 26 | 03.02.2014 , 1:06 AM

a








3239
poruka na forumu
372 2298



post # 27 | 03.02.2014 , 1:25 AM

MrBakisha, sto kazes da je prvi put kada sam upravo procitao potpuno isti ovaj tvoj post na IZF forumu pre nego sto ga je moderator obrisao a tebe banovao. :D

Geek Perspective - tech news and reviews from Geeks point of view









3
poruka na forumu
0 0



post # 28 | 04.02.2014 , 9:35 PM

Quote Davor ()
Nisi ti video ni 50$ od tih a ne tolike pare o kojima pricas, gde jos ima zarade bez znanja i truda ( samo u MLM-u naravno sve sto treba je da nagovoris nekoga da "kupi" neki paket itd )
Nebih da se mesam Davore ismedju vas i stojicevica93, ali MLM je posao a ne samo kupovina nekih paketa!
Dugo sam se bavila MLM-om i bila solidno uspesna, isto tako lepo i zaradjivala, ali to je manje bitno.. Po mojim informacijama koje sam dobila od ljudi koji se jako dugo bave MLM-om i mojim saznanjima Stiforp je za sada 100% korektna kompanija.. Nema ni jednog apsolutno dokaza da ne isplacuju, ali naravno potrebno je da se radi! MLM je posao i zahteva apsolutnu posvecenost istim.

Citala sam vase postove i vidim da je i on malo i vise hvalio kompaniju ali takodje vidim da i ima dokaza.
Nemam nameru da stajem na niciju stranu, samo realno kazem da je to isplativ posao za onoga ko hoce da radi, i iza toga stojim, tu stavljam tacku!

Veliki pozdrav! :)


Poruku je menjao/la maki112 - Utorak, 04.02.2014, 9:36 PM








27
poruka na forumu
0 0



post # 29 | 07.02.2014 , 8:19 AM

nemojte meni nista nuditi, ja umem sam koristim internet i uvek nadjem i informisem se kad me nesto zanima.
evo da decku odgovorim na pitanje, odlican sajt koji pokazuje mnostvo nacina da se koliko toliko zaradi na netu, ima onih u koje treba uloziti (tako sto ce napraviti svoj sajt, privuci ljude zanimljivim sadrzajem i onda od reklama na tom sajtu ima profit) a i onih gde ne moras ni dinara dati, pa ko se kako snadje. ovaj mlm ili kako vec se nigde ne spominje, cak sta vise svuda se savetuje da se ljudi neupustaju u takve avanture i da je u vecini slucaja prevara. nisam mislio komentarisem ali sam isprovociran vrbovanjem i predlaganjem na pp kao da sam ovca.

evo i adresa
http://www.wikihow.com/Make-Money-Online
ali znaci na sajtu su samo objasnjeni nacini kako je sve moguce raditi na netu, nema konkretnih ponuda. ne reklamiram nikoga.

Life is a Bitch. So Fuck it hard.
I lost my mind, but found my soul.








Dusa od coveka :)
397
poruka na forumu
87 414



post # 30 | 13.02.2014 , 8:11 PM

Znaci, da bi ste dobro zaradili na nekom sajtu, trebate imati dobar pristup, marketing menadzera koji ce vam ponuditi tutorijale. Tutorijali su od velike vaznosti za sajt, bilo da se radi o sajtu sa filmovima ili nekom koji je iskljucivo namenjen za razmenu informacija. Ovo da vi budete placani od strane neke osobe koja boravi u inostranstvu, nije dobro. Moze vas posteno nasamariti. Imajte to na umu, i kad upotrebljavate svoju kreditnu karticu isto pravilo vazi.

"Being kind, loving and gentle is true meaning of life."









1
poruka na forumu
0 0



post # 31 | 30.04.2014 , 9:45 PM

Quote klik_klik ()
Da li moze neko da mi kaze kako da zaradim na internetu,da li moze u srbiji?

Zdravo klik_klik.Može da se radi na netu i zarađuje.Sajtovi ptc plaćaju jako malo ispod 0.01 cent,ali ima i onih kojih plaćaju 0.30 dolara.

Added (30.04.2014, 8:45 PM)
---------------------------------------------
Slažem se u vezi MLM kompanija,bitno je šta koja nudi i koliko je ozbiljna.Što se tiče Stiforpa,hm,jesu ok što se tiče isplate.Međutim,ulog od $50 plus $10 mesečno,nije mnogo ali nije ni malo.Šta prodaju?Alate,poput autorespondera,capture pages,znači sve na tacni.Šta je mana?Mana sistema je poveći ulog,jer ako ste došli da zarađujete,zašto platiti neko nešto ,ako taj treba platiti vas jer ga vi rekamirate.Zaradu možete imati ali ste uslovljeni uvođenjem novih članova.Što znači,ako nemate članove,nema ni zarade.Ni u jednom momentu nemate mogućnost da zaradite a da ne uvedete ni jednog člana.Postoji priča da je to moguće,postavlja se pitanje,kada biste zaradili i koliko na taj način.Rekli bi može 2000 dolara,ali za koji period .I koliko ćete novca u pretplati dati dok ne zaradite tih 2000 dolara bez uvođenja članova u sistem.Eto toliko.







Komunikativan,druzeljubiv,zanimljiv
2
poruka na forumu
0 0



post # 32 | 30.05.2014 , 4:50 PM

Zarada na internetu je danas moguca pa i na Balkanu,samo je tuzno sto neki ljudi i dalje misle da nema leba bez motike vec da mogu i sa racunarom zaradti neki novac ali to je njihov problem,uvek ce biti ljudi koji ce razumeti internet mogucnost i krenuti to ozbiljno da rade pa za 5 ili 10 godina,skeptici i neverne tome ce cutati kao zaliveni.

:D


Forum » Internet » Internet konekcije i klijenti » Internet zarada (POMOC!?)
  • Page 2 of 2
  • «
  • 1
  • 2
Search: