Samo registrovani članovi mogu pisati porukice.
[Zatvori]

  • Page 1 of 1
  • 1
Forum moderator: Infinity  
Forum » Internet » Internet konekcije i klijenti » Socijalne mreze ....dobro ili zlo ???
Socijalne mreze ....dobro ili zlo ???






792
poruka na forumu
183 1143



post # 1 | 06.08.2012 , 11:57 PM

Po meni su dobro za one koji se nisu dugo cuju sa nekim prijateljem pa eto da tako stupe u kontakt.Recimo dobre su za reklamiranje za neku firmu,ili neki njihov prozvod i sl da sad ne nabrajam...Ali naravno da imaju i svoje lose strane,tipa iskoristavanja identiteta osoba ,tipa koristenja vasis privatnih slika gdje ko i kako hoce i mnoge druge negativne pojave ... :) ;)

U trgovinama kostima širom SAD-a stoji upozorenje na Batmanovom kostimu ~ Ne omogućava korisniku da leti!










377
poruka na forumu
54 303



post # 2 | 07.08.2012 , 0:23 AM

Ma 95 % je lose...msm pogledajte samo Facebook, djeca koja su 5 i 6 raz. se skidaju da bi dobili je*enih 100 lajkova od kojih nemaju nista u stvarnom zivotu. To je jadno vidjeti :S
Facebook je pun takvih novopecenih k*urvica :)












2462
poruka na forumu
299 2356



post # 3 | 07.08.2012 , 2:16 AM

Društvene mreže su čudo i nešto prelijepo za nekoga ko se zna njima koristiti ! :)








765
poruka na forumu
88 1029



post # 4 | 07.08.2012 , 10:12 AM

Quote (By_The_Way_)
Društvene mreže su čudo i nešto prelijepo za nekoga ko se zna njima koristiti !


gj

Freelance Webdesigner // contact: info@belminbedak.me









2992
poruka na forumu
1796 7915



post # 5 | 11.08.2012 , 5:36 AM

Naravno da socijalne mreze su jako dobra stvar, ali mislim da se treba zabraniti za neke osobe koji neznaju praviljno da ga koriste.


Poruku je menjao/la GHosT_R1DeR - Subota, 11.08.2012, 5:36 AM








792
poruka na forumu
183 1143



post # 6 | 11.08.2012 , 8:44 PM

Ajde po meni dobra stvar :)

U trgovinama kostima širom SAD-a stoji upozorenje na Batmanovom kostimu ~ Ne omogućava korisniku da leti!










42
poruka na forumu
3 21



post # 7 | 30.08.2012 , 9:21 PM

Nekad vidim neku decu od 8 godina ( i manje ) da ceo dan vise na fb-u i igraju one njegove proklete igrice. Gde je igranje u dvorištu ? Šta je sa dečijim parkovima ? Mislim da su društvene mreže ( i internet ) jako promenile ljude.
Ali, nije samo to loša strana. Neka deca ostavljaju prave informacije o njima ( adresa, grad, država, broj telefona, itd. ). I pravo ime je previše, a tek adresa i broj ....
Naravno, postoji još mnogo loših strana. Neka deca se sastaju sa nepoznatim osoba, a dogovore se preko Facebook-a. I šta bude ?

Društvene mreže imaju i dobru stranu. Npr, pronalaženje (prave) ljubavi, "ćaskanje" sa prijateljima ...

Ko zna da koristi društvene mreže na pametan način, može nešto i da dobije od njih.

P.S.

Kada čujem da neko kaže "lajkuj mi status ( komentar, sliku ... )" padne mi mrak na oči. Napaljeni klinci ...








85
poruka na forumu
2 12



post # 8 | 13.09.2012 , 5:28 PM

I dobro i loše. Više loše nego dobro :)








68
poruka na forumu
1 7



post # 9 | 16.09.2012 , 1:52 AM

za mene su zlo,i treba ih zabrani maloj deci koja se navikavaju na njih,ja sam moj nalog odavno izbrisao ,imam neki lazan i tu pogledam sta ima ali kad razmislim sta ce mi i on ,da bih gledao u tudje zivote samo da se nerviram bezveze a i predstavljaju se svi kao da su neki bogovi,moracu i taj lazan da smaknem,ovako bar znam ko su mi drugari i ko me zove da se vidimo uzivo,ja mislim da nista ne propustam ako nemam fejs mogu da muvam ribe i bez njega...

Added (16 Sep 2012, 1:52 AM)
---------------------------------------------
http://bazz.rs/discove....-profil procitajte ovu glupost strasno









411
poruka na forumu
326 425



post # 10 | 16.09.2012 , 2:06 AM

naravno da ima samo dobru stranu, koja je gore vec navedena. a to sto klinci koriste za ovakve i onakve stvari je problem roditelja koji ih nedovoljno "proveravaju". sta sad, automobil je losa stvar, zasto sto ljudi ginu??


Forum » Internet » Internet konekcije i klijenti » Socijalne mreze ....dobro ili zlo ???
  • Page 1 of 1
  • 1
Search: